Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi.html)
-   -   Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean (https://forum.4tuning.ro/36-iasi/235747-intalniri-membrii-4tuning-traficul-iesean.html)

JusT_SaY_BoBo 14-04-11 16:20

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by Bondellu (Post 4253340)
polo bobo BNS azi semafor galata.

eram si eu in masina da nu te-am vazut:oops:

Bondellu 15-04-11 00:30

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by JusT_SaY_BoBo (Post 4255417)
eram si eu in masina da nu te-am vazut:oops:

Eram cu ZWT-ul ca eu nu mai am masina momentan.

ktalyn 15-04-11 20:15

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Cristinelu "mancati-as daylight-urile" nu prea iti plac avariile si nici flash-urile!
In seara asta , din Alexandru spre Spitalul de Recuperare!

CRyS` 15-04-11 20:25

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa sa mori tu :lol:! Nu stiam eu cine ma tot freaca la cap :lol:! Aveam o vaga banuiala ca tu esti ... da... :???:

Pe aceasta cale, scuzele mele ca am facut depasirea aia nebuna la semafor da ma intoxicam in urma ta la ce gaze scoteai! Ai mancat fasole,tii post ce faci? :lol:

ktalyn 15-04-11 20:32

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Am ceva probleme la supape, si cred ca vrea si o segmentare , dar nu cred ca i le mai fac la batrana , o duc direct pe drumul celor drepti. Cat despre depasire la prima impresia am zis ca te tot duciiiiiiii:D

CRyS` 15-04-11 20:41

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Nu ma puteam duce,ca era si rosu si am si ambreiaju la pamant,mai mult de 2800 rpm nu ma pot duce,ca dupa patineaza! :lol:

ktalyn 15-04-11 20:44

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Daca ai dopat turbata, next time iti afum daylight-urile:lol: ti le fac smoked:D
Just kiddin' , cheers!

CRyS` 15-04-11 20:51

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Asta este! Placerea impune riscuri! Next time,promit sa ma revansez!

Noapte buna! :lol: Eu parchez!:-P

MihaiCsl 16-04-11 00:43

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Cafeneaua e un pic mai sus. :)
Aaa, da, m-am intalnit in seara asta cu tex, criminales si inca cateva persoane :-?

Bondellu 16-04-11 00:49

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Spotted MNZ and UEC canta tonight. :))

IS19CIP 16-04-11 08:53

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Vazut una bucata CRYS Joi la rond agronimie a trecut fara nici un pic de jena pe langa mine :lol::lol::lol::lol::lol: SAL !

MnezO 16-04-11 09:58

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by Bondellu (Post 4259597)
Spotted MNZ and UEC canta tonight. :))

eu nu te-am zarit ma :P !

CRyS` 16-04-11 16:43

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by IS19CIP (Post 4259879)
Vazut una bucata CRYS Joi la rond agronimie a trecut fara nici un pic de jena pe langa mine :lol::lol::lol::lol::lol: SAL !

Eu ti-am zis ca nu sunt atent pe trotuare si alte chestii de genu`... Fa si tu cu mana, un beeep ceva!!! :lol:

IS19CIP 17-04-11 16:02

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Ce beep Crysule tu nu stii ca lumea in ziua de azi nu mai are credit ?:lol::lol::lol:8)

vinyl 17-04-11 16:03

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Vazut MnezO dupa si inainte de Razboieni...de 2 ori adica...Cand venea dinspre razboieni se dadea cu un motor :)))))

MnezO 17-04-11 18:36

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
eu eram :P

SeRee 17-04-11 18:51

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by MnezO (Post 4263503)
eu eram :P

ehe...azi te grabeai tare..ai trecut ca fulgerul pe langa mine prin baltati:twisted:

grg_92 17-04-11 18:53

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
cand zici Mnezo automat te duci cu gandul la vitezaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :D

SeRee 17-04-11 19:00

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by grg_92 (Post 4263532)
cand zici Mnezo automat te duci cu gandul la vitezaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :D

ehe,,imi placea cum se auzea toba la el

MihaiCsl 17-04-11 19:46

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Vazut azi coborand agale pe copou polo verde ce avea la numar TEX:lol:

vinyl 17-04-11 21:50

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by MnezO (Post 4263503)
eu eram :P

Da stiu ca tu erai...:D:D:D Disperatule :))

Bondellu 17-04-11 22:21

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by MnezO (Post 4260028)
eu nu te-am zarit ma :P !

