Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte cluburi (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi.html)
-   -   Danger Toys Club (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi/220610-danger-toys-club.html)

b717alx 08-02-11 19:15

re: Danger Toys Club
 
Se aproba:P

aleks 09-02-11 10:05

Re: Danger Toys Club
 
Sper că acum e ok, dacă nu îmi povestiţi pe p.m. :)
Spor la postat :)

tzunny 09-02-11 11:10

Re: Danger Toys Club
 
Nu ar fi fost mai ok Dangerous Toys (=Jucarii Periculoase)?
Danger Toys = Pericol jucarii :rolleyes2 Nu prea se pupa..

B138ALX 09-02-11 11:59

Membrii.....
 
Cosmin-Bmw e46 2.0 136cp
Mihai-Bmw e36 2.0 150cp
Virginia-Bmw e36 1.8is 143cp
Razvan-Peugeot 407 2.0 136cp
Cristi-vw polo 1.4
Alex-Opel tigra 1.6 106cp
Marius-Opel bertone 1.8 16v 125cp
Ady-Opel corsa d 1.4 x14xe
Cristi-solentza 1.4
Alex-fotograf

B138ALX 09-02-11 12:03

Re: Danger Toys Club
 
Quote:

Originally Posted by tzunny (Post 4068084)
Nu ar fi fost mai ok Dangerous Toys (=Jucarii Periculoase)?
Danger Toys = Pericol jucarii :rolleyes2 Nu prea se pupa..

NU imi erea foarte greu sa il numesc si asa,doar ca erea destul de mare ca si denumire,dar se poate traduce si la plural in limba romana,multumesc oricum pt sfat....

B138ALX 09-02-11 12:22

Danger Toys Club
 
Nu putem participa la primul eveniment de 4tuning din luna Aprilie!Consideram ca nu avem masinile pregatite asa cum am sperat pana acum,cu siguranta vom face parte la al 2 lea!Multa bafta tuturor membrilor si spor la munca...

All4Speed 09-02-11 20:13

Re: Danger Toys Club
 
1 Attachment(s)
baieti si fete trece iarna .... si vrem sa vedem si noi ce sa modificat la masini...

NXdev 09-02-11 20:14

Re: Danger Toys Club
 
Quote:

Originally Posted by All4Speed (Post 4069688)
baieti si fete trece iarna .... si vrem sa vedem si noi ce sa modificat la masini...

Frumoase jante :!:

All4Speed 09-02-11 20:15

Re: Danger Toys Club
 
multumesc din pacate nu ii dau de cap cu directia:(

NXdev 09-02-11 20:17

Re: Danger Toys Club
 
Quote:

Originally Posted by All4Speed (Post 4069698)
multumesc din pacate nu ii dau de cap cu directia:(

Trebuie sa-i faci unghiul de fuga, sau echilibrezi jantele.

All4Speed 09-02-11 20:19

Re: Danger Toys Club
 
nici una din ele...:)) treb sa imi fac directia imi vireaza mai mult intr-o parte si mai putin in partea cea lalta..:( si vreau si eu un mecanic bun ..

B138ALX 10-02-11 17:15

Re: Danger Toys Club
 
Quote:

Originally Posted by All4Speed (Post 4069712)
nici una din ele...:)) treb sa imi fac directia imi vireaza mai mult intr-o parte si mai putin in partea cea lalta..:( si vreau si eu un mecanic bun ..

Masina asta zici k e ferari pe cuvantu meu nimeni nu ii da de cap!!!!preferabil ca si sfat marit-o sau face service special pt ea..........

tzunny 10-02-11 18:44

Re: Danger Toys Club
 
Quote:

Originally Posted by tzunny (Post 4068084)
Nu ar fi fost mai ok Dangerous Toys (=Jucarii Periculoase)?
Danger Toys = Pericol jucarii :rolleyes2 Nu prea se pupa..

Quote:

Originally Posted by B138ALX (Post 4068240)
NU imi erea foarte greu sa il numesc si asa,doar ca erea destul de mare ca si denumire,dar se poate traduce si la plural in limba romana,multumesc oricum pt sfat....

Nu am inteles ce ai vrut sa zici, dar voi stiti mai bine.
Eu am vrut doar sa atrag atentia ca Danger Toys nu se traduce Jucarii Periculoase cum probabil ati intentionat..

B138ALX 10-02-11 18:52

Re: Danger Toys Club
 
Quote:

Originally Posted by tzunny (Post 4072453)
Nu am inteles ce ai vrut sa zici, dar voi stiti mai bine.
Eu am vrut doar sa atrag atentia ca Danger Toys nu se traduce Jucarii Periculoase cum probabil ati intentionat..

Da se traduce pericol jucarii.........Dangerous toys este destul de lung si posibil pt uni si greu ca si pronuntie,asta a fost obitunea si alegerea mea, iar daca vb de gramatica limbi engleze nu are nici o treaba cu grmatica limbi romane.......multumim inca o data pt sfatul acordat!Dar cu ce te deranjaza pe tine atat de tare traducerea???

tzunny 10-02-11 19:39

Re: Danger Toys Club
 
N-ai pt ce! Nu ma deranjeaza nimic. Multa bafta cu clubul! :-)

flipper 13-02-11 10:34

Re: Danger Toys Club
 
Quote:

Originally Posted by All4Speed (Post 4069712)
nici una din ele...:)) treb sa imi fac directia imi vireaza mai mult intr-o parte si mai putin in partea cea lalta..:( si vreau si eu un mecanic bun ..

Nu-ti mai bate capul frate.....asa-s masinile tunate.:-)

All4Speed 13-02-11 10:35

Re: Danger Toys Club
 
vorbea un mecanic...

B138ALX 14-02-11 17:12

Danger Toys Club
 
terminam cu arogantele????sau sunt masini prea puternice si nu le mai da nimeni de cap.......va rog frumos sa terminam cu astea ca nu cred k sunt masini prea perfecte de a fi in masura sa comentam sau sa raspundem cu arogante la persoane care totusi va dau un sfat sau incearca sa va ajute pe cat se poate

All4Speed 15-02-11 07:32

Re: Danger Toys Club
 
la urmatoarea intalnire am si eu ceva de spus...:P


All times are GMT +2. The time now is 22:08.

- Copyright 2026 4Tuning