Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   4TuningDAYS 2010 (https://forum.4tuning.ro/619-4tuningdays-2010.html)
-   -   Echipa de sprijin (https://forum.4tuning.ro/619-4tuningdays-2010/173319-echipa-sprijin.html)

nea_gogu_de_la_gaze 16-03-10 14:11

Re: Echipa de sprijin
 
Quote:

Originally Posted by OpReA (Post 3189759)
felicit si eu echipa de sprijin...la punctele de acces am vazut ca era ordine si disciplina...la drift si la celelalte chestii nu am putut sa vad prestatia lor (abea de am vazut masinile de drift...)
noi parca ne-am intalnit langa traby...sau nu mai tin eu minte bine...oricum,in staff-ul 4tuning nu mai sunt din 2008...
felicitari baieti si mult succes in evenimentele urmatoare;)

Niet,nu ne intalniram.Gata ca o dam in offtopic :))

robert333 17-03-10 18:49

Re: Echipa de sprijin
 
Mi'a placut foarte mult sa ajut 4tuning ... au fost 3 zile frumoase desi un pic obositoare dar tot efortul a meritat.Multumesc echipei din care am facut parte si lui Gratzian.

Braneanu Robert.

Gratzian 19-03-10 21:11

Re: Echipa de sprijin
 
dupa cum am promis, am recompensat simbolic pe cei care ne-au ajutat
sunt si cazuri in care lucrurile nu au mers bine

vom reorganiza conceptul, si la evenimente vom avea o zi de training inainte pentru fiecare post

momentan asteptam ajutoare locale pentru evenimentele care urmeaza

Vali_SNR 20-03-10 15:51

Re: Echipa de sprijin
 
Gratian .. nu faci si tu rost la cei care au fost in echipa de cate un tricou cu 4tuning ? asa ca amintire ?

Chucky bmw 20-03-10 21:26

Re: Echipa de sprijin
 
adv......eo inca il mai am pala din 2008........dar nu mai scrie nik pe el decat pe brate emblema veche

ClaudyuNSL 20-03-10 21:30

Re: Echipa de sprijin
 
tin sa felicit si eu Echipa de Sprijin ,in special pe cei mai vechi cu care am colaborat in 2008 la 4tuning days si care au o experienta bogata in domeni.Felicitari si la mai multe evenimente organizate.


All times are GMT +2. The time now is 15:24.

- Copyright 2026 4Tuning