Eram in spatele tau cu ZWT-ul.

MihaiCsl 18-04-11 07:57

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by Bondellu (Post 4264118)
Eram in spatele tau cu ZWT-ul.

Apropo de ZWT, l-am vazut sambata seara la stadion, era langa una rosie si dupa aia a dat cu spatele, sa-mi faca loc, cred :-?

polo6n 18-04-11 08:39

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by MihaiCsl (Post 4263636)
Vazut azi coborand agale pe copou polo verde ce avea la numar TEX:lol:

Mihai merg incet pana imi rezolv toti greierasii, am ft multi acum.

MihaiCsl 18-04-11 10:05

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by polo6n (Post 4264889)
Mihai merg incet pana imi rezolv toti greierasii, am ft multi acum.

Lasa ma ca te stiu eu pe tine, mergeai la sto sa se auda kr-ul mai bine =))
Glumesc, la cum sa bataie polonicul pe copou, cred si eu. xD

Bondellu 18-04-11 11:16

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by MihaiCsl (Post 4264787)
Apropo de ZWT, l-am vazut sambata seara la stadion, era langa una rosie si dupa aia a dat cu spatele, sa-mi faca loc, cred :-?

Era Silviano.

MihaiCsl 18-04-11 12:54

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by Bondellu (Post 4265291)
Era Silviano.

Erai si tu cu el?

IS19CIP 18-04-11 21:07

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Vazut azi pe CRYS a trecut in MARE VITEZA[ parca ii nastea femeia asa de tare mergea] La posta in Dacia.. Noroc ca nam credit de sunat crys :oops::oops::oops::lol::lol::lol::lol:

CRyS` 18-04-11 21:31

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Incercam sa dau ultimele duhuri ale ambreiajului ! Dar puteam sa jur,ca dupa ce sprintam pe acolo, tot ma vede unu si repede toarna pe forum!

IS19CIP 18-04-11 21:33

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
si treci asa pe langa mine ? eram parcat la posta acolo :lol::lol: m-am uitat in oglinda si tiam vzt farurile am zis asta gata ii CRYS pleaca la spital

CRyS` 18-04-11 21:37

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Dar nu aveam mult, eram in treapta a 3-a la 3900 - 4100 rpm ...

Bondellu 19-04-11 09:58

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by MihaiCsl (Post 4265512)
Erai si tu cu el?

Nop eram acasa ca era iubi la mine desi tanjeam dupa copou:))

MihaiCsl 19-04-11 16:36

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by Bondellu (Post 4267883)
Nop eram acasa ca era iubi la mine desi tanjeam dupa copou:))

O scoteai si pe ea pe Copou, la un ceai :D

Bondellu 19-04-11 18:38

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by MihaiCsl (Post 4268677)
O scoteai si pe ea pe Copou, la un ceai :D

era bolnavioara:p

CRyS` 19-04-11 18:43

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Acum 45 min... Mnezo prin Dacia! El si-a pus melci putere,nu cai putere! Ca nici nu aude dar nici nu vede si merge si ca un mel! :lol:

MnezO 19-04-11 20:06

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
poi in oras merg legal si normal !

vinyl 19-04-11 20:40

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Lasa ca am vazut eu ce iti poate capu :))))))

vinyl 22-04-11 18:11

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Vazut azi Razvan MRG..prin nicolina..eram cam confuz:lol:

RazvanMRG 22-04-11 19:05

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
de ce erai confuz? nu te-am vazut.

vinyl 22-04-11 19:18

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by RazvanMRG (Post 4276027)
de ce erai confuz? nu te-am vazut.

Am vrut sa zic,erai.
Cum nu m-ai vazut ma?
Nu tu coborai azi pe la 11 din Nicolina?...ai salutat,dupa ce ti-am dat flash..nu cred ca era alta skoda galbena...:???:


All times are GMT +2. The time now is 06:15.

- Copyright 2026 4Tuning