Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E36 - M43B18 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/180331-e36-m43b18.html)

Marian_nebunu 01-11-10 10:26

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by Neamtzu_e36 (Post 3774727)
Mai trebuie finisat ,chituit si imbracat in folie de carbon 3D :D

Marfa :D

SA MOR AICI.........SAU DINCOLO :pistoles:

alex4you 01-11-10 10:56

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by Neamtzu_e36 (Post 3774727)
Mai trebuie finisat ,chituit si imbracat in folie de carbon 3D :D

vai ce funduletz frumos are....o sa cam o fluiere baietii pe strada :P

Wilgax 01-11-10 12:02

Re: E36 - M43B18
 
Sexy b***ch!Arata smecher8)

Neamtzu_e36 01-11-10 13:34

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by Marian_nebunu (Post 3774784)
Marfa :D

SA MOR AICI.........SAU DINCOLO :pistoles:

Nu muri ma ,mai avem nevoie de tine :lol:

Neamtzu_e36 01-11-10 13:34

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by alex4you (Post 3774883)
vai ce funduletz frumos are....o sa cam o fluiere baietii pe strada :P

doar daca au peste 18 ani ,atunci au voie :D

Neamtzu_e36 01-11-10 13:35

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by Wilgax (Post 3775043)
Sexy b***ch!Arata smecher8)

Maxim am spus :lol::lol: , ms domnu

jipianu 01-11-10 16:19

Re: E36 - M43B18
 
o da bine cu portbagajul asta... felicitari pentru idee;)

alex4you 01-11-10 21:30

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by Neamtzu_e36 (Post 3775253)
doar daca au peste 18 ani ,atunci au voie :D

:)).......ce grijuliu esti tu :P....bn tu intotdeauna ai fost grijuliu cu "fetele"

Tweety_rzw 02-11-10 19:20

Re: E36 - M43B18
 
Să fac plici c bancă ai spart Neamţuleeee,hai cu haionu' ăla odată să'l vedem de'a gata

------

Cāt te-au dus plasmele?

sprinter 02-11-10 19:27

Re: E36 - M43B18
 
Pui ma si tu alea ca sunt curios cum arata....

Neamtzu_e36 02-11-10 21:17

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by alex4you (Post 3776762)
:)).......ce grijuliu esti tu :P....bn tu intotdeauna ai fost grijuliu cu "fetele"

asta este un atu al meu :D

Neamtzu_e36 02-11-10 21:18

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by jipianu (Post 3775616)
o da bine cu portbagajul asta... felicitari pentru idee;)

da bine aseara sa mai lucrat la el mai e putin si e cam gata :D ms,pt aprecieri

Neamtzu_e36 02-11-10 21:18

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by Tweety_rzw (Post 3779460)
Să fac plici c bancă ai spart Neamţuleeee,hai cu haionu' ăla odată să'l vedem de'a gata

------

Cāt te-au dus plasmele?

nu am spart frate nici o banca,plasmele m-au dus cu tot cu bord 300 ron

Neamtzu_e36 02-11-10 21:20

Re: E36 - M43B18
 
4 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by sprinter (Post 3779482)
Pui ma si tu alea ca sunt curios cum arata....

saptamana asta cred ca le pun ;)

am lasato si eu pe burta sa fiu la moda :lol:,dar cred ca am lasato cam mult ,o sa revin cu poze mai clare pe lumina

zahharia 02-11-10 21:27

Re: E36 - M43B18
 
se lasa jos jos jos....

da bn rau asa lasata ;)

Neamtzu_e36 02-11-10 21:53

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by zahharia (Post 3779879)
se lasa jos jos jos....

da bn rau asa lasata ;)

ms domnu, urmeaza sa montez pleoapele ca sa nu mai tipe Sprinter la mine :lol: si lama sub bara fata....

Tweety_rzw 02-11-10 22:08

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by Neamtzu_e36 (Post 3779860)
saptamana asta cred ca le pun ;)

am lasato si eu pe burta sa fiu la moda :lol:,dar cred ca am lasato cam mult ,o sa revin cu poze mai clare pe lumina

E cāt trebuie şi e ceea ce trebuie , jur !How Lowwww :X

SB09HMM 03-11-10 00:22

Re: E36 - M43B18
 
super ti-a iesit portbagju, si pt bara fata , felicitari, e ceva mai putin intalnit, arata bine, btw cu cat mai low cu atat mai frumos .....bafta in continuare la modificari

sprinter 03-11-10 02:02

Re: E36 - M43B18
 
Niciodata nu esti destul de jos, crede ma...:lol:

alex4you 03-11-10 08:55

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by Neamtzu_e36 (Post 3779843)
asta este un atu al meu :D

nu te umfla in pene....k tot o kitra esti :*:*

Wilgax 03-11-10 11:06

Re: E36 - M43B18
 
Sa pare ca si pentru nea' Neamtu LOW IS A LIFESTYLE!Arata bine culcata pe burta.Nice, very nice.

