Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Oltcit (https://forum.4tuning.ro/119-masina-mea-oltcit.html)
-   -   interior oltcit (https://forum.4tuning.ro/119-masina-mea-oltcit/27808-interior-oltcit.html)

Merski 05-01-07 20:35

Re: interior oltcit
 
nu vreau sa vorbesc prostii, dar am avut si eu mai de mult un oltcit la care tineam si am cunoscut un baiat din craiova care a zis ca si-a montat bord de matiz pe oltcit ...si ca se potriveste cu putine modificari
...probabil ati vazut bord de ursuletz pe dacie

e_Max 05-01-07 20:40

Re: interior oltcit
 
Quote:

Originally Posted by Merski (Post 686597)
nu vreau sa vorbesc prostii, dar am avut si eu mai de mult un oltcit la care tineam si am cunoscut un baiat din craiova care a zis ca si-a montat bord de matiz pe oltcit ...si ca se potriveste cu putine modificari
...probabil ati vazut bord de ursuletz pe dacie

pai da da mie de ex. bordu de oltcit imi place si nul schimd
trebuie numai mici ajustari

Magos 06-01-07 07:24

Re: interior oltcit
 
e_max... dupa cum ti-am zis, eu una nu prea ma dau in vant dupa el... dar ... in fine... sa zicem ca merge... dar cu mici ajustari... ;)

Ja_Rule 06-01-07 12:26

Re: interior oltcit
 
sa sti ca bordu` la oltcit este inchegat bine de tot ... pe cand la dacie ai spatii libere (bleah).. trebuie doar sa`ti alegi bine culorile .. pt mine e perfect nu are nevoie de nici o modificare

e_Max 06-01-07 16:04

Re: interior oltcit
 
Quote:

Originally Posted by Magos (Post 687051)
e_max... dupa cum ti-am zis, eu una nu prea ma dau in vant dupa el... dar ... in fine... sa zicem ca merge... dar cu mici ajustari... ;)

pai da mogos stiu ce zici ai si dreptate dar gusturile nu se discuta
cand ma apuc de masina mai vad eu ........las originalul sau facem rost de unul de inlocuit

edy99 11-01-07 22:35

Re: interior oltcit
 
bordul ala de matiz e mult intins in fata si nu ma refer la spatiul pt picioare, ma refer de la ceasuri spre parbriz, cred ca are aproximativ jumatate de metru
cum l-o fi montat, sau ce i fi taiat din el:?:

e_Max 12-01-07 20:29

Re: interior oltcit
 
mie tot bordu de oltcit mi se pare tot mai practic

Ja_Rule 12-01-07 21:30

Re: interior oltcit
 
intervine si obisnuinta :)

Magos 12-01-07 23:56

Re: interior oltcit
 
MIE NU IMI PLACE@!!!! Ma rog, asta e doar o opinie personala...

e_Max 13-01-07 00:07

Re: interior oltcit
 
Quote:

Originally Posted by Magos (Post 696107)
MIE NU IMI PLACE@!!!! Ma rog, asta e doar o opinie personala...

mno mogos ce sa zic fiecare cu gusturile lui

edy99 13-01-07 00:11

Re: interior oltcit
 
nu iti place ce :?: Magos
s-a creeat confizie:D
bordul de oltcit, sau ala de matiz :?: :lol:

e_Max 13-01-07 00:26

Re: interior oltcit
 
Quote:

Originally Posted by edy99 (Post 696125)
nu iti place ce :?: Magos
s-a creeat confizie:D
bordul de oltcit, sau ala de matiz :?: :lol:

cred ca nici unu nici altu nui plac la mogos
si edy 99 miai primit mesaju?

edy99 13-01-07 00:32

Re: interior oltcit
 
lool :lol: :lol: :lol: :lol:

Magos 13-01-07 13:17

Re: interior oltcit
 
bordul de cit!!! :(
ala de matiz mi se pare ok....

edy99 13-01-07 17:05

Re: interior oltcit
 
mie imi place, dar dupa cum am zis, mi-ar placea sa vad si un interior 100% schimbat, si nu cu bord de matiz sau mai stiu eu ce, ceva special proiectat pt oltcit :D

e_Max 14-01-07 02:31

Re: interior oltcit
 
ma sincer nu stiu dar poate iar sta bine cu unul din fibra de carbon da cine lucreaza la noi in romania cu fibra de carbon

edy99 14-01-07 02:43

Re: interior oltcit
 
asa e, de carbon , chiar si de fibra iti ia o gasca, pana iti face matrita aia, mai bine o lasi balta :)

e_Max 14-01-07 02:45

Re: interior oltcit
 
hai ca de carbon ar fii mult mai misto ca nu ar mai fi necesar sal imbraci sau sal vopseti si ar arata mult mai bine

edy77_driver 21-01-07 08:11

Re: interior oltcit
 
magos...ce se aude cu masina ta?mai vine?

