![]() |
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
8) Seamna cu MEGANE de la CARZONE !
dar pt finisaje ai respectul meu ! |
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
Quote:
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
15 Attachment(s)
cateva poze cu masina vopsita la care doar atat pot sa zic ca am ramas masca cand am vazut masina !culoarea este simpla ,pura si da masinii eleganta care am visato!azi totodata s-a luata hotararea sa nu mai facem nici unpaint .vinil sao orice mazgaleala!noi am vrut sa obtinem o masina eleganta.nu stiu ce se vede in poze dar live este criminala vopseaua!!!
pun cateva poze si cu deflectoarele din praguri pt cei care au avut dubiu la aspectul acestuia! TOT RESPECTUL PT PROPRIETARUL MASINII CARE A DOVEDIT PASIUNE SI TALENT LA FINISAREA SI VOPSIREA MASINII!!!!!!! |
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
Totul se rezuma la un singur cuvant:shock: SUPERBAAA
Mai are nevoie de nista jante maricele sa umple golu acela din aripa :D Felicitari prostreet ... inca o lucrare de nota 10. Ati facut dintrun logan ceva ce nu a mai facut nimeni |
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
suuppeerrrr vreau sa o vad cu ceva jante mai mari :D
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
e......nush......nu am cuvinte.....e tare, super, cel mai frumos logan....
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
Quote:
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
arata superb , finisare extra , insa eleronul nu pica deloc bine...
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
ce am avut de zis ti-am zis in particular ! sa o vedem terminata sa va ajute Dzeu ....
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
E...pur si simplu...nu sh...nu am cuvinte......:shock: :shock: :shock: .....AMAZING.....
Desingul este cu mult gust si ii sta foarte bine.Executia este de nota 10!!!! Dar: masina are cateva minusuri: 1.Oglinzile.Nu au ce cauta bidoanele alea acolo. 2.Sper ca nu va veti zgarci la bani si veti schimba evacuarea su totul,nu numai finalul. 3.Cred ca arata mai bine fara clantze pe spate 4.O capota de carbon cred ca ar fi mai bine 5.Lasa-ti umpic spatele ca ii prea "cu curu-n sus" 6.Cu ce veti uple golu din spate ca ii prea mare gaura? 7.:!: RESPECT :!: |
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
golul va fi umplut cu un deflector.....daca te uiti cu cateva pagini mai sus o sa vezi
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
Ce Sa Zic...am Ramas Fara Cuvinte... Cel Mai Tare Logan Din Lume... ;))
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
ROBI tatA stii tu ce cred eu despre lucrarile tale ... e superba loganu ... si cred ca niste jante de 17 cum ai precizat mai sus o sa scoata masina in evidenta ... btw e cel mai aratos GOLAN din tara :D
p.s. nu`s eu fan GOLAN ... dar chiar mi`ar placea sa o am in curte :D proprietarului ii doresc MULTA SANATATE in gropile din tara ! ... si VOUA PRO` BAFTA SI SPOR LA LUCRU IN CONTINUARE :D |
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
Suuuper jmechera, dar nu imi place ceva.. nu se imbina bine bara fatza acolo la aripa; se vede cel mai bine in poza facuta de sus, in rest e OK ;)
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
totusi cine e proprietaru` ? :D
p.s. n`am chef acuma sa caut printre posturi :D |
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
Quote:
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
parca e iesita din nfs .
tare masina!!! bv , shi bft la tunarit in continuare ;) in legatura cu jantele( ar mere ceva negru+crom in exterior) |
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
a iesit belea baieti...super tare...are aspect foarte agresiv...imi place...abia astept sa o vad toata finisata..si interiorul tot..o gramada de bani dar merita...sigur va iesi in evidenta...
protuning...finisajele sunt foarte foarte bune.felicitari |
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
2 Attachment(s)
Un sfat pentru jante.
