Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tulcea (https://forum.4tuning.ro/356-tulcea.html)
-   -   Masini vazute in Tulcea (https://forum.4tuning.ro/356-tulcea/33605-masini-vazute-tulcea.html)

SEJ 04-12-07 13:28

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Quote:

Originally Posted by Alecu_2fast (Post 1228798)
E a unui tovaras, noul lancer ;)

Spunei sa vina vineri macar sa-i vedem masina te rog eu
eu is inebunit dupa lancer,lancer evo...

SEJ 04-12-07 13:35

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Quote:

Originally Posted by vlad_Mafiotu (Post 1228828)
cat de agresiv poate sa arate botu masinii :O

Prea tare masina... mai este una neagra in tulcea

Eugen_TL 04-12-07 14:49

Re: Masini vazute in Tulcea
 
fain lancerul... spatele nu prea imi place dar treci cu vederea la ce bot are :D

magos..am vazut si in buc :D

Mustang 04-12-07 18:46

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Quote:

Originally Posted by Alecu_2fast (Post 1228798)
E a unui tovaras, noul lancer ;)

Stopurile aduc putin cu cele de Ibiza / Cordoba. :)

KAB 04-12-07 19:30

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Quote:

Originally Posted by valy87 (Post 1229318)
Prea tare masina... mai este una neagra in tulcea

:D E tot a lui cea neagra, ce culore doriti sa aduc vineri? cine vrea s-o cumpere sa vina cu banii la el 25.000:-P Ne vedem vineri

vlad_Mafiotu 04-12-07 19:31

Re: Masini vazute in Tulcea
 
deci va veni vineri si el cu lanceru ?

MauS 05-12-07 07:14

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Quote:

Originally Posted by vlad_Mafiotu (Post 1229878)
deci va veni vineri si el cu lanceru ?

Omul asa a spus:)

SEJ 05-12-07 08:08

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Quote:

Originally Posted by vlad_Mafiotu (Post 1229878)
deci va veni vineri si el cu lanceru ?

Sa vine cu ce culoare vrea numai sa vina ;) ...sa vedem marea creatie lancer:D

SEJ 05-12-07 08:12

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Quote:

Originally Posted by Mustang Mach One (Post 1229792)
Stopurile aduc putin cu cele de Ibiza / Cordoba. :)

Stopurile mai duc si a Alfa :lol:

DaViD TL 05-12-07 19:53

Re: Masini vazute in Tulcea
 
vazut in seara aceasta lanceru in trafic ,da prea bine masina !!!

Mustang 05-12-07 21:51

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Quote:

Originally Posted by valy87 (Post 1230748)
Stopurile mai duc si a Alfa :lol:

Si asa. :D

Cosmin255 06-12-07 14:09

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Mie din fata imi aduce a Skyline ....iar spatele e uratel , gen Cordoba vorba lui Mustang...e ok dar cam atat din punctul meu de vedere (vorbind doar despre design)

sorynel 06-12-07 18:03

Re: Masini vazute in Tulcea
 
L-am vazut si eu azi pe cel negru in oras si cred ca asta e culoarea care-l prinde! Dar poate maine le vedem pe amandoua..sa ne mai clatim ochii!

M_Flow 07-12-07 22:58

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Am vazut acum o saptamana un A5 ....iesea din parcarea din spate de la GrandCafee.......era intuneric 6:30.......tdi3.0....si un sound:shock: .........si avea pozitiile aprinse :-) era un bleumarin inchis.....arata cam ca cele din filmulet...... https://www.youtube.com/watch?v=cRHdDl7I5pE vorba lui Borat..."It is NICE!":lol: 8)

KAB 23-12-07 16:08

Re: Masini vazute in Tulcea
 
1 Attachment(s)
L-am vazut pe corneliu gavrilov, ce model o fi ca e tare urat...

Bogyciu 23-12-07 19:55

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Cred ca e un Maseratti Quatroporte, daca nu ma insel. Masina aia o fi urata, dar e masina... Cum nu sunt altele la banii ei...

Esso 24-12-07 11:43

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Quote:

Originally Posted by Alecu_2fast (Post 1259233)
L-am vazut pe corneliu gavrilov, ce model o fi ca e tare urat...

inseamna ca nu l-ai vazut din spate :))....are un fund mare la fel ca si rotile :))....oricum masina normal ar trebui sa scoata un sunet grozav dar vad ca driverul nu ii da ture :))

vlad_Mafiotu 24-12-07 14:35

Re: Masini vazute in Tulcea
 
am vazut la rex rs6 :>

M_Flow 27-12-07 16:48

Re: Masini vazute in Tulcea
 
6 Attachment(s)
Mie unu imi place la nebunie Maserati'ul:D ....motor de 4.2L v8 400bhp;) ..........si sa nu uitam ca e un sedan:rolleyes2 .........o super masina....si frumoasa (chiar dak unii nu cred asta:???: ).......aaaa si era sa uit.....umbla un r32 prin tl cu nr de Spania sau plm de unde draq e....tare mahina:!: .....

mikafly 27-12-07 22:54

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Lool..r32.......imi e cunoscut..........hmmm...chiar foarte.......e a unui preten foarte bun de-al meu.....seara de seara dam zone cu ea...pe rand....in functie de care se plictiseste primul.....

