![]() |
Re: bmw e30 325i - masina pt pasiune...
Quote:
eu momentan nu mai am masina !!ce sa fac te invidiez pe tine NU VEZI CA SUNT BUN DOAR LA FACUT MISTO dar ce crezi sunt bun rau la asta:twisted::twisted: !!! si hai ca ma gandesc eu la tine si vorbesc eu cu un antrenor de atletism sa te bage pe pista de la 23 august sa te cronometreze :D:D:D:D:D sa ai si tu un timp real =))))))) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: pe ce culoar vrei sa alerge ursul tau ?? poti alege de la 1 la 8 !!!! |
Re: bmw e30 325i - masina pt pasiune...
Quote:
|
Re: bmw e30 325i - masina pt pasiune...
Quote:
Cu grupul 3.46 aveam pe bord top speed 230 si real pe gps 198!!! De la 0 la 100 pe bord in jur de 6 sec iar pe gps cu grup 3.46 si 3 persoane in masina 7.5 secunde.... Deja s-au umplut prea multe pagini cu nimic....sa vina caldura si le punem la paralele sa vedem ce pot ursii!!!...si eu si Jakal si Madalin te asteptam la teste:D |
Re: bmw e30 325i - masina pt pasiune...
Quote:
pe mine m-a vazut lumea batand masinile alea !!!:D:D:D !!! si tot lumea a vazut cum o pisica de 2.8 cu NUMARUL "RZC" BATEA UN M3 (cunoscatorule esti apa cu paie pentru forumul asta ma distrez maxim numai cand imi raspunzi )!!! si legat de Dacia Nova mai bine o vinzi sa iti faci si tu Bmw sa atinga 100km in 5.5 secunde sa iti realizezi si tu visul sa nu mai aberezi aici pe forum !!! amarata mea de matza are un motor tipla !!!! care acel motor va functiona pe ea mult timp de acum inainte si stii de ce???????? are compresie liniara 12.5 !!!! al dreacu motor amarat ! |
Re: bmw e30 325i - masina pt pasiune...
Quote:
|
Re: bmw e30 325i - masina pt pasiune...
Quote:
cum te gandesti ca faci pisika lu marean cu dacie esti un SGM mai mik?:)))))))))))))))) |
Re: bmw e30 325i - masina pt pasiune...
Quote:
|
Re: bmw e30 325i - masina pt pasiune...
Quote:
|
Re: bmw e30 325i - masina pt pasiune...
Quote:
Ce nu intelegi tu este ca masina mea nu este una pregatita de drag !!! daca acea Dacie are 150 de cai si este pretatita pentru asa ceva ti se pare absurd ca eu sa iau bataie ????????avand in vedere ca ai greutate 1000kg si eu am 1300 ??????? ai dreptate eu nu am habar despre masini eu vorbesc prostii cand zc despre pisica lui RZC(2.8) ca a batut un m3 si un Leon Turbo (300cp)masina din 2009 !!!` uite cum facem cand se va incalzi iti dau un Logan cu motor de 1.4 !!! te dai cu acel Logan daca te bate Loganul nici nu intrii in discutie sa te dai cu mine !!! daca bati Loganul o masina distanta atunci suntem pe acolo si ne vom da!!nu are rost sa dau 1 milion sa arunc banii pe benzina pe o amarata de Dacia (ca visezi tu ca e puternica,asa cum visezi si ca ursu tau ajunge la 100km in 5.5 secunde) REPET...TE DAI CU LOGANU DE 1.4 DACA TE BATE NU MAI ARE NICI UN ROST CA NOI2 SA NE DAM !!! ITI VOI DA UN TIR CA MAI MULT NU PERMITE PISTA CU DACIA TA !!! |
Re: bmw e30 325i - masina pt pasiune...
Iulian..mai bine renunta la topic`ul asta :| :)) eu zic ca e mai bine..te-ai legat de "MAREAN" sa terminat cu caterinca si cu topic`ul ! :)))
|
Re: bmw e30 325i - masina pt pasiune...
Quote:
|
Re: bmw e30 325i - masina pt pasiune...
Quote:
te inseli amarnic daca tu crezi ca e tipla motoru tau cu compresie de 12.5 ! sincer si fara suparare :)..... |
Re: bmw e30 325i - masina pt pasiune...
Quote:
|
Re: bmw e30 325i - masina pt pasiune...
