![]() |
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
pentru pasionatii de masini : la constanta, intre 23-25 martie drive-test Subaru...
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
chira am o nelamurire cu aceste drive tests ... cine poate face un astfel de drive... trebuie ceva indeplinit? in ce consta? te plimbi cu ala de acolo sau ti-l da tie ... etc etc ....
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Hello vlad_Mafiotu,
We at forum.4tuning.ro would like to wish you a happy birthday today! hehehe e ziua mea ma baieti :D ink 1 an si o sa pot sa ma alatur si eu voua |
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
LA MULTI ANI ,sa ti se implineasca tot ce iti doresti,si la cat mai multe ''scartaituri de roti '',nu uita naveta de bere ;)) !!!
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
La multi ani fiule!!!...sa ne traiesti....si tot ce iti doresti...
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Quote:
P.S. sambata trecuta am facut la ''noul E classe'' cu face-lift 320 cdi 4matic - aceleasi conditii ... si vorba aia era mertan !!! |
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Frumos..cred ca am sa ma bag si eu.....dar probabil intodeaunaa va fi un imbecil care sa nu te lase sa ii dai in gura.
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Quote:
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
ms de rasp misha..intrebam pt ca auzisem mai multe vorbe cum ca n-ar da masina la oricine .. si ca sunt conduse de cei de acolo....
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
La multi ani Vlad si din partea mea , tot ce iti doresti si multa sanatate:)
Mergem si noi la drive test ? Dar daca bat drumul degeaba pana acolo? Adica daca ma duc prind o masina la drive test sau listele sunt facute deja? |
Quote:
Apropo, unul din colegii mei e cam tacanit,ii place viteza si nu v-as recomanda sa va urcati in STI cu el.;) Conditii test drive: 1) "Solicitantul" trebuie sa aiba permis de conducere de mai mult de 1 an; 2) Proba de drum se va efectua pe durata stabilita de insotitor; 3) Itinerariul va fi stabilit de insotitor; 4) NU se va aplica un mod de conducere agresiv sau periculos; Anunt pentru toti fanii Subaru! In perioada 23-25 martie, Nippon Car Center dealer autorizat Subaru pe zona Dobrogea, organizeaza cu ocazia inaugurarii showroom-ului sesiune de test drive on road si off road extrem cu toate modelele Subaru. Pentru programari,contactati-ne telefonic sau trimiteti e-mail la adresa de mai jos. Nippon Car Center, Bd. Tomis nr. 309, Constanta Tel : 0241 65 77 88/0341 43 96 00 E-mail : [email protected] Asta e reclama. Numai bine! |
Quote:
Quote:
Te rog sa faci o programare pt mine ...chiar sunt interesat....pot sa vin doar vineri...........ca dup-aia plec la tl...... |
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
ALECU te-am mai rugat sa nu mai faci posturi consecutive ...exista buton de EDIT pt a mai scrie ceva daca vrei ;) incearca sa te folosesti de el pe viitor
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Quote:
Nu tr sa te porti ca un pitbull......hoo!!.....mai tango |
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
daca se poate intr-un singur post de ce sa faci 1000? :) atsa e ....vrei sa incerci ca moderator si sa fac si eu 10 posturi sa vedem ce spui?
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Quote:
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Quote:
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Quote:
Ia zi cum si ce fel facem cu test drive-ul?....ma pot baga sau tre sa fii Fitipaldi sa poti conduce un asemenea bolid? |
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
fly are dreptate ... nu te mai preocupa de lucruri fara importanta si mai bine spune-ne cum ne dam si noi cu STI-ul ... asa in limitele traseului si a politicii de teste a firmei importatoare ... multumiri anticipate !
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Mai da ce promt esti. Masinile nu se dau chiar la oricine... dar daca aveti un simt al raspunderi, normal k puteti conduce un subaru, mai ales ca veniti de la tl. banuiesc ca te intereseaza sti-ul nu? imi lasi nr tau de telefon si te sun eu sa-ti comunic ora.
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Ai nr de tel in PM.....astept cu nerabdare..daca s poate vineri ca dup-aia plec....
