![]() |
Re: Oltcit Trs
Arata excelent, dar cand o putem vedea ?
|
Re: Oltcit Trs
sa speram ca vinerea asta. ;)
|
Re: Oltcit Trs
a iesit bestiala culoarea!ma rog...combinatia aia ucigasa de culori!parerea mea este ca masina arata mult mai bine cu hayonul negru decat cu el in culoarea masinii!eu zic sa-l lasi asa...ii da o aura de american muscle...un old school ...felicitari si....apropos...esti cu o zi mai mic decat mine:))a mea a fost de 2 dec:))La Multi Ani venit putin mai tarziu dar chiar nu stiam!
|
Re: Oltcit Trs
bravo maaaaa belea iesita totusi la fel zic si eu de haion culoarea masini tre facut si da incuietoarea scoateo dar lasa stergatoru (parerea mea) bv ica odata chiar imi place.......:))
|
Re: Oltcit Trs
bravo maaaaa belea iesita totusi la fel zic si eu de haion culoarea masini tre facut si da incuietoarea scoateo dar lasa stergatoru (parerea mea) bv ica odata chiar imi place.......:))
|
Re: Oltcit Trs
fasso, la multi ani... doarr4u, vineri te revansezi cu cinstea aia :))
|
Re: Oltcit Trs
e daca e ziua si alui fasso sai uram un la multzi ani
|
Re: Oltcit Trs
hai nu stricatzi threadu` omului
este un thread special pt asa ceva : https://forum.4tuning.ro/30-comunitatea-globala-4tuning/1853-ani.html |
Re: Oltcit Trs
ms.. dar nu ma supar !
|
Re: Oltcit Trs
lasa ... ca eu urarile acolo tzi le-am facut :P
|
Re: Oltcit Trs
Mah... A iesit super... Acuma astept sa vad ce mai coace mintea ta...!! Imaginatie... :D Sa vedem.. :D
|
Re: Oltcit Trs
mi-a adus mosu aseara
cv special + cablu km complet + ceas de bord ptr km de special + 2 aripi fata bune rrau + 500 mii pe wooferu lui doarr4u si pe o statie a iesit super masina ta doarr4u felicitari, ai combinat bine negrul cu blue stelar :D |
Re: Oltcit Trs
2 Attachment(s)
ms. ma jucam un pik cu acc prin 8000rpm :D
|
Re: Oltcit Trs
faine plecari ...
la motor e schimbat ceva ? |
Re: Oltcit Trs
doar filtru de aer. evacuarea toata noua. etansata.. stii ca la oltcit conteaza .. sa nu fie infundata.. si curaju sa ii dai peste 8000 :D
|
Re: Oltcit Trs
care 8000 ?
ca am fost si pe oltcit.ro ... la date tehnice si acolo zicea ca max ii pana pe la 6500 sau asa ceva ... |
Re: Oltcit Trs
da.. dar.. daka o tii in podea.. crede-ma ca se duce peste cap turometru :D o sa fac un film..
|
Re: Oltcit Trs
a venit mosu la mine numai cu fete virgine :)) :P
|
Re: Oltcit Trs
si eu stiu ca se duce in 8000...eu cu al meu nu dadeam mai mult de 6000 da sincer imi era de ajuns...ca apoi se jelea ambreiajul:))frumoase plecari da am impresia ca si tie iti trebe un kit complet de ambreiaj...nush...s-ar putea sa ma insel...aaaaa....si merci celor care mi-au urat si mie...la multi ani...toate bune apa calda...etc!merci!
