![]() |
Re: masinile tari din sm....by Criwar
Un solenza...scuzati calitatea proasta a pozelor
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
3 Attachment(s)
...........
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
3 Attachment(s)
si un mazda mx-5...
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
Quote:
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
mx-u ala a fost facut praf de vreo 2-3 ori deja, ultima dat lam vazut albastru si era la printinger la reparat, iera caroseria rupta in 2
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
Quote:
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
mah eu am cautat dar na gasit niciunde, ar fi o chestie sa-l luam k masina clubului si sa umblam cu el al concursuri, c ziceti de ideie?
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
juana_man aici gasesti masina...https://www.4tuning.ro/anunturi_auto/...4_xx35588.html
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
Juana daca am avea trailer.....da vezi ca nici tu nu ai pt.tine da atunci pt.alte masini...
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
mai baieti, dar pentru a inregistra masina la concursuri nu a nevoie de certificat RAR?
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
CEAU mai imi place f mult acest topic intradevar sunt masini tati in sm pe toate deja leam vazut si poate nu ati stiut golf alb este proprietarul si al calibraului,pe mine nu ma vazut nimeni in varain august(laguna albastru cu geamuri fumurii) tinetio tot asa(eu acuma is in Portugalia)sm rules
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
demian...mc k iti place topicu :)...pakt k numai eu ma chinui sa nu-l las de pomana...de knd am plekt din sm nu tare se ocupa nimeni...oricum asteptam vara cu totii..
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
:):)...tari pozele...mai ales la logan chiar se potriveste...de kakat...:)
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
iti trebe si ceva nepasare sa ai asa numar...dupa ala chiar intoarce lumea capu :)
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
Faine poze ! Faine poze !
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
Quote:
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
ar trebui szambi,ca doar asa ii titlul threadu-lui....masinile tari din SM...sa ne mandrim si cu a ta.....
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
ok, ok ! Ma conformez !
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
2 Attachment(s)
nu stiu daca se incadreaza farte bine aici ...
dar masina e superba .... mai ales pt o dacie si se vede pe ea ca e lucrata |
Re: masinile tari din sm....by Criwar
da ii faina...mai ales partea din fata
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
sincer mie numai grila din fata si jentile imi plac, nu prea ii vad locu la masinile tari din sm
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
eu stiu proprietaru am fost la el cand a inceput sa lucreze la masina.
juana_man nu e chiar asa de rea :) |
Re: masinile tari din sm....by Criwar
asta chiar ca nu-i ...
da ushoare semne de kitch-oasa .... |
Re: masinile tari din sm....by Criwar
grila de la radiator ii naspa:rolleyes2
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
E tare masina, c tot vorbiti. e facuta in stil hot rod, cu elemente de vopsea sarita. mai, mai ca nu stiti nimik.
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
imi place k in fata nici makr capac nu are pe roata...ce mai jante :))...
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
cred k threadu` se numeste 'Masinile tari... " nu daciile kitch din SM.. hai mey... criwar.. nu mai misti nimik.. ? baga tata ceva poze p`aci sa se mire oamenii astia..
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
hey .. aia galbena nu-i kitch ..
asta albastra cam e ... threadul special pt asa ceva (kitch-uri din satu mare) : https://forum.4tuning.ro/195-satu/28147-kitch-uri-made-sm.html |
Re: masinile tari din sm....by Criwar
apoi fratilor...eu nu mai is in SM...asa k va ramane voua sarcina sa pozati masini tari...oricum acuma e iarna si nu prea is k stau ascunse...lasa k vedeti voi la pasti sau la vara ce a fi pe sens...pana atunci...pauza de iarna :)
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
mai gandestete demian inca odata la ce zici....
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
am zis si eu asa in general dar daca ai vedea una in realitate sa vezi ce merge
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
1 Attachment(s)
Vorbind de masini tari...era o discutie pe pagina trecuta despre asa ceva. ;)
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
arata bine poza ii din sm?
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
Mai multe poze nu ma putut sa fac ca erau 4 oameni in masina....poza e facuta in fata la K&N...o singura data am vazuto si eu
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
ti-o fost frica ca o sa te bata?:):)
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
Is baiat simtit,cum era sa ma duc sa fac poze la masina si aia sa se uite la mine ca la ..., sa zica "uite si la asta no mai vazut masini"apropo am deja juma de an la activ de kickbox :p :))
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
In fata la k&n ce ii un bar-club
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
@Snoopy: nu stiu altii cum sunt, dar daca cineva vine si se uita la masina pe care eu am tuningat-o la imagine, cind sunt eu inauntru, nu ma apuc sa ma uit urit la el. Ca doar de asta am tuningat-o. Sa se uite lumea la ea. Daca nu vroiam sa se uite lumea la ea, o lasam in culoarea ei, si o modificam la motor. parerea mea. Nu trebuie sa te simti obligat sa incerci pe pielea ta :D
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
Dap cam asa e :) dar poate logica celui dinauntru masinii nu corespunde cu a mea :lol:.Promit ca cu prima ocazie am sai fac poze si la interior :p.Raul...care dintre baietii care au fost la strand esti..ca nu prea va tin minte :(.Cu ursuletu rosu? Numai bine baieti.
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
Poze cu tico acel din SM ...?
De vrea sa il vanda...... Nu are nimenia.. Daca aveti le puneti pt mine.. Multumesc si foarte faine si tari masini din SM.. |
| All times are GMT +2. The time now is 19:08. |
- Copyright 2026 4Tuning