Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Satu Mare (https://forum.4tuning.ro/195-satu.html)
-   -   masinile tari din sm....by Criwar (https://forum.4tuning.ro/195-satu/16967-masinile-tari-sm-by-criwar.html)

Under VT 14-11-06 20:53

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Un solenza...scuzati calitatea proasta a pozelor

Under VT 14-11-06 21:00

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
3 Attachment(s)
...........

Under VT 15-11-06 13:55

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
3 Attachment(s)
si un mazda mx-5...

juana_man 15-11-06 14:14

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Quote:

Originally Posted by raul_rebelul2005 (Post 611219)
Is foarte faine masinile si honda numa ca nu are acte pe ea si cere putin....

c sti de masina aia raul e de vanzare?

juana_man 15-11-06 14:15

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
mx-u ala a fost facut praf de vreo 2-3 ori deja, ultima dat lam vazut albastru si era la printinger la reparat, iera caroseria rupta in 2

raul_rebelul2005 15-11-06 15:19

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Quote:

Originally Posted by juana_man (Post 623588)
c sti de masina aia raul e de vanzare?

Da juana e de vanzare,o fost pusa pe net la vanzari masini modificate,cauta si o s-o gasesti,nu cere mult pe ea si arata si bine,numa atata o zis ca nu are nici un act pe ea...naspa.

juana_man 17-11-06 08:39

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
mah eu am cautat dar na gasit niciunde, ar fi o chestie sa-l luam k masina clubului si sa umblam cu el al concursuri, c ziceti de ideie?

Under VT 17-11-06 11:45

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
juana_man aici gasesti masina...https://www.4tuning.ro/anunturi_auto/...4_xx35588.html

raul_rebelul2005 17-11-06 16:50

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Juana daca am avea trailer.....da vezi ca nici tu nu ai pt.tine da atunci pt.alte masini...

Byrons13 20-11-06 07:28

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
mai baieti, dar pentru a inregistra masina la concursuri nu a nevoie de certificat RAR?

demian 20-11-06 18:50

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
CEAU mai imi place f mult acest topic intradevar sunt masini tati in sm pe toate deja leam vazut si poate nu ati stiut golf alb este proprietarul si al calibraului,pe mine nu ma vazut nimeni in varain august(laguna albastru cu geamuri fumurii) tinetio tot asa(eu acuma is in Portugalia)sm rules

Criwar 26-11-06 22:17

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
demian...mc k iti place topicu :)...pakt k numai eu ma chinui sa nu-l las de pomana...de knd am plekt din sm nu tare se ocupa nimeni...oricum asteptam vara cu totii..

raul_rebelul2005 26-11-06 22:58

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
:):)...tari pozele...mai ales la logan chiar se potriveste...de kakat...:)

Criwar 27-11-06 00:51

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
iti trebe si ceva nepasare sa ai asa numar...dupa ala chiar intoarce lumea capu :)

szambi77 27-11-06 10:55

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Faine poze ! Faine poze !

juana_man 28-11-06 14:09

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Quote:

Originally Posted by szambi77 (Post 638179)
Faine poze ! Faine poze !

hai inbogatestene cu cateva poze cu polou tau :D

raul_rebelul2005 28-11-06 14:35

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
ar trebui szambi,ca doar asa ii titlul threadu-lui....masinile tari din SM...sa ne mandrim si cu a ta.....

szambi77 28-11-06 16:47

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
ok, ok ! Ma conformez !

Spark 28-11-06 19:34

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
2 Attachment(s)
nu stiu daca se incadreaza farte bine aici ...
dar masina e superba .... mai ales pt o dacie
si se vede pe ea ca e lucrata

raul_rebelul2005 28-11-06 19:46

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
da ii faina...mai ales partea din fata

juana_man 29-11-06 09:04

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
sincer mie numai grila din fata si jentile imi plac, nu prea ii vad locu la masinile tari din sm

holdo 29-11-06 10:28

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
eu stiu proprietaru am fost la el cand a inceput sa lucreze la masina.
juana_man nu e chiar asa de rea :)

Spark 05-12-06 19:53

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
asta chiar ca nu-i ...
da ushoare semne de kitch-oasa ....

