Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   ANUNTURI ... Vanzari,cumparari,matrimoniale,etc.(caterinca) (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/2942-anunturi-vanzari-cumparari-matrimoniale-etc-caterinca.html)

B 68 VLD 06-02-05 20:14

Quote:

ps: mama ta este tigan?
Zic eu continuarea: s-a ba_it mireasa! :lol: :lol:

Cine-o stie pe tipa din Cantemir care are Maserati?! Ofer ciorapi murdari pt aceasta informatie! :lol: :lol:

MaF|OtU 06-02-05 20:33

vand broaste dresate de la 170$ la ~ 250$ (negociabil)

am broastele de la 70$ la 150$ (depinde de marime)
dresajul 100$ (nu conteaza ca invata mai repede mai tarziu )

SUPER OFERTA : la 2 broaste cumparate primiti un mormoloc :lol: si la 4 broaste primiti 3 mormoloci :lol:

PRIMESC SI BONURI DE MASA :lol:

NSL_Doru 07-02-05 03:00

Studenta la Politehnica doresc sa gresez cardane.

iasi_drifter 07-02-05 15:52

Vand 500 mp teren arabil extravilan pe planeta Pluto
URGENT!
mai multe relatii la telefon

Anca 07-02-05 19:38

Pot sa vand si eu ceva...dezamagire in cantitati mari.. :roll: de fapt..daca stau bine sa ma gandesc..o dau si gratis..numai sa scap de ea :confused2 :?

RaveBoy 07-02-05 19:44

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Anami\"
Caut amant! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: pt. relatie de lunga durata.. chiar casatorie! :lol: :lol: :lol:

:evil_laug :evil_laug :evil_laug :evil_laug :evil_laug :evil_laug :evil_laug :evil_laug :evil_laug

Nu cred ca e forte greu sa gasesti unu :lol:

CT-03-ART 07-02-05 20:11

shi cam ce calitatzi trebe sa intruneasca amantul asta...?

EvLSant0S 07-02-05 20:46

as usual... Cayanne (turbo daca se poate) ..

Bani ... sa-i iasa din buzunare...

o casa mare..

si o ditai 8888 ....

nu ?

mpa 07-02-05 21:42

NU:
oficial trebuie sa fie destept, dragut, cu simtul umorului, elegant, punctual, onest, iubitor, fidel..............
DA:
neoficial cam ce a zis Santos :wink:

SUNT MAI DESTEPT CA FREUD :!: :wink:

NSL_Doru 07-02-05 21:42

Va incing ca iar sunteti off-topic ! :P


Barbat pierdut nevasta la barbut. Ma declar campion.Sunt bun si de amant ... tot vrea Anami unul :twisted:

Anami 07-02-05 23:09

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"EvLSant0S\"
as usual... Cayanne (turbo daca se poate) ..

Bani ... sa-i iasa din buzunare...

o casa mare..

si o ditai 8888 ....

nu ?

as ussualy.. cred k ar trebuii sa ma mai lasi draq in pace!

NSL_Doru 07-02-05 23:43

ANUNT IMPORTANT !!!

Stiti ca s-au despartit cei de la 3 sud est si acum cei 2 care au ramas canta cu paula seling. Formati ase numeste 3 se/ling...

OFF-TOPIC:
Anami si EvlSantos va rog ... nu va mai certati ... am vrut de multe ori sa intervin in micul vostru \"conflict\" ... Nu imi place sa va vad ca va certati mereu mai ales ca va cunosc pe amandoi ... hai de dragul meu (:P)incercati sa nu mai fiti asa ... :hug: In special tu Radule ... chiar daca esti mai mic ... aratai ca esti barbat ... un getleman ! Hai plssssss.... peace :peace:

Anami 08-02-05 00:03

dorule.. el e cel care cauta scandal! eu oricum il ignor asa ca stai calm :wink:

EvLSant0S 08-02-05 07:52

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"CT-03-ART\"
shi cam ce calitatzi trebe sa intruneasca amantul asta...?

nu am facut decat sa raspund la intrebare.... ;) asa ca ... chill ;) :roll:

ca sa nu fiu offtopic ..