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
va imbracati si voi la costum sa creada aia ca chiar vreti sa cumparati un sti :lol:
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
treaba cu cumparatul e cam nasoala ca nou face cam 51 000 si pe mobile.de este unu cu 15000 km si vrea pe el 30 000 ... dar cine are bani nu se mai uita la 20 000 Euro ... eu am vazut ce poate face masinuta asta si cum sta lipita de asfalt si cum a franat pe gheata, pe liniile de tramvai ... si cum s-a oprit si cred ca face banii...
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
50 fara optiuni ?
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
http://www.tulceanet.ro/index.php?op...id=559&Itemid= e tare rau =)))
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Ce penal.....jalnic
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Alecu_2fast ai mesaj privat
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Quote:
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
dar unde e filmata caterinca asta ... undeva in jud. tulcea ??? cred ca baba a fost dansatoare la bara cand era tanara ...
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
undeva prin jud tulcea ..dunare ...padure ... :)
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Penal.....f penal..........rusine sa le fie celor care au inlesnit un astfel de lucru....pana la urma e un om batran...fatza de care tre sa ai un pic de respect...cretinii dreq
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
eu vad in filmulet ca nimeni nu o punea sa faca ceva...presupun ca o fi o femeie de pe acolo putin plecata cu sorcova care face panarama de fiecare data cand vine omul la iarba verde... lumea se distra acolo iar ea a vrut sa danseze ..da gestul cu banii la ciorap nici mie nu mi-a placut...dar daca batrana vroia sa faca panarama era treaba ei... lumea i-a dat si mancare si bani in fine ..fiecare vede altfel situatia
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Sa presupunem ca ai grija de un batran senil...care se gezbraca in fundu gol pe strada...ce faci?...il lasi sa se faca de kko si stai si razi ca vita la el?......
Pur si simplu faci panarama de un om care nu are discernamant..ceea ce e foarte josnic...... Iar batrana din film probabil nu era in apele ei...sau era bauta....dar asta nu este un motiv sa faci haz pe seama unui om batran.(mancarea banii si bautura nu ar fi trebuit sa fie pe post de plata pt circul facut) Nu stiu cum vi se pare voua dar mie mi-a facut greatza filmul....mai ales cand l-am vazut pe slinosul care intretinea atmosfera........putin respect fatza de varsta......as vrea sa vad reactia voastra cand cineva ar face panarama de bunica voastra(care mai aveti)....eu unu am si o iubesc mult....si i-as taia capul celui care ar indrazni ... |
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
asta e altceva...eu unul n-as vedeao pe bunica mea sa faca asa ceva....sincer mie mi s-a parut hazliu , poate ca si acelei femei i-a facut placere sa "danseze" pe acolo....poate imbina utilul cu placutul:)...eu unul am vazut cam vreo juma de film
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
se pare ca a fost f interesant filmuletul pt ca s-a discutat pe seama lui mai mult decat despre o chestie legata de domeniul auto, care, de fapt, ar trebui sa fie principalul motiv pentru a dezbate anumite lucruri ... asa ca haideti sa vb (daca se poate) despre masini, curse, modificari etc.
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
vezi inca o data titlul topicului ;) deci orice care nu poate fi incadrat intr-un topic existent deja se va discuta aici ... in fine hai punct cu baba ! trecem peste
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Diverse,evenimente,discutii,pareri....titlul spune totul.....se poate dicuta si despre masini de spalat...telefoane...vibratoare...si ecrane LCD.
Deci parerea mea e ca nu exista un subiect anume... Azi ajung la TL(cred).....daca nu cel tarziu maine.....si ma asteapta o carutza de treaba.....spalat covoare..chestii... |
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Ia zi FLY-ule cum era cu "cea mai tare reclama :)" si cu reclama de la Logan MCV pe traseu montan virajat?:P
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Quote:
Interesanta reclama ....aia cu omu care ii ajuta pe toti si se mai si grabeste....cu un Logan.......pe youtube era....... |
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Eram la masa cu Seby Antoniu , eram imbracat in alb, la masa aia cu inca 3 baieti:)...pai ce era sa fac sa te trag de maneca sa zic stii io sunt obrazNick?:).....n`ai vazut un matiz MXF parcat invers in fata ?...ala io eram
|
| All times are GMT +2. The time now is 08:11. |
- Copyright 2026 4Tuning