![]() |
re: E46 - TM 77 EEE
Mie mi se par prea mari rotile pe fata,si prea bling bling...dar ma rog....Caius stie cel mai bine!
|
re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
|
re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
|
re: E46 - TM 77 EEE
hai mah ca te-am ajutat sa scapi de bara aia... am pus-o la mine :D:D
|
re: E46 - TM 77 EEE
l-am vazut si eu ala mai de mult .. dar nu ma atrage cu nimic... kitch din partea mea.
eu merg pe original.. nimic ciuning.. nu vreau nimic iesit din comun. |
re: E46 - TM 77 EEE
Frumos ce se vede pana acuma:D iti urez bafta in continuare.
P.s- pacat de E36... https://forum.4tuning.ro/191-bazar-au...6-2-5-m50.html |
re: E46 - TM 77 EEE
Norbi_GT .. da, bine ca a ajuns pe mana unui pasionat ... :lol:
|
re: E46 - TM 77 EEE
3 Attachment(s)
foto spion !!!!mai un pic si iau locu lui mareo :lol::lol::lol:
|
re: E46 - TM 77 EEE
Auu...mah esti nebun?:):)
Arata foarte bine...M3:) Bv...tine-o tot asa Caius |
re: E46 - TM 77 EEE
mister a iesit super bine.spor la treaba
|
re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
Vad ca ai reusit sa pui rotile sus,arata bine! :-) |
re: E46 - TM 77 EEE
*kox_24 ..ms pt poze :D
*Maniak22.. inca e un cazan ... dar sper sa arate bine la final .. *dr_pricop .. mersi bucatareeee :D *mareo .. putin mai mult entuziasm te rog .. :lol: mai e ceva de lucru pana o sa fie gata... ma gandesc ca la alti ar fi fost gata de mult daca nu pun accent pe calitate.. (ma refer la capitala..) aaa sa nu uit pumnul de holsuruburii care le-am scos din masina.. de la bara fata/spate.. si altele.. era ca un joc de strategie.. cand desfaci toate prinderiile originale, tragi de bara si vezi ca nu iasa.. stai linistit.. undeva e un holsurub bine pus! pune'te si cauta... in fine.. mai am de montat aripile fata... si pragurile.. pe langa aparatori si multe altele care mi le trebuie .. pt. ca vreau sa fie totul la locul lui.. fiecare prindere, fiecare plastic.. |
re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
|
re: E46 - TM 77 EEE
nu sunt chiar detalii...e mai mult strictu necesar.. daca vrei sa faci o treaba buna.. in fine.. mergem mai departe , poate ajunge altu sa o dezmembreze si pe asta... :lol:
|
re: E46 - TM 77 EEE
19" e calea spre legend....wait for it......wait fooooor iitttt.
waiit forr ittt ..... DARRYYYYYY:lol: abia astept sa o vad vopsita :-) |
re: E46 - TM 77 EEE
Mister cum am ajuns bucatar?:D.Sper sa rezolvi problema cu coltul ala de pe partea dreapta spate la aripa vb!Numai bine
|
re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
|
re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
Evacuarea e facuta la Cristi? Pune poze cu ea. Bafta! |
re: E46 - TM 77 EEE
* laurentiu_tim .. fitz'ar legendary .. :lol:
* dr_pricop .. pt. mine tot timpu ai fost un maestru culinar :D * shantzu ..ba da, dar se rezolva si la mine... va fi un mic m3 wanna be. * squid ... ai dreptate.. dar e si alta intretinere la un m3 (ma gandesc).. normal ca mi'as fi dorit un m3.. si inca imi doresc.. dar prefer sa nu ma intind mai mult decat pot... da, evacuarea am facut'o la cristi... sunt ceva poze pe paginile anterioare... |
re: E46 - TM 77 EEE
caius omul detalilor.o sa isa fortza.
|
re: E46 - TM 77 EEE
Mister sincer nu stiu cum am ajuns bucatar dar daca tu zici ca e bine asa te aprob:D:D
|
re: E46 - TM 77 EEE
pt. ca masina ta .. e o arta culinara :lol:
|
re: E46 - TM 77 EEE
Aaaaaaaaaaaaa iti multumesc mister caius.:D
|
re: E46 - TM 77 EEE
6 Attachment(s)
deci sa revenim... dupa ce am urcat jantele.. freca destul de tare in aripiile spate asa ca m'am apucat de treaba...
am dat sa roluiesc aripiile... si ce sa'ntamplat? a picat tencuiala :lol: n'am putut sa nu imortalizez momentu :lol: si da.. intra in calcul alte 2 aripi spate... ca la noi la oras se schimba nu se tencuiesc... apropo, ies pe 400m... am caroseria usurata acuma... :lol: (haz de necaz) pict... |
re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
Se intampla peste tot...lumea confunda zidaria cu tinichigeria |
re: E46 - TM 77 EEE
Hohoho era widebody =)))))))))
|
re: E46 - TM 77 EEE
ba si pe mine m-ai scris pe aripa :)) esti cu capu
|
re: E46 - TM 77 EEE
Ce de moloz pe aripile alea... :cry: Te fac un 400 metri acum ca esti mai ''light'' ?
|
re: E46 - TM 77 EEE
Chiar asa , 1 deget de chit sa aibe pe aripa !!!!!
|
re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
Quote:
Quote:
ce nu fac eu pt. fratele meu negru. Quote:
Quote:
|
re: E46 - TM 77 EEE
mare inventie chitu asta !!!!nu stiu ce sar fi facut uni fara el?!!!!:lol:
|
re: E46 - TM 77 EEE
:lol: nebunia lu salam, pateu si alti frati d'a lui...
|
re: E46 - TM 77 EEE
te-a mancat pe tine in c...r sa roluiesti aripile,sa pui roti late......etc.tu esti de vina !!!!!!!:lol::lol::lol:
|
re: E46 - TM 77 EEE
si cand te gandesti ca o sa vina 11j .. :D
sincer, imi pare rau pt. munca omului.. probabil a vrut sa copieze masina si a uitat sa-si tina chitu :lol: |
re: E46 - TM 77 EEE
12j chiar:))
|
re: E46 - TM 77 EEE
5 Attachment(s)
intre timp au ajuns si aripiile fata m3 ...
10x pake. urmeaza alte jante + aripiile spate + vopsea la toata. |
re: E46 - TM 77 EEE
Soooo wide :D.
|
re: E46 - TM 77 EEE
Ce nu fac eu pt tine? :lol:
Ti-as cumpara si masina cu 3500 de euro!:lol: |
re: E46 - TM 77 EEE
PAKE ... ms.. mare om :lol:
incepand cu seara asta .. am pozitii/semnale a la america :D |
re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 21:12. |
- Copyright 2026 4Tuning