Magos 21-01-07 16:57

Re: interior oltcit
 
habar nu am .. sa vedem... :(

**COSMIN** 24-01-07 14:52

Re: interior oltcit
 
Magos ai putea combina un bord de matiz cu unul de oltcit.....:D....inlocuiesti duzele de aer...si alte mici schimbari....ca sa fie mai rotund un pic bordul de oltcit...in rest mie mi-se pare mult mai avansat bordul de oltcit decat cel de matiz....si inca ceva ce nu-mi place la oltcit...consola centrala...ar fi mult mai frumoasa una de urs....sau de de alt model care itzi place...difera gusturile aici:D...

Magos 24-01-07 16:18

Re: interior oltcit
 
Eeeh... Si risti sa iasa un mare hibrid... I don't know...

**COSMIN** 24-01-07 19:28

Re: interior oltcit
 
da...dar va iesi un hibrid frumos....cand imi voi cumpara oltcit (ca pana acum nu am gasit nik care sa-mi placa mie) si ii voi termina interiorul promit sa te dau o tura sa vezi ce conortabil va fi si ce bord hibrid voi avea:D

Magos 26-01-07 16:04

Re: interior oltcit
 
:P uuu... trec in vizita prin oras, ca am prieteni in GR.. :P

flafy 26-01-07 20:09

Re: interior oltcit
 
am un olcit din 84 g11 vreau sai sckimb si eu bordu ..iam sckimbat decat volanul dar as vrea sa stiu cu ce ati tapitat bordul

flafy 26-01-07 20:12

Re: interior oltcit
 
cum sa tapitez si eu bordul la un gt11

Ja_Rule 26-01-07 20:15

Re: interior oltcit
 
cu hartie creponata ...

Laure2fast 26-01-07 20:18

Re: interior oltcit
 
cu vinilin...se gaseste in comert :lol:

Ja_Rule 26-01-07 20:19

Re: interior oltcit
 
sau piele ecologica conform normelor europene .. tot in comert se gaseste

flafy 26-01-07 20:20

Re: interior oltcit
 
inca ceva ce nu pot crede ca nu am cum sa modific ...gentile la un mode g11 din 84 ?nu se pot modefica?daca da ce genti ar fii indicate?

flafy 26-01-07 20:22

Re: interior oltcit
 
cum sa protezej bordul sa nu se mai crape asa cum se intampla la majoritatea ?si eu defapt vreau sai sckimb culoarea atat

Laure2fast 26-01-07 20:23

Re: interior oltcit
 
pui parasolar si nu o tii in soare...:)

Ja_Rule 26-01-07 20:37

Re: interior oltcit
 
bai flafy ia pune o poza cu masina ta

flafy 26-01-07 20:41

Re: interior oltcit
 
pai eu as pune o poza ca am 3 dar nu stiu cum poate ma ajutati voi.ana.masina e din 84 si e model gt11 cum e modelu fata de rm?

e_Max 26-01-07 20:45

Re: interior oltcit
 
Quote:

Originally Posted by flafy (Post 716986)
pai eu as pune o poza ca am 3 dar nu stiu cum poate ma ajutati voi.ana.masina e din 84 si e model gt11 cum e modelu fata de rm?

pai satzi traiasca

Ja_Rule 26-01-07 20:52

Re: interior oltcit
 
trimite`mi mie poza pe mess ... ja_rule_sereno sunt online

**COSMIN** 26-01-07 22:03

Re: interior oltcit
 
Quote:

Originally Posted by Magos (Post 716607)
:P uuu... trec in vizita prin oras, ca am prieteni in GR.. :P

Te Astept In Vara Magos ...Atunci Am Programt Un Tuning Day In Giurgiu...Mi-as Face Placere Sa Vii Sti Tu...Daca Esti Interesata Da-mi Un PM Cu Id Tau Si Itzi Voi Mai Da Detalii Pe Messenger...

Ja_Rule 29-01-07 00:50

Re: interior oltcit
 
mergem impreuna magos .. pe benzina ta :P

B-83-DAC 29-01-07 16:09

Re: interior oltcit
 
lasa ma ca imi fac eu masina :)) si va alerg pana in giurgiu =)) de fapt incercati sa ma alergati pana acolo =)))))

**COSMIN** 29-01-07 19:55

Re: interior oltcit
 
Quote:

Originally Posted by B-83-DAC (Post 721086)
lasa ma ca imi fac eu masina :)) si va alerg pana in giurgiu =)) de fapt incercati sa ma alergati pana acolo =)))))

DAC-ule daca reusesc sa obtzin autorizatzia esti bine venit in giurgiu...si nu numai tu:)..daca mai vrei sa afii informatzii legate de tuning day da-mi un PM cu id tau si mai vb pe messenger..


All times are GMT +2. The time now is 09:39.

- Copyright 2026 4Tuning