![]() |
Quote:
Cine-o stie pe tipa din Cantemir care are Maserati?! Ofer ciorapi murdari pt aceasta informatie! :lol: :lol: |
vand broaste dresate de la 170$ la ~ 250$ (negociabil)
am broastele de la 70$ la 150$ (depinde de marime) dresajul 100$ (nu conteaza ca invata mai repede mai tarziu ) SUPER OFERTA : la 2 broaste cumparate primiti un mormoloc :lol: si la 4 broaste primiti 3 mormoloci :lol: PRIMESC SI BONURI DE MASA :lol: |
Studenta la Politehnica doresc sa gresez cardane.
|
Vand 500 mp teren arabil extravilan pe planeta Pluto
URGENT! mai multe relatii la telefon |
Pot sa vand si eu ceva...dezamagire in cantitati mari.. :roll: de fapt..daca stau bine sa ma gandesc..o dau si gratis..numai sa scap de ea :confused2 :?
|
Re:
Quote:
|
shi cam ce calitatzi trebe sa intruneasca amantul asta...?
|
as usual... Cayanne (turbo daca se poate) ..
Bani ... sa-i iasa din buzunare... o casa mare.. si o ditai 8888 .... nu ? |
NU:
oficial trebuie sa fie destept, dragut, cu simtul umorului, elegant, punctual, onest, iubitor, fidel.............. DA: neoficial cam ce a zis Santos :wink: SUNT MAI DESTEPT CA FREUD :!: :wink: |
Va incing ca iar sunteti off-topic ! :P
Barbat pierdut nevasta la barbut. Ma declar campion.Sunt bun si de amant ... tot vrea Anami unul :twisted: |
Re:
Quote:
|
ANUNT IMPORTANT !!!
Stiti ca s-au despartit cei de la 3 sud est si acum cei 2 care au ramas canta cu paula seling. Formati ase numeste 3 se/ling... OFF-TOPIC: Anami si EvlSantos va rog ... nu va mai certati ... am vrut de multe ori sa intervin in micul vostru \"conflict\" ... Nu imi place sa va vad ca va certati mereu mai ales ca va cunosc pe amandoi ... hai de dragul meu (:P)incercati sa nu mai fiti asa ... :hug: In special tu Radule ... chiar daca esti mai mic ... aratai ca esti barbat ... un getleman ! Hai plssssss.... peace :peace: |
dorule.. el e cel care cauta scandal! eu oricum il ignor asa ca stai calm :wink:
|
Re:
Quote:
ca sa nu fiu offtopic .. vand nervisori la pachet , 3 la 10.000 =)) :P |
pierdut timp in data de 07.02.2005 in zona pta. alba-iulia, intre orele 15:00 si 21:00. il declar nul
|
Atentie cumpar bani dar numai daca faceti discount :!:
|
piedrut enter .. dau la schimb space :)
|
Semi-pierdut cursuri in bar!
Vand prof idiot si milog! Vand loc la facultate! |
Schimb Cayanne Turbo, caramida de euroi,vila in Primaverii si un ditamai 8888 cu amanta :lol: :flower:
|
Ghicesc in palma. Nu mai spun la nimeni.
|
cumpar pamant ultracentral pe soare, ofer tzurtzuri de gheata,gheata de pe asfalt si zapada de pe masina la schimb.
:!: Nu ezitati :!: ci IMEDIAT sunati la 555- WAZAA :!: |
cumpar euroi la 5 mii bucata
|
Vand inaltime la kg
oferta limitata! |
ANUT REAL GASIT IN PUBLITIM IN VARA 2004:
Schimb2 vaci cu lapte, scroafa gestanta in 3 saptamani + diverse pasari pe aro 4x4. |
vand pe baza de comanda fum de cauciucuri,scantei din toba de esapament si gaze de provenienta 106gti.
posibil deplasare la domiciliul clientului. :lol: |
caut capricorni! :lol: :lol: :lol:
|
Pierdut timp :idea: Cine il gaseste sa il inapoieze in 1989
|
Caut scorpii :lol: pardon Scorpioane :tetter: :pistoles:
|
cumpar urgent tone de fericire! dau la schimb durere si suferintZa!
imprumut lacrimi la cutie! Doresc sa inchiriez pe un termen nelimitat iubirea imposibila! ( doar daca e posibila ) ps: doresc sa nu fiu luata in serios... doar e topic de divertisment :wink: |
that was so deep i am tryng to/////////////////////////////// bling-bling
Am motoprasitoare Inchiriez bunica Angajez fluture cu juma de norma Caut mintile pirdute :shock: |
Re:
Quote:
sunt capricorn :) |
hahaahah :))
|
Damn :!: :!: :!:
Cat ghinion :!: :!: :!: EU SUNT CENTAUR :lol: :lol: :lol: :lol: |
Re:
Quote:
|
Ofer la schimb Oltena 12TRS 60 cp pe Toyota Supra min. 400 cp sau Nisan Skyline min 700 cp ...
|
da la scara 1:40
|
capricorii sunt rugati sa vina la macelaria de pe colt pt mai multe informatii :lol: :lol: :lol:
|
nu ai o adresa mai exacta ca eu nu-s din localitate :)) :lol: :lol:
intre timp.... vand orice piese de bicicleta model tip pegas :) |
orice macelarie care e pe colt e perfecta :lol: bucatile de carne luate de la voi tot la macelaria de pe coltu la care ma refer eu vor ajunge :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
|
vand \"actzipild\" cu Long vehicle
si 2 pachete de chuingam |
| All times are GMT +2. The time now is 03:13. |
- Copyright 2026 4Tuning