![]() |
Re: Echipa de sprijin
Quote:
|
Re: Echipa de sprijin
Mi'a placut foarte mult sa ajut 4tuning ... au fost 3 zile frumoase desi un pic obositoare dar tot efortul a meritat.Multumesc echipei din care am facut parte si lui Gratzian.
Braneanu Robert. |
Re: Echipa de sprijin
dupa cum am promis, am recompensat simbolic pe cei care ne-au ajutat
sunt si cazuri in care lucrurile nu au mers bine vom reorganiza conceptul, si la evenimente vom avea o zi de training inainte pentru fiecare post momentan asteptam ajutoare locale pentru evenimentele care urmeaza |
Re: Echipa de sprijin
Gratian .. nu faci si tu rost la cei care au fost in echipa de cate un tricou cu 4tuning ? asa ca amintire ?
|
Re: Echipa de sprijin
adv......eo inca il mai am pala din 2008........dar nu mai scrie nik pe el decat pe brate emblema veche
|
Re: Echipa de sprijin
tin sa felicit si eu Echipa de Sprijin ,in special pe cei mai vechi cu care am colaborat in 2008 la 4tuning days si care au o experienta bogata in domeni.Felicitari si la mai multe evenimente organizate.
|
| All times are GMT +2. The time now is 15:24. |
- Copyright 2026 4Tuning