![]() |
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
ce aveti ma cu platforma.. :))))
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
1 Attachment(s)
pt horica... poza ''romantica '' cu fiatu sub salcie:)))
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
Quote:
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
https://forum.4tuning.ro/attachment.p...2&d=1145816979;
sa va aduc aminte de la ce a pornit |
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
s-a vorbit in topikul asta si s-a pozat numai exteriorul
INTERIORUL ce o sa cuprinda? te bazezi pe clasic sau pe modern?ce muzica pui sau o sa vedem niste ''ecrane in tetiere'' sunt mult mai curios de interior decat de exterior ! scaune , tapiserie .. etc! in cat ajunge proiectul .. o suma .. si daca dupa ce va fi gata va fi o masina de show sau de starda ? mersi si nu ma injurati :) Felicitari Smoke ca ai avut curajul sa te apuci de asa ceva( si ia deja forma creatia) .. felicitari fiat 500 pt curaj si viziuni si investitie |
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
interioru e in lucru
.. ce se face se aduna din buget fiat 500 si cat mai pot si io baga ca masina demo.. iar.. abia e in stage 1 :P, si va fi masina de strada...!!!! show optional :P |
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
1 Attachment(s)
sa vb un pic de scara :P, david vs goliath
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
bafta cu jeep-ul si tine legat cainele ala criminal
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
Quote:
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
1 Attachment(s)
jantele :) arata mult mai bine decat in poze ;)...ashtept flanshele
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
cauta p mobile.de o hayabusa avariata ..cumparo shi i-ai motoru pune o turbina shi te-ai scos.. :P
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
unii asa usor vorbesc!!
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
da.. povesti frumoase/.. pt aia.. tre sa ai ori buget.. de montaj.. ori care sa iti faca munca moca.. ceea ce in Ro //'' hai sa fim seriosi'', deci.. deocamdata.. sa o vedem pe strazi.. in stare buna.. totusi a fost facuta a fi masina de strada...
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
teoretic...se poate orice...practic..nu f multe, mai ales in ro, shi mai ales din banii parintzilor :D, nu vreau decat sa aranjez mashina, deocamdata sa se poata circula cu ea, dupa aceea ne bagam shi pe la motor :D,
sunt multe lucruri care se pot face, ms oricum de idee... |
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
Quote:
Pt un asemenea transplant trebuie sa montezi caroseria originala pe un alt sasiu tubular ca la NASCAR,plus alte instalatii de suspensii si frinare. Nu cred ca este cazul deocamdata la asemenea interventii masive care ar ridica costurile spre cer.:):):) |
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
cu fiat 500 se poate mere si la 16 ani ?? cu a1?
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
foarte tare masinutza... am vazut-o la oradea si mi-a placut la nebunie. sper sa o duceti la capat cu bine si sa arate beton. succes mult in continuare!!
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
Quote:
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
Quote:
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
Quote:
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
...frumoasa buburuza asta mica..daca am ajunge shi noi ca si americanii sa ne customizam masiniile trecute de o anumita varsta..sa facem shi noi o "cultura HOT ROD" din dacii 1100, broscutze, Lastunuri, sau Fiat 500!
:) |
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
1 Attachment(s)
nu mai zic nimic, ma abtzin :D:))))))))
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
ma ii tare!!!
dar mai bine il faceai in 2 culori magh ca asa il cunoaste lumea!!!!:P;) |
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
lumea are vreme sa il cunoasca shi asha...decat cum o fost inainte...ii muuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuult mai bine...macar luceshte ;)
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
cul, aia da vopsea :D
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
frumos fiatu nu am ce zice ....;)
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
3 Attachment(s)
evolutie... ceva vreme... multe peripetii si munca
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
cam intr`o luna iese pe strazi
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
3 Attachment(s)
dar vai :)))inca umpic de treaba...tiunnnnning
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
bv bv...culoarea face tot;)...si voi ziceti ca nu sunt masini modificate in cluj....
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
E X T R A O R D I N A R A ! ! !
Felicitari smoke, felicitari proprietarului !!! |
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
mersi.. e frumos..sa iti vezi munca finisata. si dusa la un vopsit profesional.. face toti banii... astept sa o vaz pe strazi... ca si restul .. de pe aci
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
arata chiar foarte bine, tatiku buburuzelor din cj ;)
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
aproape ca as cumparao daca as avea bani :P
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
bogdane... numaru ala.... hmmm cam mare, daca vrei te pun in legatura cu soricelu sa iti faca unu mai mic din autocolant! eu zic ca ar arata mult mai bine
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
:shock: FELICITARI juniorule....e campioana masina!;)
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
heheh maine am onoarea sa o vad live:P!!!
si onoarea sa o si conduc:D |
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
bogdy restecpa frumos asta insemna mana de finisat si finalul se vede dupa vopsire ...mondiala .........lasa ca vin si eu din spate cu dacia 1100
smtraxx ai dreptate oricum deja a inceput revolutia hod rod in romania de ceva timp ..deja sunt in proiect 2 broscutze ,o pobeda si multe altele |
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
super tare masina bv:peace: . da la motor are cv cai:-)?
|
| All times are GMT +2. The time now is 12:48. |
- Copyright 2026 4Tuning