|
Re: Oltcit Trs
maine montez stikerele pe aripi si pe usi ! MOmo goodyear.. toate alea :P
maine tot la fel.. geamurile ionizate ! si alarma + inchidere + deschidere port.. am spart banca :D |
Re: Oltcit Trs
Quote:
Nu cred k l-ai mai vzt pe DVD-u la masina noua cu dinastea s-a mai maturizat intre timp plus k semnatura ta.. nu-si are locul.. da-o mai bine jos.. pm.. pai ai furat banii mha din casa, hai k asa se aude de la tute si de la Nedelcu Catalin |
Re: Oltcit Trs
iar vorbesti aiurea si te bagi unde nu e treaba ta ! va informez ca madalin e ciripitoarea forumului :d intrebati orice.. ca el le stie pe toate:D e informat despre tot la cat barfeste
|
Re: Oltcit Trs
[QUOTE=doarr4u17;651537]
cineva2002ro (12/5/2006 1:44:27 PM): mi-am luat jante ats pe 15'' cineva2002ro (12/5/2006 1:44:33 PM): saptamana trecuta cristinelmadalinzolti (12/5/2006 1:44:37 PM): cineva2002ro (12/5/2006 1:44:40 PM): am dat pe ele 150 euroi cristinelmadalinzolti (12/5/2006 1:44:50 PM): aha cineva2002ro (12/5/2006 1:45:10 PM): am mai cumparat si o turbina cineva2002ro (12/5/2006 1:45:13 PM): am dat 400 euroi pe ea cristinelmadalinzolti (12/5/2006 1:45:23 PM):aha, bv.. iti pui turbo? cineva2002ro (12/5/2006 1:45:30 PM): imi pun la primavara, iti dai seama uitati fratilor ce mi-a scris doarr4u pe messenger , am pus un citat din discutia avuta cu el zilele trecute :))) |
Re: Oltcit Trs
eu nu vorbesc cu ITi dau seama ! numai terminatu de madalin vorbeste asa.. si euroi.. ma streseaza si pe mess.. bine ca exista ignore . moderatori.. va rog frumos.. scapati-ma de handicapat :))
|
Re: Oltcit Trs
da e super ptr un oltcit .intercooler?:rolleyes2
|
Re: Oltcit Trs
nu are turbo! ms frumos.. s-a si muncit la ea... si inca nu e gata 100%
|
Re: Oltcit Trs
gata mah cu cearta!! ce e aici?? ;))
|
Re: Oltcit Trs
nu e o cearta.. doar ca sunt amenintat..
ahaaaa si si iti daai seaama :))))))) https://forum.4tuning.ro/showthread.p...666#post651666 nu mi-o fkt nimik adminu p forum :)))))))) =)))))))))) mortii matii de fraier vin dupa ce plec de la tute :)) direct la U k sa te dezmembrez pe U si masinile tale :))))))))))))))))))))))))))))))) iti rrup caapu asta am primit pe mail ! nu e frumos asa... nu mai injurati.. nu ma intereseaza ce ai primit.. clarbodyspeed |
Re: Oltcit Trs
Quote:
|
Re: Oltcit Trs
pai nici nu stiu daca e a mea.. eu nu am aratat dunga. am aratat masina
|
Re: Oltcit Trs
2 Attachment(s)
am vazut masina live, este reusita si fuge. Marfa rateurile, se auzeau nu gluma, speriai lumea de pe victoriei. :lol: Am pus si 2 poze de la intalnire. ;)
|
Re: Oltcit Trs
cesa mai ma masina e reusita dei mai pune si niste jentzi o sa fie si mai super inca odata felicitari
|
Re: Oltcit Trs
Este super masina...!!! vazuta pe viu!! merita toate aprecierile noastre, dupa cum vedeti, a muncit destul la ea (si o sa mai munceasca...! )!! Asa ca... Nu mai vorbiti aiurea cei care nu stiti...!! A dovedit ca poate, si el si masina!!! Numai cerculetele de aseara si-au dat un cuvant... ;))
|
Re: Oltcit Trs
pai si un filmuletz ceva sa vedem si noi acele cerculetze fantastice?:P
|
Re: Oltcit Trs
parerea mea masina arata ok ,dar mai subtire cu ''cerculete , fuge de rupe ,etc"
|
Re: Oltcit Trs
4 Attachment(s)
bogdan nu a vazut cerculetzele. si cu fuge de rupe.. are dreptate sa zica asta . a lui e turbo.
scuzati jantele d pe fatza:D |
Re: Oltcit Trs
3 Attachment(s)
........................
|
Re: Oltcit Trs
cu abtipildurile alea ai dat cu mucii in fasole (tiganeala)
|
Re: Oltcit Trs
Cataline, adevarul e ca.... MAcar jumate din ce scrie acolo ai?? :( Ca altfel... Nu prea se preteaza... :( sorry ca iti zic tocmai eu ... :-S
|
Re: Oltcit Trs
eu am pus alea... nu ca as avea ceva din ele ..doar ca imi plac cum dau pe masina.. si nu kred ca romanu.. cand vede masina cu alea puse.. sta sa se uite daka chiar am ceva d firma aia pe masina.. oricum masina.. nu mai arata ca un oltcit obisnuit..
|
| All times are GMT +2. The time now is 09:06. |
- Copyright 2026 4Tuning