![]() |
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
7:00
Fac bagaju` ..ma gandesc de 3 ori daca am pus tot ce trebuie si mai mult ca sigur tot am sa uit ceva:lol: La multi ani tuturor!:D |
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
14:47 : Mă īmbrac că mă duc să-mi iau ţigări că am o poftă nebună! :)
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
12:46 la multi ani !!!!!!!!!!
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
01-13 BEAU SAMPANIE!;) LA MULTI ANI FRATILOR!!!!!!!!!!!!!
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
01:44 dupa o petarda...beau !
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
3.01: BEAUUUUUUUUUUUU !
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
03:49 la PC..jos sunt cei 2 invitati care se cearta ca chiorii :) Misto revu frate!
Rev soldat cu: 1 macheta rupta..vraiste..etc 2 sticle visichi ( care erau patrimoniu..nu trebuiau desfacute)..deja in burti ! 3. planuri cum sa fiu stors cat mai bine de bani ! SUPER TARE FRATE! |
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
5:23 rad de dolb si sunt cam ametit dupa o noapte in fabrica si revenge (:|. Iubesc noptile cu bautura la juma' de pret !!!
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
17:54 M-am trezit:lol: Nu sunt deloc Fresh si joc Rensit:))!!!
app mai rad si de dolb:lol::lol::lol:!!!! |
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
ma resimt de aseara :))
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
6:27-probabil voi sunteti ok...eu nu:|...nu gasesc pachetul de tigari ...
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
23:24 ma chinui sa curat o portocala :)
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
23.30 Inca sunt o distilerie de visky ambulanta.
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
11:42 : Mi-e rău grav de tot... Nu am dormit de pe 30... Şi vreau şi o tigare că īmi exploadează capul...
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
12:10 Trezireaaaa ca trebuie sa plec in berceni!!!
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
14.16: Mie foame :( ! N-am mai mancat de la rev ....ca aveam stomacu plin cu bautura si acuma il am gol de tot X( !
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
14:23 : Cat se poate de mahmur ..imi pare rau ca s-a terminat :lol: ..si astept sa intre lumea cu care am petrecut revelionu sa-mi trimita poze :)
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
16.04 Ce zi e azi ?
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
16:15 : Plec să-mi iau ţigări şi să beau şi o cafea!...
@TazMan: Sāmbătă! |
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
18.07 : Ma pregatesc , ma aranjez , dupa care ....beau cu prietenii :))
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
19:52 Astept sa ineapa flimu:lol:!!!
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
20:10 am facut cont pe un site de premii :P cine vrea sa ma ajute un click la semnatura :))
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
4.47 : Ma doare capu grav .... si ma bag la un cs...n-am somn :(
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
16:48 ma holbez la neonu verde din camera dabea instalat:lol::lol::D!
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
12:58 astept sa treaca cele 4 ore de munca ramase....
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
13:01 - ma pregatesc sa plec la munca , tare topicu :D
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
4.22 Tocmai am apasat butonul "Post Quick Reply" :D :D :D
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
16.26 : stau in pat , ma uit la filme , ma joc ....racita ...
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
22:29 ma bag la somn ca la 6:00 suna ceasu:))
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
10:10 ..Am ajuns in sfarsit acasa dupa o sambata nebuna :-P ..ma bag la somn...
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
11:58 imi suflu mucii
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
15.28 : Rad de dolb ca este foarte subtil =))))))
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
16:41 : am terminat cearta cu prietena :))
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
17:13 ... ma pish !
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
18.05 : sex :oops:
:lol::lol::lol::lol::lol::lol: |
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
Quote:
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
02:28 doggy style ! :D
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
Quote:
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
13:37 : trimit sms-uri unei amice:D
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
13:39 ma amuza MDB,era o faza la Deko,daca animalul(iubitul) doarme dupa sex,lasa-l sa doarma,nu-l deranja ca e obosit :))
|
| All times are GMT +2. The time now is 22:02. |
- Copyright 2026 4Tuning