Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Vanzari Cumparari Machete (https://forum.4tuning.ro/508-vanzari-cumparari-machete.html)
-   -   Aduc machete de pe Ebay si Amazon. (https://forum.4tuning.ro/508-vanzari-cumparari-machete/161525-aduc-machete-ebay-amazon.html)

Vladys 25-06-10 00:10

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
Quote:

Originally Posted by Decodat (Post 3467184)
Toate sunt licitatii, da-mi preturi convenabile si le urmaresc.

Stai ca caut alt ceva....

Vladys 25-06-10 00:53

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
Asta sigur este licitatie...:http://cgi.ebay.de/Maisto-1-18-Merce...eeac62,spune-i 10 euro

Daca si asta este http://cgi.ebay.de/Mercedes-Benz-SL5...c3d14b,spune-i 13 euro

Si la asta http://cgi.ebay.de/Mercedes-Benz-SL-...item27b2c3e809 10 euro

Decodat 25-06-10 07:57

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
Quote:

Originally Posted by bburago26 (Post 3467322)
aaaa...:rolleyes2:shock::shock::shock::shock:nu am fost atent ca sunt decaluri
ma intereseaza in special x6 si cele de licitatie
pe x6 pot oferi 55 E maxim cu tot cu transport si comisionul tau.[liciteaza cat crezi ca ramane si tine-ma la curent }
multumesc mult

Salut, a depasit de mult 55E.

Decodat 25-06-10 07:58

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
Quote:

Originally Posted by Vladys (Post 3468304)

Toate sunt licitatii.

Vladys 25-06-10 09:42

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
Ai vazut ca tiam scris preturile pr care le ofer,incearca cu ce ti-am zis.

bburago26 25-06-10 11:08

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
salut ma intereseaza astea 2 :
-pretul scade daca sunt de la acelasi vanzator ??
http://cgi.ebay.de/CARARAMA-1-43-REN...item1c1383588c - pret licitatie max 7 E
http://cgi.ebay.de/CARARAMA-1-43-FOR...item1c1383656f - pret licitatie max 7 E
cam cat ar fii pretul aproximativ??
multumesc

Decodat 25-06-10 16:14

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
In jur de 30E amandoua.

Decodat 28-06-10 09:37

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
UP...

Decodat 30-06-10 13:03

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
UP...

Decodat 02-07-10 18:29

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
UP...

Decodat 06-07-10 10:16

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
UP...

Decodat 08-07-10 20:31

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
up...

THUNDER77 08-07-10 21:27

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
Cauta-mi si mie un Citroen Xantia 1/18 !!!!

Decodat 08-07-10 22:19

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
1 Attachment(s)
Numai de Minichamps la aproximativ 100E pe negru.:cry:
Breakul a venit, maine ti-l trimit.;)

THUNDER77 09-07-10 08:44

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
Ok , nu e problema culoarea...sa vad cum fac rost de bani pentru ea.....Astept break-ul ;)

laurcris71 10-07-10 17:51

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
Salut.Cat m-ar costa asta la tine?
http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.d...fvi%3D1&_rdc=1

Decodat 10-07-10 20:16

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
Este licitatie.;)

laurcris71 10-07-10 22:01

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
Stiu.Te intrebam daca nu s-ar licita si ar fi 15 lire+3,5 lire transportul cat ar costa sa o iau adusa de tine.Mersi.

Decodat 11-07-10 09:20

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
26 de Lire.

Decodat 14-07-10 22:15

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
up...

Decodat 17-07-10 11:55

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
UP...

Decodat 25-07-10 17:49

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
up...

cash_banck 25-07-10 21:15

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
norok! vr si yo RENAULT 12 GORDINI 1:18 .
http://cgi.ebay.com/Solido-DieCast-1...item563bc0e924

zimi un pret. ms

Decodat 26-07-10 08:09

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
Quote:

Originally Posted by cash_banck (Post 3542127)
norok! vr si yo RENAULT 12 GORDINI 1:18 .
http://cgi.ebay.com/Solido-DieCast-1...item563bc0e924

zimi un pret. ms


Iese scumpa 60Lire. Mai bine o cumperi de pe Autoart.

THUNDER77 26-07-10 10:36

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
Cata , asta cat e ? http://cgi.ebay.com/Die-Cast-Metal-m...item3cac9fec76

Decodat 26-07-10 12:20

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
16 lire cu totul.

cash_banck 26-07-10 19:11

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
ms mane!norok

radu_rs 27-07-10 00:27

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
Cat ma costa macheta asta cu totul? Si cam in cat timp ajunge la mine

http://cgi.ebay.com/Autoart-2004-For...item2c559d9990

sau

http://cgi.ebay.com/AUTOart-2004-04-...item5d29e447ea

merci.

Decodat 27-07-10 07:43

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
Quote:

Originally Posted by radu_rs (Post 3544962)
Cat ma costa macheta asta cu totul? Si cam in cat timp ajunge la mine

http://cgi.ebay.com/Autoart-2004-For...item2c559d9990

sau

http://cgi.ebay.com/AUTOart-2004-04-...item5d29e447ea

merci.


1. Nu trimite in EU.
2. In jur de 75$ si ajunge in 3 saptamani. E foarte scump transportul din state.

Decodat 29-07-10 21:36

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
UP...

Decodat 01-08-10 08:51

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
UP...

Decodat 04-08-10 08:52

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
UP....

Decodat 06-08-10 14:21

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
UP...

Decodat 08-08-10 14:28

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
up.......

Decodat 11-08-10 12:57

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
UP............

Decodat 14-08-10 10:29

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
up........

wassup 15-08-10 10:46

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
un vw passat b5 (modelul mai vechi) ai putea aduce de undeva?

Decodat 16-08-10 07:50

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
Pot aduce B5 modelul mai nou.

wassup 16-08-10 08:01

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
o imagine cu el ai sa il vad?

Decodat 16-08-10 13:04

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
1 Attachment(s)
Asa ceva pe argintiu sau pe negru, dar pe ebay iese scump, mai bine cauti pe ocazii la noi.


All times are GMT +2. The time now is 21:22.

- Copyright 2026 4Tuning