Zic eu ca dau foarte bine si vad ca toti zic ca ar fi buna o combinatie negru+crom |
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
sa nu puneti un model de jante cu spitze putzine si subtziri, pt ca o sa strice tot designul masinii, trebuie ceva in 5 spitze mai groase
modelelepuse de @aronnel nu o sa de bine....parerea mea |
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
asa e masina e "umflata" shi daca-i puneti nijte jante de 17' cu nijte spite subtiri ar arta najpa .
ar trebui nijte jante p 18' (daca se poate) cromate sau crom+negru, cu nijte spite cva mai mari (janta sa fie mai plina). (parerea mea |
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
[IMG]http://www.**********************/mycar/02.jpg[/IMG]
un model d jante care ar sta bn ;) |
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
Quote:
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
prostreet: ejti neb00n ? :shock: Bravooooo!!! E superba !
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
Quote:
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
Super iesita masinutza...respec pro tuning
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
Quote:
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
ceva de genu.Eu ziceam ca daca masina arata cum arata,oricum nu poti baga pe oriunde cu ea :D
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
Are destul bmw-uri proprietarul pe acolo, deci poate umbla cu alea pe drumurile ''bune'', ca loganu' deh e masina scumpa:))
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
care o mai merge dintre ele ! :)
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
Are dezmembrari de BMW;)
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
Quote:
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
MIHAI ... n`are rost ...unii au ramas la nfs ... si cand mai vezi texte de genu ca nu`mi place imbinarea la bara fata si nush ce ...doamne ... voi chiar n`aveti ce face decat sa gasiti defecte ... daca ati sti ce lucrare fac baietzii de la pro` ... nu ati mai vb asa ...
p.s. Robi mi`a facut pleoapa la golf ... stiti voi ce inseamna aia ca e perfekta?Deci in orice caz ... eu va sfatuiesc pe toti cei care aveti planuri mari de facut bari sau alte chestii din fibra sa apelati la el ... ! HE`s GODLIKE! :D |
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
ai facut o treaba foarte buna , felicitari si bafta in continuare !
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
Da mai ei vb dar habar nu am cat s-a lucrat la masina pana noaptea la 12 1 sa fie cat mai ok! eu am vazut masina cu ochii mei stai sa vezi cand o sa fie gata asamblata la loc cum trebuie sa vezi atunci imbinari!
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
ce sariti ma asa in sus cu imbinarile astea? nu am spus-o ca o critica sau cu rautate.. si dupa ce mi s-a explicat ca bara a fost doar legata, pusa provizoriu mi-am cerut scuze; din contra apreciez munca lor mai ales ca loganul este una dintre masinile mele preferate
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
da omul si-a spus parerea si gata toata lumea trebuie sa il contreze
mai bine va ganditi k dak pe logan sunt gandite jante de 15 si tu visezi 18 probabil k nu o sa dea mai mult de a treia plin forumu de prosti care se dau cunoscatori in fine ca sa revin la topic lucrarea pare (si cred probabil kiar este) de o calitate absoluta bafta in continuare RESPECT pt prostreet tuning |
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
2 Attachment(s)
mersi baieti pt aprecieri! si va rog nu va certati pe tema rotilor ca cu totii stiim ca rotile masi sunt doar frumoase!!!!!!!!!in rest nu au nici un avantaj ia ganditiva voi bine:
minusurile rotilor mari: 1. reduc din performante 2. sunt grele si uzeza tot cde inseamna bucsi, telescoape,directie,frane 3.mareste consumul si mai sunt multe altele doar pt aspect! parerea mea e ca si 17 e mult dar acest kit necesita pt echilibrarea aspectului. |
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
FOARTE TARE MASINA...a iesit ceva de nota 10 felicitari..ai grija cum o conduci..:)
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
adevaratzi maestrii, chiar va pricepetzi. imi place mult fatza si lateralul. spatele nu e tocmai p placul meu dar se compenseaza;)
|
| All times are GMT +2. The time now is 04:22. |
- Copyright 2026 4Tuning