![]() |
Re: E36 - DNG
2 Attachment(s)
Din cauza unor defecte optice am inlocuit buza de M si bandoul stanga, a mai ramas plafonul de retapitat si capota de revopsit (are o mica indoitura).
|
Re: E36 - DNG
Foarte frumos motan,sa il stapanesti sanatos si la cati mai multi km fara incidente!
|
Re: E36 - DNG
1 Attachment(s)
Quote:
:arrow: ON: |
Re: E36 - DNG
nu inteleg de ce te complici cu et urile alea...
mai bine ii puneai roti de tractor direct:-) |
Re: E36 - DNG
Quote:
|
Re: E36 - DNG
iti trebuie brate reglabile ,unghiuri negative,plm...intr o luna faci cauciucurile noi varza.
Nu stiu daca se merita,mai ales in Romania. |
Re: E36 - DNG
Quote:
Cui nu-i plac chestiile astea, in mod sigur nu se merita dar mie da, deoarece o fac pentru mine si asta imi doresc de la masina mea + ca in Brasov avem drumuri bune :-) |
Re: E36 - DNG
Quote:
|
Re: E36 - DNG
Quote:
|
Re: E36 - DNG
Quote:
|
Re: E36 - DNG
Quote:
|
Re: E36 - DNG
Quote:
|
Re: E36 - DNG
Quote:
|
Re: E36 - DNG
1 Attachment(s)
......
|
Re: E36 - DNG
blana !!!! :shock:
|
Re: E36 - DNG
5 Attachment(s)
Un mic bonus: nuca oem.
Urmeaza in scurt timp sa pun si jantele pe masina, ca m-am saturat de astea de iarna. |
Re: E36 - DNG
Salut ,tot Carub am si eu inchiderea,vezi ca modulul are un buton mic ascuns,bagat mai inauntru,e pt reser,apropo,ti-ai dus la copiat cheia ,sau ai pus lama de pe cheia oem in cheia carub,si la tine lama din cheia Carub e prinsa intr-un surubel mic?
|
Re: E36 - DNG
Quote:
|
Re: E36 - DNG
Quote:
|
Re: E36 - DNG
Quote:
|
Re: E36 - DNG
Quote:
|
Re: E36 - DNG
26 Attachment(s)
Am incercat sa fac ceva mai unic, nu este pe gustul tuturor dar mie imi place foarte mult. Mi-a luat mult timp si am investit ceva bani dar rezultatul a fost pe masura.
Totul a inceput cand mi-am achizitionat un set de O.Z. Amg Aero1, am fost in dubii daca sa le pun sau sa le reconditionez si sa le dau stiind ca imi vor da batai de cap fiind 5x112 si latimi de 8.5 si 10. Dupa un timp m-am apucat sa le reconditionez. Am cumparat tubulare, sealant, trei tone de smirghel, pasta... si m-am apucat :-) Attachment 2778183 Attachment 2778184 Attachment 2778185 Attachment 2778186 Attachment 2778187 Attachment 2778188 Attachment 2778189 Attachment 2778190 Attachment 2778191 Attachment 2778192 Attachment 2778193 Attachment 2778195 Attachment 2778194 Apoi a inceput distractia cu montatul. Am achizitionat flanse adaptoare, aparat de roluit, feon industrial, prezoane mai lungi etc. Attachment 2778201 Attachment 2778202 Attachment 2778203 Attachment 2778204 Attachment 2778205 Anvelopele sunt 205 40 17 si 215 40 17. Momentan arata asa: Attachment 2778233 Attachment 2778234 Attachment 2778235 Attachment 2778236 Attachment 2778237 Attachment 2778238 Attachment 2778239 Din cauza anvelopelor pe fata care nu se intind mai deloc nu pot cobori mai mult pe fata iar pe spate urmeaza sa fac un camber negativ mai accentuat :-) Urmeaza saptamana asta sa schimb toate anvelopele si sa fac capace la roti custom. Scuzati calitatea pozelor dar am avut doar un telefon la indemana. La sfarsitul saptamanii sper sa fie gata :-) |
Re: E36 - DNG
As mai lasa-o de spate.
Felicitari . |
Re: E36 - DNG
Felicitari joltane ! mie personal , imi place ce a iesit ! bravo .
|
Re: E36 - DNG
:shock: fuck'in perfect!
nu stiu cn ar putea sa comenteze aiurea la asa cv..! felicitari pt munca depusa.cred ca si ele iti multumesc.(jantele). |
Re: E36 - DNG
8) un pic nu stai :lol::lol::lol:
bafta multa! ps:iasa nebunie! |
Re: E36 - DNG
Speechless!! bv!
|
Re: E36 - DNG
Foarte frumoasa masina...
Insa eu tind sa cred ca un camber prea mare ar arata cam urat pe o asemenea masina... |
Re: E36 - DNG
Felicitari!
Rotile sunt ce trebuie,mai ai de lucru un pic pe fata sa pice la linie |
Re: E36 - DNG
Quote:
Quote:
Quote:
Quote:
Quote:
Quote:
Quote:
|
Re: E36 - DNG
Ceva inedit pentru Romania.
Felicitari! |
Re: E36 - DNG
multa munca/timp/bani=CEVA FRUMOS TARE!!!!!!
Felicitari Joltane!!!!!!! |
Re: E36 - DNG
Low Style! Felicitari.Chiar a iesit bine.
|
Re: E36 - DNG
Quote:
Quote:
Quote:
PS: M-a dat Sercan cu 3.2-ul si m-a lasat masca, nici nu vreau sa-mi imaginez cum merge a ta :twisted: |
Re: E36 - DNG
au iesit superbe jantele..multa bafta in continuare
|
Re: E36 - DNG
Ceva special. Au iesit foarte bine!
|
Re: E36 - DNG
Te-am vazut ieri prin bv. Foarte frumoasa masinuta, iar jantele nota 10+:rolleyes2
|
Re: E36 - DNG
11 Attachment(s)
Quote:
Quote:
Quote:
ON: Am terminat capacele si am schimbat anvelopele cu unele aproape noi :-) Attachment 2785141 Attachment 2785142 Attachment 2785143 Attachment 2785144 Attachment 2785145 Attachment 2785146 Attachment 2785147 + poze de plictiseala: Attachment 2785148 Attachment 2785150 Attachment 2785151 Attachment 2785149 |
Re: E36 - DNG
In poze nu zici ca sunt chiar asa super dar in realitate arata demential cu.masina ! Pune i capace branduite cu sigla de la mertz ! Unpic de aroganta asa..... \m/
|
Re: E36 - DNG
capacele au iesit "fuckin' perfect".
sper odata si odata sa o vad si in realitate. |
| All times are GMT +2. The time now is 18:55. |
- Copyright 2026 4Tuning