![]() |
Re: E36 - My e36 TM
aminnnnn
|
Re: E36 - My e36 TM
Quote:
|
Re: E36 - My e36 TM
4 Attachment(s)
nimic nu se compara cu un bmw in 6 cilindri la un drum mai lung :-) :lol: si cu un volan OMP :lol:
noaptea se intampla tuning :twisted::twisted::twisted: |
Re: E36 - My e36 TM
pacat ca drumu ala ....o fost forjat cu zafiii ! :)))
|
Re: E36 - My e36 TM
o fost forjat cu multe :flamed: ....
|
Re: E36 - My e36 TM
Quote:
sincer nu am simtit diferenta :lol: Quote:
|
Re: E36 - My e36 TM
masini,ce :?: ... nu trec toata ziua masini pe drumu' ala ? :lol:
|
Re: E36 - My e36 TM
1 Attachment(s)
:D asta mi-o place cel mai mult ...
driiiiiifffffftttttt |
Re: E36 - My e36 TM
de apreciat! sper sa iti duci ambiitiile la bun sfarsit...si cine stie poate chiar sa si iasa ceva ! bft
|
Re: E36 - My e36 TM
4 Attachment(s)
Quote:
Quote:
pentru o prima participare cu o masina stock sunt foarte multumit,sper ca pana la anu sa reusesc sa fac ce mi-am propus si sa particip la mai multe etape |
Re: E36 - My e36 TM
1 Attachment(s)
"fara numar" :lol:
|
Re: E36 - My e36 TM
Quote:
|
Re: E36 - My e36 TM
Senzatie pozele, senzatie masina!:-)
|
Re: E36 - My e36 TM
multumesc,momentan am puso la vanzare ca mior venit niste pitici cu un urs v8 :lol: daca nu o vand o pastrez si o las de zi cu zi :-)
ce as vrea sa-i fac sa-i dau jos eleronu de luneta ca ma dispera,sa iau alte semnale si sa-mi fac rost de un plafon negru la interior :-) |
Re: E36 - My e36 TM
Da de ce nu pui v8 pe pisica ?:shock::shock:
|
Re: E36 - My e36 TM
nu imi renteaza,imi mai trebuie o masina pe langa si de preferat una care sa care platforma dupa ea...
|
Re: E36 - My e36 TM
faine pozele :peace:
hai boss ca "e ce trebe" masina ...:yikes: |
Re: E36 - My e36 TM
Quote:
|
Re: E36 - My e36 TM
4 Attachment(s)
fratele meuuuu stens (stance) :lol:
ce am apucat sa fac cu telu.... |
Re: E36 - My e36 TM
Exact Bravo!:lol:Ms di pozi :*
sigur ca da...n-am fost eu cum am vrut dar data viitoare aparem in fortzaaaa :lol: |
Re: E36 - My e36 TM
Ce dreac ai facut ma la bara aia?
|
Re: E36 - My e36 TM
lasati omu in pace,ca a facut bine ce a facut el acolo.
Laurentiu sa iti dau o poza pe mess cu ceva interesant ;) |
Re: E36 - My e36 TM
Foarte frumos pisicuta..tineo tot asa
|
Re: E36 - My e36 TM
periculosule faci senzatie cu 2.0 tau :D
|
Re: E36 - My e36 TM
1 Attachment(s)
O poza draguta de la meeting! :D
|
Re: E36 - My e36 TM
Quote:
Quote:
Jointule sa vina next level :lol: Quote:
Quote:
Quote:
|
Re: E36 - My e36 TM
Quote:
Ai stricat bunătate de mașină :))) să-ți fei rușine :)) p.s : am schimbat flanșele alea ... fix acolo a fost problema, e parfum acum !!! Danke ! |
Re: E36 - My e36 TM
Quote:
|
Re: E36 - My e36 TM
2 Attachment(s)
ti-ai luat breloc la matza? :lol: :lol:
|
Re: E36 - My e36 TM
matza posedata :lol::lol::lol:
|
Re: E36 - My e36 TM
am preluat conducerea... :D
deschid alt thread... :lol: |
Re: E36 - My e36 TM
adevarat...predau stafeta.....:-)
se poate inchide :D |
| All times are GMT +2. The time now is 19:50. |
- Copyright 2026 4Tuning