![]() |
Re: Masini vazute in Tulcea
Quote:
eu is inebunit dupa lancer,lancer evo... |
Re: Masini vazute in Tulcea
Quote:
|
Re: Masini vazute in Tulcea
fain lancerul... spatele nu prea imi place dar treci cu vederea la ce bot are :D
magos..am vazut si in buc :D |
Re: Masini vazute in Tulcea
Quote:
|
Re: Masini vazute in Tulcea
Quote:
|
Re: Masini vazute in Tulcea
deci va veni vineri si el cu lanceru ?
|
Re: Masini vazute in Tulcea
Quote:
|
Re: Masini vazute in Tulcea
Quote:
|
Re: Masini vazute in Tulcea
Quote:
|
Re: Masini vazute in Tulcea
vazut in seara aceasta lanceru in trafic ,da prea bine masina !!!
|
Re: Masini vazute in Tulcea
Quote:
|
Re: Masini vazute in Tulcea
Mie din fata imi aduce a Skyline ....iar spatele e uratel , gen Cordoba vorba lui Mustang...e ok dar cam atat din punctul meu de vedere (vorbind doar despre design)
|
Re: Masini vazute in Tulcea
L-am vazut si eu azi pe cel negru in oras si cred ca asta e culoarea care-l prinde! Dar poate maine le vedem pe amandoua..sa ne mai clatim ochii!
|
Re: Masini vazute in Tulcea
Am vazut acum o saptamana un A5 ....iesea din parcarea din spate de la GrandCafee.......era intuneric 6:30.......tdi3.0....si un sound:shock: .........si avea pozitiile aprinse :-) era un bleumarin inchis.....arata cam ca cele din filmulet...... https://www.youtube.com/watch?v=cRHdDl7I5pE vorba lui Borat..."It is NICE!":lol: 8)
|
Re: Masini vazute in Tulcea
1 Attachment(s)
L-am vazut pe corneliu gavrilov, ce model o fi ca e tare urat...
|
Re: Masini vazute in Tulcea
Cred ca e un Maseratti Quatroporte, daca nu ma insel. Masina aia o fi urata, dar e masina... Cum nu sunt altele la banii ei...
|
Re: Masini vazute in Tulcea
Quote:
|
Re: Masini vazute in Tulcea
am vazut la rex rs6 :>
|
Re: Masini vazute in Tulcea
6 Attachment(s)
Mie unu imi place la nebunie Maserati'ul:D ....motor de 4.2L v8 400bhp;) ..........si sa nu uitam ca e un sedan:rolleyes2 .........o super masina....si frumoasa (chiar dak unii nu cred asta:???: ).......aaaa si era sa uit.....umbla un r32 prin tl cu nr de Spania sau plm de unde draq e....tare mahina:!: .....
|
Re: Masini vazute in Tulcea
Lool..r32.......imi e cunoscut..........hmmm...chiar foarte.......e a unui preten foarte bun de-al meu.....seara de seara dam zone cu ea...pe rand....in functie de care se plictiseste primul.....
|
Re: Masini vazute in Tulcea
Quote:
|
Re: Masini vazute in Tulcea
mai are si gallardo sau doar quattroporte?:-P
|
Re: Masini vazute in Tulcea
mai are un papuc :D
|
Re: Masini vazute in Tulcea
2 Attachment(s)
Pe Grivitei mai sus de Reiffeisen.........NOUL A4....:shock:
|
Re: Masini vazute in Tulcea
Am testat si eu noul A4 2.0 TDI , o impresie buna , raport bun calitate pret.
|
Re: Masini vazute in Tulcea
Si totusi parca spatele noului A4, cel putin forma lampilor, e furata de la actualul BMW Serie 3, voi ce ziceti?
|
Re: Masini vazute in Tulcea
Quote:
Da ai dreptate...Ai nabii furaciosi :evil: Oricum seria 3 coupe arata mai bine. Cel putin mie imi place mai mult 8) |
Re: Masini vazute in Tulcea
nu mi se pare adioperator:)
|
Re: Masini vazute in Tulcea
Quote:
|
Re: Masini vazute in Tulcea
http://audi.anunturi-auto.4tuning.ro...bo-159633.html Parca imi aduc aminte vag de masina asta... O mai stie cineva?
|
Re: Masini vazute in Tulcea
2 Attachment(s)
Masina asta nu a vazut-o nimeni pe strazi?:)))))))))))
|
Re: Masini vazute in Tulcea
eu parca am vazut-o.. pasaia nu stiu de ce ! :D lasa vine caldura iesim la o sedinta foto ceva :)
|
Re: Masini vazute in Tulcea
Quote:
Eu am vazut-o, e un taximetrist plin de figuri prin tulcea... Sta mai mereu pe la sala pe acolo :lol: |
Re: Masini vazute in Tulcea
Era una asemanatoare ieri, cadea prafu pe ea in curte la Ugira, isi stergeau toti mecanicii salopetele de ea cand incercau sa se uite in interior... :???: Parca stiu numaru de undeva:shock:... A, asta era :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
|
Re: Masini vazute in Tulcea
Quote:
|
Re: Masini vazute in Tulcea
si ce stie ?
|
Re: Masini vazute in Tulcea
2 Attachment(s)
Quote:
|
Re: Masini vazute in Tulcea
cand il pui pe masina ? sa vedem ce stie :))
|
Re: Masini vazute in Tulcea
4 Attachment(s)
.....:weee:.....
|
Re: Masini vazute in Tulcea
si eu am vazut r8`u aseara face omu zone pe isaccei ..am ramas masca ce sunet avea masina aia
|
| All times are GMT +2. The time now is 21:54. |
- Copyright 2026 4Tuning