vand nervisori la pachet , 3 la 10.000 =)) :P

ffocus 08-02-05 08:48

pierdut timp in data de 07.02.2005 in zona pta. alba-iulia, intre orele 15:00 si 21:00. il declar nul

mpa 08-02-05 09:16

Atentie cumpar bani dar numai daca faceti discount :!:

Psycho 08-02-05 10:00

piedrut enter .. dau la schimb space :)

Carmen 08-02-05 22:34

Semi-pierdut cursuri in bar!
Vand prof idiot si milog!
Vand loc la facultate!

xxdadixx 08-02-05 22:57

Schimb Cayanne Turbo, caramida de euroi,vila in Primaverii si un ditamai 8888 cu amanta :lol: :flower:

NSL_Doru 08-02-05 23:17

Ghicesc in palma. Nu mai spun la nimeni.

SpeedeR 09-02-05 00:55

cumpar pamant ultracentral pe soare, ofer tzurtzuri de gheata,gheata de pe asfalt si zapada de pe masina la schimb.

:!: Nu ezitati :!: ci IMEDIAT sunati la 555- WAZAA :!:

Psycho 09-02-05 09:34

cumpar euroi la 5 mii bucata

Anami 09-02-05 21:45

Vand inaltime la kg


oferta limitata!

hwx 10-02-05 10:21

ANUT REAL GASIT IN PUBLITIM IN VARA 2004:

Schimb2 vaci cu lapte, scroafa gestanta in 3 saptamani + diverse pasari pe aro 4x4.

pauladrian 10-02-05 20:52

vand pe baza de comanda fum de cauciucuri,scantei din toba de esapament si gaze de provenienta 106gti.
posibil deplasare la domiciliul clientului. :lol:

Anami 10-02-05 20:58

caut capricorni! :lol: :lol: :lol:

mpa 10-02-05 21:03

Pierdut timp :idea: Cine il gaseste sa il inapoieze in 1989

xxdadixx 10-02-05 21:03

Caut scorpii :lol: pardon Scorpioane :tetter: :pistoles:

Anami 10-02-05 21:08

cumpar urgent tone de fericire! dau la schimb durere si suferintZa!

imprumut lacrimi la cutie!


Doresc sa inchiriez pe un termen nelimitat iubirea imposibila! ( doar daca e posibila )


ps: doresc sa nu fiu luata in serios... doar e topic de divertisment :wink:

mpa 10-02-05 21:13

that was so deep i am tryng to/////////////////////////////// bling-bling

Am motoprasitoare
Inchiriez bunica
Angajez fluture cu juma de norma
Caut mintile pirdute :shock:

aR99bMw 10-02-05 23:36

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Anami\"
caut capricorni! :lol: :lol: :lol:


sunt capricorn :)

mutzu 10-02-05 23:44

hahaahah :))

mpa 10-02-05 23:50

Damn :!: :!: :!:
Cat ghinion :!: :!: :!:
EU SUNT CENTAUR :lol: :lol: :lol: :lol:

pauladrian 11-02-05 10:26

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Anami\"
caut capricorni! :lol: :lol: :lol:

un unicorn merge :?:

RaveBoy 11-02-05 10:53

Ofer la schimb Oltena 12TRS 60 cp pe Toyota Supra min. 400 cp sau Nisan Skyline min 700 cp ...

mpa 11-02-05 10:59

da la scara 1:40

Anami 11-02-05 12:48

capricorii sunt rugati sa vina la macelaria de pe colt pt mai multe informatii :lol: :lol: :lol:

aR99bMw 11-02-05 13:06

nu ai o adresa mai exacta ca eu nu-s din localitate :)) :lol: :lol:

intre timp....

vand orice piese de bicicleta model tip pegas :)

Anami 11-02-05 13:10

orice macelarie care e pe colt e perfecta :lol: bucatile de carne luate de la voi tot la macelaria de pe coltu la care ma refer eu vor ajunge :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Psycho 11-02-05 13:14

vand \"actzipild\" cu Long vehicle



si 2 pachete de chuingam


All times are GMT +2. The time now is 03:13.

- Copyright 2026 4Tuning