Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Dacia (https://forum.4tuning.ro/109-masina-mea-dacia.html)
-   -   B 64 M V P (https://forum.4tuning.ro/109-masina-mea-dacia/22107-64.html)

B-64-MVP 23-10-07 14:46

Re: B 64 M V P
 
dap gmv-ule se mai vede, dar da spre alb nu spre galben ca inainte.

B-64-MVP 12-11-07 14:16

B 64 M V P
 
3 Attachment(s)
la a mea nu am mai facut nimik :cry: , dar am facut la asta :lol: :!: :!: :!:

tud. 12-11-07 19:45

Re: B 64 M V P
 
imi vopsesti si mie semnalele ?:D :D dau o cola

B-64-MVP 14-11-07 00:17

Re: B 64 M V P
 
Quote:

Originally Posted by tud. (Post 1196476)
imi vopsesti si mie semnalele ?:D :D dau o cola

dap tud se rezolva. sa gasim o zi mai insorita si o rezolvam. spray sa ai si e ok. ia din vitan sau pe unde mai are.

Driv3r 14-11-07 17:26

Re: 180 km/h cu M V P ! ! !
 
Quote:

Originally Posted by 05aBi (Post 548254)
180 ? :|
Nu iti este frica ca se poate bloca acceleratia la viteza aia ?
Am fost cu un prieten pe autostrada soarelui si un Logan 1.6 si a dat cam 185 in ea... si i sa blocat acceleratia... a bagat frana de motor... am ajuns pana ca sa mai controleze masina cat de cat si a tras pedala la loc... Ce incerc sa zic ca sunt riscante golanele astea la viteze mari.

scz de offtopic

Acceleratia se blocheaza din cauza presului sau a inprovizatiei de pedale "tuning" de 2 lei .;)

B-64-MVP 01-08-08 17:51

Se pare ca trebuie un update pe aici ca nu prea am mai intrat de mult :D.

o sa pun mai multe poze, cu geamurile, muzica si alte cateva schimbarii la M V P.

B-64-MVP 02-08-08 20:13

B 64 M V P
 
7 Attachment(s)
UPDATE :D :D ! ! !

B-64-MVP 02-08-08 20:13

Re: B 64 M V P
 
si mai am de postat :D ! ! !

bolidu' 03-08-08 11:27

Re: B 64 M V P
 
imi place cum ai pus tweeterele!;)

B-64-MVP 04-08-08 23:17

Re: B 64 M V P
 
merci pentru apreciere :)

B-64-MVP 04-08-08 23:19

B 64 M V P
 
4 Attachment(s)
zona din spate ;)

traiangtg 06-08-08 03:48

Re: B 64 M V P
 
frumoasa , cred ca se aude si marfa rau .bafta colegu'

B-64-MVP 07-08-08 00:46

Re: B 64 M V P
 
ooooooo merci colegu, da tot nu fuce ca alfeta aia nervoasa a ta :D !!!

GIULY 24-08-08 11:50

Re: B 64 M V P
 
buna ideea cu tweeterele.\
felicitari, draguta masina!

B-64-MVP 25-08-08 18:22

Re: B 64 M V P
 
merci domnu giuly pentru apreciere :) !!!

bolidu' 26-08-08 14:48

Re: B 64 M V P
 
totusi mergeau niste boxe ovale pe spate!;)

B-64-MVP 27-08-08 05:38

Re: B 64 M V P
 
stiu, aveam $ pentru ovale dar nu imi place cum arata si de aceea am ales un sistem.

bacauanul 14-12-08 22:22

Re: B 64 M V P
 
Niceee :X

B-64-MVP 08-01-09 04:17

B 64 M V P
 
merci mult, o sa mai revin cu poza mai noi :)

B-64-MVP 22-01-09 17:39

B 64 M V P
 
6 Attachment(s)
Cateva noutati :
- triple noi cu semnalizarea alba
- a 2-a bricheta
- a 2-a plafoniera
- nuca schimbator noua Pilot Carbon
- cotiera noua + noua asezare a butoanelor pentru geamuri
- taiat 4-5 cm din tija schimbatorului
- ceasuri bord Prestige

B-61-KYS 22-01-09 19:37

Re: B 64 M V P
 
F marfa si utile modificari ! Bravo la tine ! :)

B-64-MVP 23-01-09 15:12

Re: B 64 M V P
 
merci la tine jokere :) !!!!

