![]() |
Eagle talon?
|
holden monaro :roll:
|
1 Attachment(s)
:arrow: :arrow: :arrow:
|
jaguar?
|
nsx ??
|
Ceva indicii pls :wink:
|
jaguar xjr-15
bagati voi poza! |
binee lunaticu
aia era |
1 Attachment(s)
Hai sa pun shi eu o poza k nu am mai pus demult!!! :twisted:
|
CRX?
|
Escort Cosworth :lol:
|
`99 nissan maxima SE (nu v-ati uitat f atent la F&F)
|
Re:
Quote:
|
1 Attachment(s)
Cine o ghiceste e tare.
Aici se deosebesc profesionistii de cei care baga posturi doar de dragul numarului lor. Se face in serie, nu e prototip, etc. |
nimeni?! :D
|
1 Attachment(s)
GAZ 3111-Volga
http://www.autosoviet.altervista.org/GAZ3111-3_WEB.JPG una usurica... sper ca nu a mai fost cat timp nu am mai dat p'-aci: |
re$pekt
|
trident iceni sau tvr tuscan..
|
:x th1nk3r :x e clar k n`ai citit regulamentul...
FARA CONCEPTE, sau mashini d`astea de vis... Mashini care le-am vazut in realitate! Intelegi? tvr-ul ala e la fel de concept ca si ferrari F50 :lol: - COObra |
tvr-ul ala t350 e la fel de ieftin ca un Audi TT :p
Si daca e pozat in fata garajului proprietarului ti se pare concept-car? :punch: PS: M-ai spart la faza cu regulamentu'... :flamed: Mai vezi o data cine a initiat jocu' asta in the first place, inainte sa trimiti lumea la citit regulile :lemon: PS2: CataNOS a zis primul TVR, cred ca e randul lui... |
Asteptam poza...Hai Cata baga o poza 'dinaia grea' :!: :wink:
|
1 Attachment(s)
guess
|
io cre' k e o mashina de culoare alba...
:lol: :D :P io nu prea shtiu...sunt de-abia venit din concediu shi inca nu mi-au pornit toate circuitele.... |
E Lada?? :shock:
|
moaaama, bineee, ia zi ce lada e
|
lada niva?
|
este o lada 111
|
nu e cumva lada 112?
:twisted: |
hai bai nene odata cu rasp ala...e 111, e 112, ....
parca am fi la o licitatie aici: care da mai mult... :roll: :? :shock: |
e lada 111 - the_mav nu stau toata ziua in fata calculatorului si nu am forumul pe telefon asa k raspund cand ajung la calc. ok? Nu vad k-re e pb.
|
1 Attachment(s)
hmm vad k se sta.. pun eu poza!
|
ford escort
|
BV! Hai cu poza!
|
bagati voi poza k io sunt in pana de idei
|
2 Attachment(s)
hai k pun eu una... sa vdm cine se descurca
|
Eryka... ceva indicii :lol:
|
hmmm
japoneza sau americana? Nush de ce dar mi`i se pare SUPER CUNOSCUTA... am mai vazut`o pe undva dar nush unde... :x ! |
1 Attachment(s)
Infiniti GT-R 35 / Nissan Skyline GT-R 35
hai ca asta-i foarte usoara! |
:dance:
|
Lunaticu` Opel Signum? :?
|
| All times are GMT +2. The time now is 09:06. |
- Copyright 2026 4Tuning