Neamtzu_e36 03-11-10 17:48

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by SB09HMM (Post 3780324)
super ti-a iesit portbagju, si pt bara fata , felicitari, e ceva mai putin intalnit, arata bine, btw cu cat mai low cu atat mai frumos .....bafta in continuare la modificari

Ms :-) acum trebuie sa ma si obisnuiesc sa merg incet ca e joasa

Neamtzu_e36 03-11-10 17:49

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by sprinter (Post 3780436)
Niciodata nu esti destul de jos, crede ma...:lol:

pentru mine este suficient de joasa crede-ma :lol:

Neamtzu_e36 03-11-10 17:50

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by alex4you (Post 3780739)
nu te umfla in pene....k tot o kitra esti :*:*

da dc vorbesti asa urat vrei sa imi faci reclama proasta :lol:, cand am fost eu kitra? :D

Neamtzu_e36 03-11-10 17:51

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by Wilgax (Post 3781049)
Sa pare ca si pentru nea' Neamtu LOW IS A LIFESTYLE!Arata bine culcata pe burta.Nice, very nice.

ms domnu, sa vedem cum o sa dea si cu lama aia abia astept sa o montez.....

D_a_N_i 03-11-10 19:28

Re: E36 - M43B18
 
tin sa te contrazic NEAMTZU nu este chitra.vezi neamtule cum iti tine eu tie partea.dai o cola vineri??

Neamtzu_e36 03-11-10 20:14

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by D_a_N_i (Post 3782362)
tin sa te contrazic NEAMTZU nu este chitra.vezi neamtule cum iti tine eu tie partea.dai o cola vineri??

vineri ma duc la politie sa imi prelungeasca dovada ca a expirat,si daca imi da ok-ul sa circul vin si iti aduc si cola :D

alex4you 03-11-10 20:40

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by Neamtzu_e36 (Post 3781973)
da dc vorbesti asa urat vrei sa imi faci reclama proasta :lol:, cand am fost eu kitra? :D

:O:O......de ce nu recunosti?.......da nu iti fac reclama proasta.......doar stii ca...... unu unu unu :P........

Neamtzu_e36 03-11-10 20:44

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by alex4you (Post 3782662)
:O:O......de ce nu recunosti?.......da nu iti fac reclama proasta.......doar stii ca...... unu unu unu :P........

eu nu recunosc ? mereu am recunoscut :lol: , app de la ce vine unu unu unu ala? :D

alex4you 03-11-10 20:44

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by Neamtzu_e36 (Post 3782571)
vineri ma duc la politie sa imi prelungeasca dovada ca a expirat,si daca imi da ok-ul sa circul vin si iti aduc si cola :D

si eu vreau o cola....si nu te mai fac kitra....;;).....

Neamtzu_e36 03-11-10 20:47

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by alex4you (Post 3782687)
si eu vreau o cola....si nu te mai fac kitra....;;).....

gata fato sa facut si cand o vrei? ( cola ma refer ) :lol:

alex4you 03-11-10 20:48

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by Neamtzu_e36 (Post 3782695)
si cand o vrei? ( cola ma refer ) :lol:

pai........knd esti disponibil.....da nu ma pacalesti.....dar asta inseamna k treb sa ne intalnim si nu in Afi :P....adik sa iesim la o plimbare :->

Neamtzu_e36 03-11-10 20:49

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by alex4you (Post 3782699)
pai........knd esti disponibil.....da nu ma pacalesti.....dar asta inseamna k treb sa ne intalnim si nu in Afi :P....adik sa iesim la o plimbare :->

mrrr deja suna a intalnire :peace: vedem stabilim o zi ;)

alex4you 03-11-10 20:50

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by Neamtzu_e36 (Post 3782685)
eu nu recunosc ? mereu am recunoscut :lol: , app de la ce vine unu unu unu ala? :D

acum te faci ca nu mai stii de la cine vine "unu"?.....bn adevaru e ca ai km imbatranit si dupa o varsta, omu incepe sa uite.:P:D......unu=pup.....acum stii?

alex4you 03-11-10 20:51

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by Neamtzu_e36 (Post 3782707)
mrrr deja suna a intalnire :peace: vedem stabilim o zi ;)

promiti? si sa stii k vb f serios....altfel tot "kitra" iti zic......

Neamtzu_e36 03-11-10 20:53

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by alex4you (Post 3782711)
acum te faci ca nu mai stii de la cine vine "unu"?.....bn adevaru e ca ai km imbatranit si dupa o varsta, omu incepe sa uite.:P:D......unu=pup.....acum stii?

mai usor cu unu= pup pe aici :lol: ,poate ne vedem pe 8 si iti fac cinte cu o cola ca tot e ziua mea :D

alex4you 03-11-10 20:55

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by Neamtzu_e36 (Post 3782728)
mai usor cu unu= pup pe aici :lol: ,poate ne vedem pe 8 si iti fac cinte cu o cola ca tot e ziua mea :D

de ce mai usor?.......unu unu unu unu unu ....... >:d<........

D_a_N_i 03-11-10 21:02

Re: E36 - M43B18
 
neamtule o dai in matrimoniale boss?ce ziceai ca e pe 8 ziua ta????

Neamtzu_e36 03-11-10 21:06

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by D_a_N_i (Post 3782760)
neamtule o dai in matrimoniale boss?ce ziceai ca e pe 8 ziua ta????

nu inca frate ,mai stau pana ma insor :)) ,cred ca da e ziua mea :lol: acum mai pot sa o dau la intors :D

alex4you 03-11-10 21:07

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by Neamtzu_e36 (Post 3782779)
nu inca frate ,mai stau pana ma insor :)) ,cred ca da e ziua mea :lol: acum mai pot sa o dau la intors :D

gluma gluma....da pupici sunt pt mn.....asa k imi pare rau sa va dezamagesc......eu am prioritate....nu-i asa?:-w:D


All times are GMT +2. The time now is 18:14.

- Copyright 2026 4Tuning