Quote:
CE ITI SPUNE ASTA ?? CINE DEVINE AMAR ??EU SAU TU ? :lol: !!! BOBI PREZENT VIN SI EU CU MOTORUL MEU OBOSIT :(:(:(:( LA CUPA |
Re: bmw e30 325i - masina pt pasiune...
iuliane stai tata linistit si nu te mai agita.eu sunt sunt la inceput de mecanica in bmw si de cunostinte despre aceasta masina da io macar stau si citesc si ma amuz decat sa ma bag in seama aiurea.si spun ca ma amuc pentru ca citesc tot felu date care sunt facuta dupa ceas.parerea mea ar fi sa incetati cu treburile astea si sa vorbiti civilizat si sa lasati legalele si dyno-testerele sa isi faca datoria.nu sunt in masura sa dau indicatii despre ce sa scrietei da cred ca asa e cel mai bine.ms si sper sa nu provoc neplaceri.iuliane fii cu mine :"> :D
|
Re: bmw e30 325i - masina pt pasiune...
pt asta exista si topicul meu de la rubrica provocari;)
care mai doreste...care mai pofteste...:lol::lol:...lista e deschisa |
Re: bmw e30 325i - masina pt pasiune...
Quote:
amar nu am dc sa fiu.....stai tu linistit....motoru meu are 160k 193cp 16 com. pe 6 cil te invit sa privesti si sa te uimesti ! |
Re: bmw e30 325i - masina pt pasiune...
killer cand vrei sa faci dino da-mi un semn
rzc-u cumva nu poate vorbi singur de tre sa il ridice altcineva in slavi? eu stiu ca l-am suant sa il scoatem cu un urs 2.8 el stiind masina si el a zis ca nu poate sa o mai scoata ca a dat motorul jos si pe forum motorul era de vanzare si se putea incerca . oricum sa fie sanatos sa se bata cu migurile;nu stiu de ce trebuie sa ii poarte altcineva de grija |
Re: bmw e30 325i - masina pt pasiune...
Quote:
|
Re: bmw e30 325i - masina pt pasiune...
Quote:
Ma dor ochii cand incerc sa citesc ce scrii si esti total incoerent!!! |
Re: bmw e30 325i - masina pt pasiune...
Quote:
|
Re: bmw e30 325i - masina pt pasiune...
Quote:
Iulianee...baietel..l-ai cunoscut pe marean "pa' persoana fizica" de-ti place sa vorbesti aiurea ? Faza cu "pe bani(daca ai)" imi arata ce aspiratii de cocalar ai :twisted: Si nu mi-o baga pe aia cu "n-ai cu ce" ca am ba..., da' imi este frica de astia ca tine ::???: |
Re: bmw e30 325i - masina pt pasiune...
[QUOTE=bmw_motorsport;4133178]topicul oricum era degeaba...din moment ce masinile sunt la vanzare...nu se prezinta nimic...nici macar planuri...idei...din cate imi aduc eu aminte erau la vanzare inainte sa auzim macar de cuvantul criza...deci sunt ceva ani....si tot la fel arata...:rolleyes2[/QUOT daca citeai mai atent ai fi vazut ca am precizat ca am 2 ursi , si nu mai pot sa-i tin pe amandoi , am spus k sa vada lumea ca amandoi sunt buni si nu vand vre-unul dintre ei ca ar fi nasol sau mai stiu eu ce , iam pus pe amandoi la vanzare ! care se vinde celalant ramane si va deveni un urs v8 . dar orcum vad ca multa lume nu se oboseste sa inteleaga rostul topicului , asa ca ma-m convins !!!
|
Re: bmw e30 325i - masina pt pasiune...
