![]() |
Re: interior oltcit
nu vreau sa vorbesc prostii, dar am avut si eu mai de mult un oltcit la care tineam si am cunoscut un baiat din craiova care a zis ca si-a montat bord de matiz pe oltcit ...si ca se potriveste cu putine modificari
...probabil ati vazut bord de ursuletz pe dacie |
Re: interior oltcit
Quote:
trebuie numai mici ajustari |
Re: interior oltcit
e_max... dupa cum ti-am zis, eu una nu prea ma dau in vant dupa el... dar ... in fine... sa zicem ca merge... dar cu mici ajustari... ;)
|
Re: interior oltcit
sa sti ca bordu` la oltcit este inchegat bine de tot ... pe cand la dacie ai spatii libere (bleah).. trebuie doar sa`ti alegi bine culorile .. pt mine e perfect nu are nevoie de nici o modificare
|
Re: interior oltcit
Quote:
cand ma apuc de masina mai vad eu ........las originalul sau facem rost de unul de inlocuit |
Re: interior oltcit
bordul ala de matiz e mult intins in fata si nu ma refer la spatiul pt picioare, ma refer de la ceasuri spre parbriz, cred ca are aproximativ jumatate de metru
cum l-o fi montat, sau ce i fi taiat din el:?: |
Re: interior oltcit
mie tot bordu de oltcit mi se pare tot mai practic
|
Re: interior oltcit
intervine si obisnuinta :)
|
Re: interior oltcit
MIE NU IMI PLACE@!!!! Ma rog, asta e doar o opinie personala...
|
Re: interior oltcit
Quote:
|
Re: interior oltcit
nu iti place ce :?: Magos
s-a creeat confizie:D bordul de oltcit, sau ala de matiz :?: :lol: |
Re: interior oltcit
Quote:
si edy 99 miai primit mesaju? |
Re: interior oltcit
lool :lol: :lol: :lol: :lol:
|
Re: interior oltcit
bordul de cit!!! :(
ala de matiz mi se pare ok.... |
Re: interior oltcit
mie imi place, dar dupa cum am zis, mi-ar placea sa vad si un interior 100% schimbat, si nu cu bord de matiz sau mai stiu eu ce, ceva special proiectat pt oltcit :D
|
Re: interior oltcit
ma sincer nu stiu dar poate iar sta bine cu unul din fibra de carbon da cine lucreaza la noi in romania cu fibra de carbon
|
Re: interior oltcit
asa e, de carbon , chiar si de fibra iti ia o gasca, pana iti face matrita aia, mai bine o lasi balta :)
|
Re: interior oltcit
hai ca de carbon ar fii mult mai misto ca nu ar mai fi necesar sal imbraci sau sal vopseti si ar arata mult mai bine
|
Re: interior oltcit
magos...ce se aude cu masina ta?mai vine?
|
Re: interior oltcit
habar nu am .. sa vedem... :(
|
Re: interior oltcit
Magos ai putea combina un bord de matiz cu unul de oltcit.....:D....inlocuiesti duzele de aer...si alte mici schimbari....ca sa fie mai rotund un pic bordul de oltcit...in rest mie mi-se pare mult mai avansat bordul de oltcit decat cel de matiz....si inca ceva ce nu-mi place la oltcit...consola centrala...ar fi mult mai frumoasa una de urs....sau de de alt model care itzi place...difera gusturile aici:D...
|
Re: interior oltcit
Eeeh... Si risti sa iasa un mare hibrid... I don't know...
|
Re: interior oltcit
da...dar va iesi un hibrid frumos....cand imi voi cumpara oltcit (ca pana acum nu am gasit nik care sa-mi placa mie) si ii voi termina interiorul promit sa te dau o tura sa vezi ce conortabil va fi si ce bord hibrid voi avea:D
|
Re: interior oltcit
:P uuu... trec in vizita prin oras, ca am prieteni in GR.. :P
|
Re: interior oltcit
am un olcit din 84 g11 vreau sai sckimb si eu bordu ..iam sckimbat decat volanul dar as vrea sa stiu cu ce ati tapitat bordul
|
Re: interior oltcit
cum sa tapitez si eu bordul la un gt11
|
Re: interior oltcit
cu hartie creponata ...
|
Re: interior oltcit
cu vinilin...se gaseste in comert :lol:
|
Re: interior oltcit
sau piele ecologica conform normelor europene .. tot in comert se gaseste
|
Re: interior oltcit
inca ceva ce nu pot crede ca nu am cum sa modific ...gentile la un mode g11 din 84 ?nu se pot modefica?daca da ce genti ar fii indicate?
|
Re: interior oltcit
cum sa protezej bordul sa nu se mai crape asa cum se intampla la majoritatea ?si eu defapt vreau sai sckimb culoarea atat
|
Re: interior oltcit
pui parasolar si nu o tii in soare...:)
|
Re: interior oltcit
bai flafy ia pune o poza cu masina ta
|
Re: interior oltcit
pai eu as pune o poza ca am 3 dar nu stiu cum poate ma ajutati voi.ana.masina e din 84 si e model gt11 cum e modelu fata de rm?
|
Re: interior oltcit
Quote:
|
Re: interior oltcit
trimite`mi mie poza pe mess ... ja_rule_sereno sunt online
|
Re: interior oltcit
Quote:
|
Re: interior oltcit
mergem impreuna magos .. pe benzina ta :P
|
Re: interior oltcit
lasa ma ca imi fac eu masina :)) si va alerg pana in giurgiu =)) de fapt incercati sa ma alergati pana acolo =)))))
|
Re: interior oltcit
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 09:39. |
- Copyright 2026 4Tuning