Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E36 - My e36 TM (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/243003-e36-my-e36-tm.html)

TM 77 ADF 19-05-11 10:54

Re: E36 - My e36 TM
 
aminnnnn

vam_19 20-05-11 11:32

Re: E36 - My e36 TM
 
Quote:

Originally Posted by TM 77 ADF (Post 4335904)
aminnnnn

cine-i aminnn? :)):))

laurentiu_tim 20-05-11 16:31

Re: E36 - My e36 TM
 
4 Attachment(s)
nimic nu se compara cu un bmw in 6 cilindri la un drum mai lung :-) :lol: si cu un volan OMP :lol:

noaptea se intampla tuning :twisted::twisted::twisted:

und_Alexx 21-05-11 02:54

Re: E36 - My e36 TM
 
pacat ca drumu ala ....o fost forjat cu zafiii ! :)))

cryssTM 21-05-11 07:17

Re: E36 - My e36 TM
 
o fost forjat cu multe :flamed: ....

laurentiu_tim 21-05-11 11:40

Re: E36 - My e36 TM
 
Quote:

Originally Posted by und_Alexx (Post 4340376)
pacat ca drumu ala ....o fost forjat cu zafiii ! :)))


sincer nu am simtit diferenta :lol:

Quote:

Originally Posted by cryssTM (Post 4340438)
o fost forjat cu multe :flamed: ....

:lol::lol::lol: cristi multe ce??:lol::lol:

cryssTM 21-05-11 18:47

Re: E36 - My e36 TM
 
masini,ce :?: ... nu trec toata ziua masini pe drumu' ala ? :lol:

Caius TM 31-05-11 23:55

Re: E36 - My e36 TM
 
1 Attachment(s)
:D asta mi-o place cel mai mult ...
driiiiiifffffftttttt

und_Alexx 01-06-11 00:24

Re: E36 - My e36 TM
 
de apreciat! sper sa iti duci ambiitiile la bun sfarsit...si cine stie poate chiar sa si iasa ceva ! bft

laurentiu_tim 01-06-11 11:16

Re: E36 - My e36 TM
 
4 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by Caius TM (Post 4365791)
:D asta mi-o place cel mai mult ...
driiiiiifffffftttttt

ms de poza caius staff tehnic :-)

Quote:

Originally Posted by und_Alexx (Post 4365847)
de apreciat! sper sa iti duci ambiitiile la bun sfarsit...si cine stie poate chiar sa si iasa ceva ! bft

alex iti multumesc si sper sa iasa pasenta si la anu sa fiu mai activ :-)

pentru o prima participare cu o masina stock sunt foarte multumit,sper ca pana la anu sa reusesc sa fac ce mi-am propus si sa particip la mai multe etape

coka 01-06-11 11:43

Re: E36 - My e36 TM
 
1 Attachment(s)
"fara numar" :lol:

vam_19 01-06-11 11:56

Re: E36 - My e36 TM
 
Quote:

Originally Posted by laurentiu_tim (Post 4366528)
ms de poza caius staff tehnic :-)



alex iti multumesc si sper sa iasa pasenta si la anu sa fiu mai activ :-)

pentru o prima participare cu o masina stock sunt foarte multumit,sper ca pana la anu sa reusesc sa fac ce mi-am propus si sa particip la mai multe etape

faineee....:lol::lol:

Wilgax 01-06-11 14:15

Re: E36 - My e36 TM
 
Senzatie pozele, senzatie masina!:-)

laurentiu_tim 01-06-11 23:30

Re: E36 - My e36 TM
 
multumesc,momentan am puso la vanzare ca mior venit niste pitici cu un urs v8 :lol: daca nu o vand o pastrez si o las de zi cu zi :-)

ce as vrea sa-i fac sa-i dau jos eleronu de luneta ca ma dispera,sa iau alte semnale si sa-mi fac rost de un plafon negru la interior :-)

SAX1987 01-06-11 23:54

Re: E36 - My e36 TM
 
Da de ce nu pui v8 pe pisica ?:shock::shock:

laurentiu_tim 01-06-11 23:57

Re: E36 - My e36 TM
 
nu imi renteaza,imi mai trebuie o masina pe langa si de preferat una care sa care platforma dupa ea...

cryssTM 02-06-11 00:16

Re: E36 - My e36 TM
 
faine pozele :peace:
hai boss ca "e ce trebe" masina ...:yikes:

vam_19 02-06-11 09:30

Re: E36 - My e36 TM
 
Quote:

Originally Posted by laurentiu_tim (Post 4368331)
nu imi renteaza,imi mai trebuie o masina pe langa si de preferat una care sa care platforma dupa ea...