Quote:
am cheltuit bani cand am vrut eu ,nu a trebuit sa imi zica cineva ce sa fac cu banii si momentan strang bani pentru masina mea :D am sa redeschid topicul in max 2 luni am sa iti dau un Pm te voi invita sa arunci o privire sa vezi ce inseamna o masina transformata ,cumparata in starea ultimului cazan;) desfacuta schimbat pasaje,suspensie,bucsi,grup,motor,instalatie electrica,modificata chiuloasa (mare surpriza am pentru tine cu Acea Nova)un soft si o vopsea niste jante,o suspensie ,.... CE POT SA ITI SPUN EU IMI FAC MASINA DE LA 0 NU O CUMPAR SI MA LAUD CA ASA AM FACUT-O EU !!!! Legat de Nova te-am refuzat pentru ca stiam ca esti mai agitat decat o COCA COLA... Dar voi fi la start cu acea NOVA !!! FII SIGUR DE ASTA;) CAND MASINA MEA VA FI LA FEL DE PREGATITA CA E46 DE 1.8 CARE BATEA ALFA 2.5 V6 ,CA SI MOTOR DE 1.8is de batea 2.0vanos 2 masini In ceea ce priveste RZC nu l-a ridicat nimeni in SLAVI domnule Dani_E21(apropo de asta ai cea mai urata capota pusa vreodata pe E30) ( RZC nu s-a mai tras cu nimeni dupa ce a vandut grupul si cutia masinii :).... totusi daca vrei sa faci o afirmatie corecta fa una potrivita si daca tot dai telefoane da un telefon si intreaba-ti prietenii daca a batut M3 e36 si Seat Leon FR cu soft modelul 2009! VA SALUT CUNOSCATORILOR !!!!!!!! ZEII TIMPULUI SI AL CAIILOR PUTERE !!!!!!!!!! A FOST ULTIMA DATA CAND AM POSTAT AICI PENTRU CA NU AI CU CINE VORBII OMU E LIMITAT !!!!!!!!! |
Re: bmw e30 325i - masina pt pasiune...
Quote:
|
Re: bmw e30 325i - masina pt pasiune...
mariane ati filmat cand a batut m3`ul ? cu ce m3 sa dat am mai intrebat odata !! si nu mi sa raspuns ....eu stiu ca sa dat cu unu de anglia cabrio estoril 3.2 321 cp...
cat despre capota lu` dani....o fi ea urata dar e facuta cu mana lui...ca si restu masini ;) ps:gusturile nu se discuta ...cred ca stii asta |
Re: bmw e30 325i - masina pt pasiune...
Quote:
|
Re: bmw e30 325i - masina pt pasiune...
Quote:
|
Re: bmw e30 325i - masina pt pasiune...
Quote:
|
Re: bmw e30 325i - masina pt pasiune...
Quote:
|
Re: bmw e30 325i - masina pt pasiune...
Quote:
IMPRESIONANT,DAR DIN PUNCT DE VEDERE INTELECTUAL "TE DOMIN" !!! TE SALUTA BAIETELUL !!! https://www.youtube.com/watch?v=6eII9UAJt5U OARE CU CINE SEMENI TU ????? |
Re: bmw e30 325i - masina pt pasiune...
Quote:
Iti plac ursii???....foarte bine...citeste si lasa pe altii sa scrie si sa-si dea cu parerea despre ei.... |
Re: bmw e30 325i - masina pt pasiune...
din ce am vazut pe topicu' baiatului de la craiova e POSIBIL sa aibe omu aproximativ 215hp...
restu e can can! :D |
Re: bmw e30 325i - masina pt pasiune...
Eu nu-l contrazic ca nu are 215cp, pana nu avem dovada dyno nici el nu o sa ne faca sa credeam ca ii are, dar nici sa vina cu 5.6 secunde si alte prostii de genu ca e prea aberant
|
Re: bmw e30 325i - masina pt pasiune...
Atatea discutii aberante pentru nimic..... aveti toti rabdare sa se mai usuce asfaltu, facem o intalnire restransa (fara fani, fara copii ai forumului,doar cine se da, nu cum era la 23) si va impartiti toti gradele :lol: cum zicea cineva mai sus
|
Re: bmw e30 325i - masina pt pasiune...
Quote:
Eu daca as fii in locu lui maine pe ploaie/ninsoare/viscol/tornada/uragan as merge si i'as trage un dyno si le'as inchide gura la toti! ps: poate te vad draq astia la ferarri cu 5 sec suta de km, nu de alta dar poate te suna sa le zici si lor ce interne ai la masina :D (glumesc) |
Re: bmw e30 325i - masina pt pasiune...
mariane esti chiar amuzant :)):)):)) de altceva nu ai gasit sa te iei :)) eu in locul tau taceam
te astept sa comentezi de e30-ul ala cu capota urata provocandu-ma cu ceva facut de tine killer iti dau maine pm ca nu stiu sa iti zic exact pretul |
Re: bmw e30 325i - masina pt pasiune...
Quote:
|
Re: bmw e30 325i - masina pt pasiune...
Quote:
hai ca discutam fara rost si deja am stricat topicul baiatului succes |
Re: bmw e30 325i - masina pt pasiune...
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 01:48. |
- Copyright 2026 4Tuning