1300Racing 05-12-06 20:12

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
grila de la radiator ii naspa:rolleyes2

Byrons13 06-12-06 07:14

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
E tare masina, c tot vorbiti. e facuta in stil hot rod, cu elemente de vopsea sarita. mai, mai ca nu stiti nimik.

Criwar 06-12-06 09:14

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
imi place k in fata nici makr capac nu are pe roata...ce mai jante :))...

Alex2Fast4U 06-12-06 17:20

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
cred k threadu` se numeste 'Masinile tari... " nu daciile kitch din SM.. hai mey... criwar.. nu mai misti nimik.. ? baga tata ceva poze p`aci sa se mire oamenii astia..

Spark 06-12-06 17:37

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
hey .. aia galbena nu-i kitch ..
asta albastra cam e ...

threadul special pt asa ceva (kitch-uri din satu mare) :
https://forum.4tuning.ro/195-satu/28147-kitch-uri-made-sm.html

Criwar 06-12-06 19:18

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
apoi fratilor...eu nu mai is in SM...asa k va ramane voua sarcina sa pozati masini tari...oricum acuma e iarna si nu prea is k stau ascunse...lasa k vedeti voi la pasti sau la vara ce a fi pe sens...pana atunci...pauza de iarna :)

raul_rebelul2005 17-12-06 14:48

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
mai gandestete demian inca odata la ce zici....

demian 17-12-06 16:10

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
am zis si eu asa in general dar daca ai vedea una in realitate sa vezi ce merge

Snoopy 17-12-06 17:48

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
1 Attachment(s)
Vorbind de masini tari...era o discutie pe pagina trecuta despre asa ceva. ;)

demian 17-12-06 19:45

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
arata bine poza ii din sm?

Snoopy 18-12-06 12:39

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Mai multe poze nu ma putut sa fac ca erau 4 oameni in masina....poza e facuta in fata la K&N...o singura data am vazuto si eu

raul_rebelul2005 18-12-06 23:05

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
ti-o fost frica ca o sa te bata?:):)

Snoopy 19-12-06 13:55

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Is baiat simtit,cum era sa ma duc sa fac poze la masina si aia sa se uite la mine ca la ..., sa zica "uite si la asta no mai vazut masini"apropo am deja juma de an la activ de kickbox :p :))

demian 19-12-06 14:04

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
In fata la k&n ce ii un bar-club

Byrons13 20-12-06 07:25

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
@Snoopy: nu stiu altii cum sunt, dar daca cineva vine si se uita la masina pe care eu am tuningat-o la imagine, cind sunt eu inauntru, nu ma apuc sa ma uit urit la el. Ca doar de asta am tuningat-o. Sa se uite lumea la ea. Daca nu vroiam sa se uite lumea la ea, o lasam in culoarea ei, si o modificam la motor. parerea mea. Nu trebuie sa te simti obligat sa incerci pe pielea ta :D

Snoopy 20-12-06 13:59

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Dap cam asa e :) dar poate logica celui dinauntru masinii nu corespunde cu a mea :lol:.Promit ca cu prima ocazie am sai fac poze si la interior :p.Raul...care dintre baietii care au fost la strand esti..ca nu prea va tin minte :(.Cu ursuletu rosu? Numai bine baieti.

Andre3y 20-12-06 16:42

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Poze cu tico acel din SM ...?
De vrea sa il vanda......
Nu are nimenia..
Daca aveti le puneti pt mine..
Multumesc si foarte faine si tari masini din SM..


All times are GMT +2. The time now is 19:08.

- Copyright 2026 4Tuning