![]() |
Re: O bila in week-end ?
am fost....am jucat :))))
|
Re: O bila in week-end ?
Pana la urma am jucat un meci cu Taz si unu cu Tre......:D
|
Re: O bila in week-end ?
eee....lasa...data viitoare:)....poate week`endu` urmator:)
|
Re: O bila in week-end ?
Ia zi frate care vii la un pingpong in week-end?
|
Re: O bila in week-end ?
dak se mentine asha de frumos...poate ieshim la sala la o minge...sau ...vdm noi`...orikum..sa vina week`endu` urmator:)
dak o fi vremea frumoasa...poate o incropim de un gratar ceva... |
Re: O bila in week-end ?
Cred ca la urmatoare intalnire o sa apar si eu ! :twisted:
|
Re: O bila in week-end ?
Sambata viitoare nu vad onorez cu prezentza ca plec la munte fo doua zile :peace:
Ne vedem vineri seara la biliard sau la alte sporturi d-astea extreme. |
Re: O bila in week-end ?
opa.....te duci la VTM?:D
|
Re: O bila in week-end ?
pai ce s-a dat drumul la VTM???
mergem vineri sa temrinam ce am inceput data trecuta la bile??? hai ca am o fata de "batut".... deci? iar scriem 345678 pagini si stam la o cola? |
Re: O bila in week-end ?
eventual la o bere:)...cu sau fara alcool:)...bogdane...yo zic sa merem...
|
Re: O bila in week-end ?
da..mergem, dar sa fie o zi mai linistita ca atunci am alergat rau. sau hai maine seara la o bere la OMV, ca e liniste si calitatea e ieftina. sau unde mai stiti voi...
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
Nu mah, ma duc la ziua unei prietene. :peace:
O sa si beau ceva... :peace: Ma duc la Zarnesti!!! Munte tataaaaaaaaaaa! Aaa, VTM-ul il fac eu... :lol: |
Re: O bila/ diverse in week-end ?
pey dc krezi k am zis vtm....k te duci sa te uiti??...k`l faci u mha nebune....
bogdane...sapt asta zici u ...sau in week`end sa ieshim??...dak e zici knd...k sapt asta nu kred k`o sa vin prin orash... asha dak e ceva...dai un semn...sau ne gasim pe mess... |
Re: O bila/ diverse in week-end ?
M-as baga la un VTM asa..., cum am facut sambata seara la Breaza.
Iti dai seama ce misto era la Breaza daca aveam cauciucurile TOYO pe fatza??? Intram si mai tare pe curbele alea :lol: S-a vazut misto aseara cand am plecat din Rompetrol? Drifting tata... Puteam sa merg asa pana acasa :peace: |
Re: O bila/ diverse in week-end ?
ahahaha...am trekut cu skama dupa vreo ora p`akolo...se uita asta la urme.....la kre ii zic,,,,"bobby`"...ii place sa mearga in zig-zag":D
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
am fost si eu aseara cu masina a unui prieten prin oras ... dar nu v-am vazut :???:
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
Si cand te gandesti ca avem Cosmote si vorbim pe Mocca!!!
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
mai am putine minute, ca le cam consum cu prietena
asta e .. :| |
Re: O bila/ diverse in week-end ?
da de bep n`ai auzit??....k se facea de`un tel akolo...ori pe cosmo` ori pe vodafone...
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
next time, daca va mai fii
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
pai atunci hai inspre weekend..ceva... o bila. vineri. blah blah. si sa facem una sa vina si Don-Bon-Ron.
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
Quote:
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
aia era culmea cosmo` cu 2000 minute mha...si dak n`are kredit frate ??...minche la el...
deci ramane vinerea asta ..tot p`akolo |
Re: O bila/ diverse in week-end ?
bip pe cosmote? Pai asta e culmea zgarceniei! :))
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
Quote:
Vineri vin cu placere! |
Re: O bila/ diverse in week-end ?
Quote:
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
vine weekendul? vineri? ardem o bila...dar nu ca data trecuta. o provoc direct pe alexa, ca am ceva datorii la ea, si pe miruna. ca sa nu fie singura.
hai..ne organizam? facem rezervare? ziceti... |
Re: O bila/ diverse in week-end ?
yo vin...bogdane...ma bag....k n`o sa fiu obosit k vinerea trekuta....
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
Mama ce rupt am fost si eu vineri.
Am stat draq toata ziua pe drumuri si am alergat prin Buzau si sambata aveam examen. Vai ce rupt am fost!!! Nu cred ca va onorez cu prezentza la biliard. Vreau sa ma intalnesc cu niste vechi prieteni... |
Re: O bila/ diverse in week-end ?
auzi men....si sa stau in dreapta ...atat de mult in mashina e obositor:)...yo bare nici n`am dormit...am ajuns aksa...am halit ...am stat 2 ore si ...iar pe strazi pana pe la 11 si ceva knd m`ai lasat si pe mine!!>..eram la biliard...mi se inchideau ochii de somn....in starea in kre eram knd am plekt...nu kred k nimeream vreo bila!!!....
hai mha ..treci makr sa fumezi o tzigara...mai stai la o vb pm!!dak in week`end pleci`....aseara urla moderatoru` jr dupa tine:)....k se plictiseshte dak pleci la munte in week`endu` asta... ziceau ashtia ceva de`o deplasare...si moderatoru` jr`u a zis k dak nu e bon`u sa fak ghidushii nu mere:).... orikum kred k ne gasim vineri ...la o vb ... |
Re: O bila/ diverse in week-end ?
Plm..., daca am destula zeama, ma intorc sambata seara de la Zarnesti si mergem unde trebuie si tot sambata noapte spre duminica ma intorc la Zarnesti..., am mai facut eu ocolul judetzelor in cateva ore... nu Krav...?
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
pey ....da ai vectra powa in dotare....normal se se face ocolu` judetelor ...ori la consum ...ori la minute:))...deokmdata ramane de vb...orikum vb diseara...dupa examen:D
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
Quote:
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
dragosheeeee.....next...hai...avanseaza in linia defensiva aciulea...sau ti`e frik sa joci ??....dak joci cu bogdan tre` sa joci cu cu dragosh...:)...
winner take`s it all!! |
Re: O bila/ diverse in week-end ?
Quote:
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
sa vdm ce se intampla...k poate`mi fac si yo aparitia la masa:)
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
alexa, bun asa. facem rezervare, si ne jucam. datoriile se achita si vineri si sambata. luni nu, ca platetsi toata saoptamana. don, treci o fuga sa te facem de o bere, ca nu stam mult.
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
=)))oky.....oky=))))
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
Ok. O sa trec..., pana la urma poate ma intalnesc cu astia ai mei chiar acolo ;)
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
bogdane....la ce ora???....k sa shtiu ce 30 sa iau:))))
|
| All times are GMT +2. The time now is 11:49. |
- Copyright 2026 4Tuning