![]() |
Re: B 64 M V P
dap gmv-ule se mai vede, dar da spre alb nu spre galben ca inainte.
|
B 64 M V P
3 Attachment(s)
la a mea nu am mai facut nimik :cry: , dar am facut la asta :lol: :!: :!: :!:
|
Re: B 64 M V P
imi vopsesti si mie semnalele ?:D :D dau o cola
|
Re: B 64 M V P
Quote:
|
Re: 180 km/h cu M V P ! ! !
Quote:
|
Se pare ca trebuie un update pe aici ca nu prea am mai intrat de mult :D.
o sa pun mai multe poze, cu geamurile, muzica si alte cateva schimbarii la M V P. |
B 64 M V P
7 Attachment(s)
UPDATE :D :D ! ! !
|
Re: B 64 M V P
si mai am de postat :D ! ! !
|
Re: B 64 M V P
imi place cum ai pus tweeterele!;)
|
Re: B 64 M V P
merci pentru apreciere :)
|
B 64 M V P
4 Attachment(s)
zona din spate ;)
|
Re: B 64 M V P
frumoasa , cred ca se aude si marfa rau .bafta colegu'
|
Re: B 64 M V P
ooooooo merci colegu, da tot nu fuce ca alfeta aia nervoasa a ta :D !!!
|
Re: B 64 M V P
buna ideea cu tweeterele.\
felicitari, draguta masina! |
Re: B 64 M V P
merci domnu giuly pentru apreciere :) !!!
|
Re: B 64 M V P
totusi mergeau niste boxe ovale pe spate!;)
|
Re: B 64 M V P
stiu, aveam $ pentru ovale dar nu imi place cum arata si de aceea am ales un sistem.
|
Re: B 64 M V P
Niceee :X
|
B 64 M V P
merci mult, o sa mai revin cu poza mai noi :)
|
B 64 M V P
6 Attachment(s)
Cateva noutati :
- triple noi cu semnalizarea alba - a 2-a bricheta - a 2-a plafoniera - nuca schimbator noua Pilot Carbon - cotiera noua + noua asezare a butoanelor pentru geamuri - taiat 4-5 cm din tija schimbatorului - ceasuri bord Prestige |
Re: B 64 M V P
F marfa si utile modificari ! Bravo la tine ! :)
|
Re: B 64 M V P
merci la tine jokere :) !!!!
|
Re: B 64 M V P
Salut!
Cotiera ai luat-o de la o reprezentanta Dacia? |
Re: B 64 M V P
bv foarte tare asezarea tweeterele pe spate...a fost complicat sa pui a2-a plafoniera??
|
Re: B 64 M V P
draguta si facuta cu gust.spor la treaba
|
Re: B 64 M V P
f tare masina mane ;)
|
Re: B 64 M V P
Gorby vad ca esti din bucuresti, e luata din targ de la autovit.
la cea de a 2-a plafoniera a fost putin mai greu pentru ca nu prea este decat un loc unde sa incapa bine, dar in rest cu taiatul si firele nu a fost foarte greu. |
Re: B 64 M V P
Cateva noutati la M V P :
- jante pe 16' cu cauciucuri 205/45/16 - eleron luneta - eleron portbagaj |
Re: B 64 M V P
poze...
p.s nu ai somn la ora asta? :lol: |
B 64 M V P
6 Attachment(s)
poze noi :) !!! Jantele : 205/45/r16 Eleron luneta + eleron portbagaj ! ! !
|
Re: B 64 M V P
1 Attachment(s)
Masina a intrat in service pentru urmatoarea perioada :
-portbagaj clean look -bara fata vopsita integral -bara spate logan ph2 Intre timp a mai primit : -baterie de 80a pentru dulapul din portbagaj -subwoofer kicker dual -statie monobloc kicker -stopuri fumuri lacuite -covorase interior noi |
Re: B 64 M V P
3 Attachment(s)
ma bate gandul sa-mi iau jante pe 17. pun cateva modele sa va dati cu parerea.
|
Re: B 64 M V P
nici un model nu e cu 4 x 100 ! eu as alege modelul 2 sau 3 , dar prima investitie ti-o recomand arcurile sport.
|
Re: B 64 M V P
stiu jokere, ca nu sunt 4X100, dar exista si cu prinderea asta, o sa ma gandesc si sa ma interesez si de arcuri, cat despre jante la modelul 3 ma gandeam. Respect !!!
|
Re: B 64 M V P
mult mai frumoase sunt modelul 2
incearca un vt ca sa iti faci o idee mai clara |
Re: B 64 M V P
1 Attachment(s)
...o idee:D
|
Re: B 64 M V P
lordule esti mare om >:D< Respect ! ! ! da te rog eu mult sa-mi faci un vt cu jantele modelul 3. Respect ca a iesit bine rau !!!!
|
Re: B 64 M V P
1 Attachment(s)
...wish granted 8)
|
Re: B 64 M V P
nu ti-ar placea mai mult jentile de "cupa" ?:-?
:X |
Re: B 64 M V P
ba da imi place mult si cu jante de cupa, dar deja e pusa in practica ideea de colegi mei de la logan club, si as vrea ceva mai diferit.
|
| All times are GMT +2. The time now is 21:54. |
- Copyright 2026 4Tuning