Cosmin255 28-12-07 13:07

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Quote:

Originally Posted by Alecu_2fast (Post 1259233)
L-am vazut pe corneliu gavrilov, ce model o fi ca e tare urat...

Daca si Quattroporte mai e o masina urata....

EMIL_PLETOSU 10-02-08 07:21

Re: Masini vazute in Tulcea
 
mai are si gallardo sau doar quattroporte?:-P

Eugen_TL 10-02-08 09:00

Re: Masini vazute in Tulcea
 
mai are un papuc :D

M_Flow 16-02-08 23:08

Re: Masini vazute in Tulcea
 
2 Attachment(s)
Pe Grivitei mai sus de Reiffeisen.........NOUL A4....:shock:

Cosmin255 22-02-08 14:24

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Am testat si eu noul A4 2.0 TDI , o impresie buna , raport bun calitate pret.

adioperator 22-02-08 17:05

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Si totusi parca spatele noului A4, cel putin forma lampilor, e furata de la actualul BMW Serie 3, voi ce ziceti?

KAB 23-02-08 09:19

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Quote:

Originally Posted by adioperator (Post 1376348)
Si totusi parca spatele noului A4, cel putin forma lampilor, e furata de la actualul BMW Serie 3, voi ce ziceti?


Da ai dreptate...Ai nabii furaciosi :evil: Oricum seria 3 coupe arata mai bine. Cel putin mie imi place mai mult 8)

Cosmin255 05-03-08 12:44

Re: Masini vazute in Tulcea
 
nu mi se pare adioperator:)

EMIL_PLETOSU 13-04-08 14:29

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Quote:

Originally Posted by obrazNICK (Post 1401693)
nu mi se pare adioperator:)

dap cam seamana ..dar ce mai conteaza ? :D

Bogyciu 06-05-08 08:22

Re: Masini vazute in Tulcea
 
http://audi.anunturi-auto.4tuning.ro...bo-159633.html Parca imi aduc aminte vag de masina asta... O mai stie cineva?

MauS 06-05-08 11:44

Re: Masini vazute in Tulcea
 
2 Attachment(s)
Masina asta nu a vazut-o nimeni pe strazi?:)))))))))))

Eugen_TL 06-05-08 12:07

Re: Masini vazute in Tulcea
 
eu parca am vazut-o.. pasaia nu stiu de ce ! :D lasa vine caldura iesim la o sedinta foto ceva :)

KAB 06-05-08 16:48

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Quote:

Originally Posted by MauS (Post 1517583)
Masina asta nu a vazut-o nimeni pe strazi?:)))))))))))


Eu am vazut-o, e un taximetrist plin de figuri prin tulcea... Sta mai mereu pe la sala pe acolo :lol:

Bogyciu 06-05-08 20:03

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Era una asemanatoare ieri, cadea prafu pe ea in curte la Ugira, isi stergeau toti mecanicii salopetele de ea cand incercau sa se uite in interior... :???: Parca stiu numaru de undeva:shock:... A, asta era :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

MauS 07-05-08 10:21

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Quote:

Originally Posted by Bogyciu (Post 1518396)
Era una asemanatoare ieri, cadea prafu pe ea in curte la Ugira, isi stergeau toti mecanicii salopetele de ea cand incercau sa se uite in interior... :???: Parca stiu numaru de undeva:shock:... A, asta era :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Da tati...... mi-a venit ambreiajul Ralliart:-))))))))) deseara o sa vedem ce stie fata de cel stock:-):-)

browser 08-05-08 10:30

Re: Masini vazute in Tulcea
 
si ce stie ?

MauS 09-05-08 11:17

Re: Masini vazute in Tulcea
 
2 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by browser (Post 1521622)
si ce stie ?

Sa vedem;)

browser 09-05-08 16:45

Re: Masini vazute in Tulcea
 
cand il pui pe masina ? sa vedem ce stie :))

Bogyciu 18-05-08 14:52

Re: Masini vazute in Tulcea
 
4 Attachment(s)
.....:weee:.....

vlad_Mafiotu 18-05-08 15:11

Re: Masini vazute in Tulcea
 
si eu am vazut r8`u aseara face omu zone pe isaccei ..am ramas masca ce sunet avea masina aia


All times are GMT +2. The time now is 21:54.

- Copyright 2026 4Tuning