![]() |
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
deci..pana la urma jukm un cs toti???? sa imi arat muschii:)) filmul il stiu...arata ce fac manelele din om:)))))))) cea mai tare faza e cu COVER ME:)))))
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
cand e cineva cu server dedicat ..si e dispus sa'l puna intr'o seara la dispozitia forumistilor..sa preia initiativa si sa stabileasca o ora si'o zi sa ne "jucam" si noi un pic :D
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
zice`ti ora si server ca ma bag si eu ... Igor`
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
toti vrem sa jucam dar nimeni nu se ofera sa faca un server....:)
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Quote:
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Quote:
spune-ne din timp ora si ziua ...tot ne phutem cine cand cum cu ce mana sa tin mouse'ul ? :| :2gun: :blahblah: |
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Quote:
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
cine joaca pe srv :cs.topz.ro si cs2.topz.ro ?
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
idle.czone.ro , idle.gotdns.org normale cs2.csnation.ro ecl.hotnet.ro serv de respawn pe aceste servere joaca numai jucatori skillati @PGL
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Ce as fi jucat si eu... dar nu o sa pot 30 zile ca am mana in gips :P
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Salutare.... ce ziceti dak a.ti participa la o cupa?? cine este interesat rog sa.mi dea PM si v-a primii adresa unde v-a trebuii sa.si inscrie CLANUL.
Poate faceti si un Clan 4Tuning ;) Bafta |
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Klauss.zapto.org server nou . Nu exista nici un codat(ever). Vreti sa organizati meciuri ceva pe server dati pm si incerc sa va ajut :D
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
un server adevarat unde tot timpul se joaca...cs.evolution.idle.ro ma gasiti cu numele de oZn:D
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
se pare ca numai amatori pe aici :))
|
Quote:
Facem noi un Clan da pe ce server jucam??:?: Bah hai pe serverul 89.39.223.140:27016 si acolo facem un clan misto ca si asa nu e nimeni. |
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
L7en.zapto.org .... e deschis mai tot timpul doar ca ducem lipsa de juc :D
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Quote:
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Quote:
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
keemo cta?
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
nope....bz
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
gata cu mircu' va rog..aici nu e locu de asl pls jpg avi mvi
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Quote:
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
baieti cum fac si eu sa am tinta la awp :2gun: sa fie putin ingrosata asa...nu stiu cum sa zic exact...si am vazut la unii baieti cand au optiunea asta iese mai mult sange cand tragi in oameni :shock: :shock: :yikes: :yikes:
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Quote:
gl_spriteblend 1 astea scrise in consola inainte de a intra p serverul dorit |
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
multumesc frumos pt raspunsul prompt cred ca aia cu spriteblend este...auzi dar totusi comenzile astea cu gl_ nu erau interzise la concursuri? ca asa am citit eu pe undeva ca modifici gl-urile jocului si e un fel de cheat :rolleyes2 :suspiciou
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
pai la concurs nu se joaca default? si eu stiam la fel. Astia care sunt pigiel sa ne zica :-))
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Quote:
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Care se pricepe la servere de cs? Mam fost chinuit vreo 4 zile la serverul meu, pt k adminu care mil fac nu imi merge pe server. Am incercat sa imi fac admin pe toate posibilitatile.... Asa k mam gandit k dak tot sunteti asa de priceputi la cs poate ma ajutati si pe mine. plzzz.
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Quote:
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Am amx mod. asta am in user.ini
; Users configuration file ; File location: $moddir/addons/amxmodx/configs/users.ini ; Line starting with ; is a comment ; Access flags: ; a - immunity (can't be kicked/baned/slayed/slaped and affected by other commmands) ; b - reservation (can join on reserved slots) ; c - amx_kick command ; d - amx_ban and amx_unban commands ; e - amx_slay and amx_slap commands ; f - amx_map command ; g - amx_cvar command (not all cvars will be available) ; h - amx_cfg command ; i - amx_chat and other chat commands ; j - amx_vote and other vote commands ; k - access to sv_password cvar (by amx_cvar command) ; l - access to amx_rcon command and rcon_password cvar (by amx_cvar command) ; m - custom level A (for additional plugins) ; n - custom level B ; o - custom level C ; p - custom level D ; q - custom level E ; r - custom level F ; s - custom level G ; t - custom level H ; u - menu access ; z - user (no admin) ; Account flags: ; a - disconnect player on invalid password ; b - clan tag ; c - this is steamid/wonid ; d - this is ip ; e - password is not checked (only name/ip/steamid needed) ; Password: ; Add to your autoexec.cfg: setinfo _pw "<password>" ; Change _pw to the value of amx_password_field ; Format of admin account: ; <name|ip|steamid> <password> <access flags> <account flags> ; Examples of admin accounts: ; "STEAM_0:0:123456" "" "abcdefghijklmnopqrstu" "ce" ; "123.45.67.89" "" "abcdefghijklmnopqrstu" "de" ; "B3ST" "turbo" "abcdefghijklmnopqrstu" "a" "B3ST" "turbo" "abcdefghijkmnopqrstu" "a" Stiu acolo unde ar trebui sa fie "my name" "passwort" (etc) am schimbat eu de disperare am crezut k poate se rezolva dar nici asa. |
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Quote:
hai sa jucam intr-o seara.. de placere, sa vezi ca nu chiar toti sunt amatori |
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
haideti ca va asigur eu un srv doar pt forumistii de aici;) daca vreti sa jucam, dati un buzz pe mess la bogdan_turbo
voie buna!!! |
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
joaca ma cineva cs sau nu ?? sau doar vorbe....
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
eu inca va mai astept, la ora 22:30 dati un buzz si jucam fara nici o problema;)
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
ati format clanu?ziceti unde jucati toti dar sa fie un server pe care nu se da ban aiurea.....sa va vad si eu qum jucati =)))))))
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
remix....ce`s frate cu impresiile astea de mare jucator ???? noi astia incepatori jucam p servere care dau ban aiurea ...nu ca tine ... esti cam tare in gura ;)app cati ani ai de cs?
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
lol?cum adica tare in gura?Pur si simplu am zis sa spuneti pc servere jucati dar sa nu se dea ban aiurea....e asa de greu de inteles?Spunemi serveru pe care joci sa iti arat dc ..... nu sunt mare zeu sa fac numai 40 q 2 ......
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Quote:
n-am timp de cs acum.... lasa`mi idu de steam k iti dau eo add ;) |
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Bagati si id-ul meu de Steam la friends: iMAGiNERO
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
are rost sa ma pun la mintea voastra ? cu cs-ul ?
|
| All times are GMT +2. The time now is 14:33. |
- Copyright 2026 4Tuning