Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Oltcit (https://forum.4tuning.ro/119-masina-mea-oltcit.html)
-   -   Oltcit Trs (https://forum.4tuning.ro/119-masina-mea-oltcit/25945-oltcit-trs.html)

darck_angel64 04-12-06 12:26

Re: Oltcit Trs
 
Arata excelent, dar cand o putem vedea ?

NightClubRacer 04-12-06 12:55

Re: Oltcit Trs
 
sa speram ca vinerea asta. ;)

fasso 04-12-06 14:18

Re: Oltcit Trs
 
a iesit bestiala culoarea!ma rog...combinatia aia ucigasa de culori!parerea mea este ca masina arata mult mai bine cu hayonul negru decat cu el in culoarea masinii!eu zic sa-l lasi asa...ii da o aura de american muscle...un old school ...felicitari si....apropos...esti cu o zi mai mic decat mine:))a mea a fost de 2 dec:))La Multi Ani venit putin mai tarziu dar chiar nu stiam!

e_Max 04-12-06 17:43

Re: Oltcit Trs
 
bravo maaaaa belea iesita totusi la fel zic si eu de haion culoarea masini tre facut si da incuietoarea scoateo dar lasa stergatoru (parerea mea) bv ica odata chiar imi place.......:))

e_Max 04-12-06 17:49

Re: Oltcit Trs
 
bravo maaaaa belea iesita totusi la fel zic si eu de haion culoarea masini tre facut si da incuietoarea scoateo dar lasa stergatoru (parerea mea) bv ica odata chiar imi place.......:))

Magos 04-12-06 19:57

Re: Oltcit Trs
 
fasso, la multi ani... doarr4u, vineri te revansezi cu cinstea aia :))

e_Max 05-12-06 19:33

Re: Oltcit Trs
 
e daca e ziua si alui fasso sai uram un la multzi ani

Spark 05-12-06 20:00

Re: Oltcit Trs
 
hai nu stricatzi threadu` omului

este un thread special pt asa ceva :
https://forum.4tuning.ro/30-comunitatea-globala-4tuning/1853-ani.html

B-14-BYE 05-12-06 20:34

Re: Oltcit Trs
 
ms.. dar nu ma supar !

Spark 05-12-06 21:04

Re: Oltcit Trs
 
lasa ... ca eu urarile acolo tzi le-am facut :P

Magos 06-12-06 09:27

Re: Oltcit Trs
 
Mah... A iesit super... Acuma astept sa vad ce mai coace mintea ta...!! Imaginatie... :D Sa vedem.. :D

Madalin Zolti 06-12-06 10:41

Re: Oltcit Trs
 
mi-a adus mosu aseara
cv special + cablu km complet + ceas de bord ptr km de special + 2 aripi fata bune rrau + 500 mii
pe wooferu lui doarr4u si pe o statie
a iesit super masina ta doarr4u felicitari, ai combinat bine negrul cu blue stelar :D

B-14-BYE 06-12-06 15:51

Re: Oltcit Trs
 
2 Attachment(s)
ms. ma jucam un pik cu acc prin 8000rpm :D

Spark 06-12-06 16:04

Re: Oltcit Trs
 
faine plecari ...
la motor e schimbat ceva ?

B-14-BYE 06-12-06 16:30

Re: Oltcit Trs
 
doar filtru de aer. evacuarea toata noua. etansata.. stii ca la oltcit conteaza .. sa nu fie infundata.. si curaju sa ii dai peste 8000 :D

Spark 06-12-06 16:33

Re: Oltcit Trs
 
care 8000 ?
ca am fost si pe oltcit.ro ... la date tehnice si acolo zicea ca max ii pana pe la 6500 sau asa ceva ...

B-14-BYE 06-12-06 16:35

Re: Oltcit Trs
 
da.. dar.. daka o tii in podea.. crede-ma ca se duce peste cap turometru :D o sa fac un film..

B-14-BYE 06-12-06 16:45

Re: Oltcit Trs
 
a venit mosu la mine numai cu fete virgine :)) :P

fasso 07-12-06 11:00

Re: Oltcit Trs
 
si eu stiu ca se duce in 8000...eu cu al meu nu dadeam mai mult de 6000 da sincer imi era de ajuns...ca apoi se jelea ambreiajul:))frumoase plecari da am impresia ca si tie iti trebe un kit complet de ambreiaj...nush...s-ar putea sa ma insel...aaaaa....si merci celor care mi-au urat si mie...la multi ani...toate bune apa calda...etc!merci!

B-14-BYE 07-12-06 12:38

Re: Oltcit Trs
 
maine montez stikerele pe aripi si pe usi ! MOmo goodyear.. toate alea :P
maine tot la fel.. geamurile ionizate ! si alarma + inchidere + deschidere port.. am spart banca :D

Madalin Zolti 07-12-06 12:46

Re: Oltcit Trs
 
Quote:

Originally Posted by doarr4u17 (Post 651512)
maine montez stikerele pe aripi si pe usi ! MOmo goodyear.. toate alea :P
maine tot la fel.. geamurile ionizate ! si alarma + inchidere + deschidere port.. am spart banca :D

e urat. pm.. O sa faci kitch tuning
Nu cred k l-ai mai vzt pe DVD-u la masina noua cu dinastea
s-a mai maturizat intre timp
plus k semnatura ta.. nu-si are locul.. da-o mai bine jos..
pm..
pai ai furat banii mha din casa, hai k asa se aude de la tute si de la Nedelcu Catalin

B-14-BYE 07-12-06 12:56

Re: Oltcit Trs
 
iar vorbesti aiurea si te bagi unde nu e treaba ta ! va informez ca madalin e ciripitoarea forumului :d intrebati orice.. ca el le stie pe toate:D e informat despre tot la cat barfeste