DE VANZARE; X5 CU CARLIG....:-P:-P

Caius TM 01-08-11 13:18

Re: E36 - My e36 TM
 
4 Attachment(s)
fratele meuuuu stens (stance) :lol:
ce am apucat sa fac cu telu....

laurentiu_tim 02-08-11 12:31

Re: E36 - My e36 TM
 
Exact Bravo!:lol:Ms di pozi :*

sigur ca da...n-am fost eu cum am vrut dar data viitoare aparem in fortzaaaa :lol:

vam_19 02-08-11 13:58

Re: E36 - My e36 TM
 
Ce dreac ai facut ma la bara aia?

da_joint 02-08-11 14:54

Re: E36 - My e36 TM
 
lasati omu in pace,ca a facut bine ce a facut el acolo.
Laurentiu sa iti dau o poza pe mess cu ceva interesant ;)

R.Equinox 02-08-11 14:56

Re: E36 - My e36 TM
 
Foarte frumos pisicuta..tineo tot asa

BMnWA 02-08-11 19:38

Re: E36 - My e36 TM
 
periculosule faci senzatie cu 2.0 tau :D

mareo 02-08-11 22:39

Re: E36 - My e36 TM
 
1 Attachment(s)
O poza draguta de la meeting! :D

laurentiu_tim 02-08-11 23:00

Re: E36 - My e36 TM
 
Quote:

Originally Posted by vam_19 (Post 4503064)
Ce dreac ai facut ma la bara aia?

stanceWorks :lol:

Quote:

Originally Posted by da_joint (Post 4503167)
lasati omu in pace,ca a facut bine ce a facut el acolo.
Laurentiu sa iti dau o poza pe mess cu ceva interesant ;)

era mai bine daca aveam si bandourile puse,erau in portbagaj :))da le facem pe toate,pasu urmator e pe pregatite

Jointule sa vina next level :lol:

Quote:

Originally Posted by R.Equinox (Post 4503172)
Foarte frumos pisicuta..tineo tot asa

ms,o sa ma straduiesc

Quote:

Originally Posted by BMnWA (Post 4503588)
periculosule faci senzatie cu 2.0 tau :D

am bagat benzina buna :lol:

Quote:

Originally Posted by mareo (Post 4503962)
O poza draguta de la meeting! :D

da si mie imi place,ne-ai lipsit de la meeting :-)las ca la anu te lagam de masina :lol: nu mai scapi

crysty.bobok 03-08-11 00:03

Re: E36 - My e36 TM
 
Quote:

Originally Posted by laurentiu_tim (Post 4504009)
stanceWorks :lol:



era mai bine daca aveam si bandourile puse,erau in portbagaj :))da le facem pe toate,pasu urmator e pe pregatite

Jointule sa vina next level :lol:



ms,o sa ma straduiesc



am bagat benzina buna :lol:



da si mie imi place,ne-ai lipsit de la meeting :-)las ca la anu te lagam de masina :lol: nu mai scapi


Ai stricat bunătate de mașină :))) să-ți fei rușine :))

p.s : am schimbat flanșele alea ... fix acolo a fost problema, e parfum acum !!! Danke !

coka 03-08-11 19:32

Re: E36 - My e36 TM
 
Quote:

Originally Posted by mareo (Post 4503962)
O poza draguta de la meeting! :D

origHinal! 8) astia la Timisoara is niste genii bah boss.... n-ai vazut...

coka 03-08-11 22:29

Re: E36 - My e36 TM
 
2 Attachment(s)
ti-ai luat breloc la matza? :lol: :lol:

laurentiu_tim 03-08-11 23:43

Re: E36 - My e36 TM
 
matza posedata :lol::lol::lol:

Caius TM 30-08-11 01:29

Re: E36 - My e36 TM
 
am preluat conducerea... :D
deschid alt thread... :lol:

laurentiu_tim 30-08-11 09:46

Re: E36 - My e36 TM
 
adevarat...predau stafeta.....:-)

se poate inchide :D


All times are GMT +2. The time now is 19:50.

- Copyright 2026 4Tuning