Gorby 25-01-09 00:57

Re: B 64 M V P
 
Salut!
Cotiera ai luat-o de la o reprezentanta Dacia?

al3xmsh 25-01-09 09:35

Re: B 64 M V P
 
bv foarte tare asezarea tweeterele pe spate...a fost complicat sa pui a2-a plafoniera??

ag80bik 26-01-09 09:59

Re: B 64 M V P
 
draguta si facuta cu gust.spor la treaba

bacauanul 26-01-09 10:07

Re: B 64 M V P
 
f tare masina mane ;)

B-64-MVP 26-01-09 18:06

Re: B 64 M V P
 
Gorby vad ca esti din bucuresti, e luata din targ de la autovit.
la cea de a 2-a plafoniera a fost putin mai greu pentru ca nu prea este decat un loc unde sa incapa bine, dar in rest cu taiatul si firele nu a fost foarte greu.

B-64-MVP 09-04-09 04:15

Re: B 64 M V P
 
Cateva noutati la M V P :
- jante pe 16' cu cauciucuri 205/45/16
- eleron luneta
- eleron portbagaj

B-11-AYG 09-04-09 04:17

Re: B 64 M V P
 
poze...

p.s nu ai somn la ora asta? :lol:

B-64-MVP 28-04-09 18:00

B 64 M V P
 
6 Attachment(s)
poze noi :) !!! Jantele : 205/45/r16 Eleron luneta + eleron portbagaj ! ! !

B-64-MVP 13-08-09 00:27

Re: B 64 M V P
 
1 Attachment(s)
Masina a intrat in service pentru urmatoarea perioada :
-portbagaj clean look
-bara fata vopsita integral
-bara spate logan ph2

Intre timp a mai primit :
-baterie de 80a pentru dulapul din portbagaj
-subwoofer kicker dual
-statie monobloc kicker
-stopuri fumuri lacuite
-covorase interior noi

B-64-MVP 13-08-09 00:38

Re: B 64 M V P
 
3 Attachment(s)
ma bate gandul sa-mi iau jante pe 17. pun cateva modele sa va dati cu parerea.

B-61-KYS 13-08-09 08:06

Re: B 64 M V P
 
nici un model nu e cu 4 x 100 ! eu as alege modelul 2 sau 3 , dar prima investitie ti-o recomand arcurile sport.

B-64-MVP 13-08-09 14:53

Re: B 64 M V P
 
stiu jokere, ca nu sunt 4X100, dar exista si cu prinderea asta, o sa ma gandesc si sa ma interesez si de arcuri, cat despre jante la modelul 3 ma gandeam. Respect !!!

SirNenea 13-08-09 16:59

Re: B 64 M V P
 
mult mai frumoase sunt modelul 2
incearca un vt ca sa iti faci o idee mai clara

lord_hades 13-08-09 18:48

Re: B 64 M V P
 
1 Attachment(s)
...o idee:D

B-64-MVP 13-08-09 22:18

Re: B 64 M V P
 
lordule esti mare om >:D< Respect ! ! ! da te rog eu mult sa-mi faci un vt cu jantele modelul 3. Respect ca a iesit bine rau !!!!

lord_hades 14-08-09 23:18

Re: B 64 M V P
 
1 Attachment(s)
...wish granted 8)

crazyfornova 15-08-09 11:02

Re: B 64 M V P
 
nu ti-ar placea mai mult jentile de "cupa" ?:-?
:X

B-64-MVP 18-08-09 23:22

Re: B 64 M V P
 
ba da imi place mult si cu jante de cupa, dar deja e pusa in practica ideea de colegi mei de la logan club, si as vrea ceva mai diferit.


All times are GMT +2. The time now is 21:54.

- Copyright 2026 4Tuning