Madalin Zolti 07-12-06 14:07

Re: Oltcit Trs
 
[QUOTE=doarr4u17;651537]
cineva2002ro (12/5/2006 1:44:27 PM): mi-am luat jante ats pe 15''
cineva2002ro (12/5/2006 1:44:33 PM): saptamana trecuta
cristinelmadalinzolti (12/5/2006 1:44:37 PM):
cineva2002ro (12/5/2006 1:44:40 PM): am dat pe ele 150 euroi
cristinelmadalinzolti (12/5/2006 1:44:50 PM): aha
cineva2002ro (12/5/2006 1:45:10 PM): am mai cumparat si o turbina
cineva2002ro (12/5/2006 1:45:13 PM): am dat 400 euroi pe ea
cristinelmadalinzolti (12/5/2006 1:45:23 PM):aha, bv.. iti pui turbo?
cineva2002ro (12/5/2006 1:45:30 PM): imi pun la primavara, iti dai seama

uitati fratilor ce mi-a scris doarr4u pe messenger , am pus un citat din discutia avuta cu el zilele trecute :)))

B-14-BYE 07-12-06 14:16

Re: Oltcit Trs
 
eu nu vorbesc cu ITi dau seama ! numai terminatu de madalin vorbeste asa.. si euroi.. ma streseaza si pe mess.. bine ca exista ignore . moderatori.. va rog frumos.. scapati-ma de handicapat :))

thunder rock 07-12-06 14:17

Re: Oltcit Trs
 
da e super ptr un oltcit .intercooler?:rolleyes2

B-14-BYE 07-12-06 14:18

Re: Oltcit Trs
 
nu are turbo! ms frumos.. s-a si muncit la ea... si inca nu e gata 100%

Magos 07-12-06 18:17

Re: Oltcit Trs
 
gata mah cu cearta!! ce e aici?? ;))

B-14-BYE 07-12-06 18:41

Re: Oltcit Trs
 
nu e o cearta.. doar ca sunt amenintat..

ahaaaa
si si
iti daai seaama :)))))))
https://forum.4tuning.ro/showthread.p...666#post651666
nu mi-o fkt nimik adminu p forum :)))))))) =))))))))))
mortii matii de fraier
vin dupa ce plec de la tute :)) direct la U k sa te dezmembrez pe U si masinile tale :)))))))))))))))))))))))))))))))
iti rrup caapu
asta am primit pe mail ! nu e frumos asa...


nu mai injurati..
nu ma intereseaza ce ai primit.. clar
bodyspeed

Teroarea 07-12-06 22:47

Re: Oltcit Trs
 
Quote:

Originally Posted by doarr4u17 (Post 650653)
ms. ma jucam un pik cu acc prin 8000rpm :D

eu cred ca dunga de cauciuc nu e de la masina ta se vede destul de clar directia masini si dunga vine cam intre roti!! :rolleyes2

B-14-BYE 08-12-06 22:05

Re: Oltcit Trs
 
pai nici nu stiu daca e a mea.. eu nu am aratat dunga. am aratat masina

NightClubRacer 09-12-06 00:12

Re: Oltcit Trs
 
2 Attachment(s)
am vazut masina live, este reusita si fuge. Marfa rateurile, se auzeau nu gluma, speriai lumea de pe victoriei. :lol: Am pus si 2 poze de la intalnire. ;)

e_Max 09-12-06 14:03

Re: Oltcit Trs
 
cesa mai ma masina e reusita dei mai pune si niste jentzi o sa fie si mai super inca odata felicitari

Magos 09-12-06 16:48

Re: Oltcit Trs
 
Este super masina...!!! vazuta pe viu!! merita toate aprecierile noastre, dupa cum vedeti, a muncit destul la ea (si o sa mai munceasca...! )!! Asa ca... Nu mai vorbiti aiurea cei care nu stiti...!! A dovedit ca poate, si el si masina!!! Numai cerculetele de aseara si-au dat un cuvant... ;))

Teroarea 09-12-06 19:37

Re: Oltcit Trs
 
pai si un filmuletz ceva sa vedem si noi acele cerculetze fantastice?:P

bogdanlascu 09-12-06 21:22

Re: Oltcit Trs
 
parerea mea masina arata ok ,dar mai subtire cu ''cerculete , fuge de rupe ,etc"

B-14-BYE 10-12-06 10:12

Re: Oltcit Trs
 
4 Attachment(s)
bogdan nu a vazut cerculetzele. si cu fuge de rupe.. are dreptate sa zica asta . a lui e turbo.

scuzati jantele d pe fatza:D

B-14-BYE 10-12-06 11:27

Re: Oltcit Trs
 
3 Attachment(s)
........................

bogdanlascu 10-12-06 17:17

Re: Oltcit Trs
 
cu abtipildurile alea ai dat cu mucii in fasole (tiganeala)

Magos 10-12-06 18:11

Re: Oltcit Trs
 
Cataline, adevarul e ca.... MAcar jumate din ce scrie acolo ai?? :( Ca altfel... Nu prea se preteaza... :( sorry ca iti zic tocmai eu ... :-S

B-14-BYE 10-12-06 18:15

Re: Oltcit Trs
 
eu am pus alea... nu ca as avea ceva din ele ..doar ca imi plac cum dau pe masina.. si nu kred ca romanu.. cand vede masina cu alea puse.. sta sa se uite daka chiar am ceva d firma aia pe masina.. oricum masina.. nu mai arata ca un oltcit obisnuit..


All times are GMT +2. The time now is 09:06.

- Copyright 2026 4Tuning