Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   Ştiaţi că eu in acest moment ... (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/154239-stiati-moment.html)

cmdbass 30-12-09 06:02

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
7:00
Fac bagaju` ..ma gandesc de 3 ori daca am pus tot ce trebuie si mai mult ca sigur tot am sa uit ceva:lol:

La multi ani tuturor!:D

GJ 64 GAB 30-12-09 13:48

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
14:47 : Mă īmbrac că mă duc să-mi iau ţigări că am o poftă nebună! :)

mihai_bogdan 31-12-09 23:50

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
12:46 la multi ani !!!!!!!!!!

sandor406 01-01-10 00:14

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
01-13 BEAU SAMPANIE!;) LA MULTI ANI FRATILOR!!!!!!!!!!!!!

dolb 01-01-10 00:44

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
01:44 dupa o petarda...beau !

DTH 01-01-10 02:01

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
3.01: BEAUUUUUUUUUUUU !

dolb 01-01-10 02:50

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
03:49 la PC..jos sunt cei 2 invitati care se cearta ca chiorii :) Misto revu frate!
Rev soldat cu:
1 macheta rupta..vraiste..etc
2 sticle visichi ( care erau patrimoniu..nu trebuiau desfacute)..deja in burti !
3. planuri cum sa fiu stors cat mai bine de bani !
SUPER TARE FRATE!

Dripci 01-01-10 04:24

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
5:23 rad de dolb si sunt cam ametit dupa o noapte in fabrica si revenge (:|. Iubesc noptile cu bautura la juma' de pret !!!

green_e30 01-01-10 16:55

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
17:54 M-am trezit:lol: Nu sunt deloc Fresh si joc Rensit:))!!!
app mai rad si de dolb:lol::lol::lol:!!!!

RDss 01-01-10 16:56

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
ma resimt de aseara :))

L4uR 01-01-10 17:27

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
6:27-probabil voi sunteti ok...eu nu:|...nu gasesc pachetul de tigari ...

RAZvan15 01-01-10 22:24

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
23:24 ma chinui sa curat o portocala :)

morpheusmaster 01-01-10 22:33

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
23.30 Inca sunt o distilerie de visky ambulanta.

GJ 64 GAB 02-01-10 10:42

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
11:42 : Mi-e rău grav de tot... Nu am dormit de pe 30... Şi vreau şi o tigare că īmi exploadează capul...

green_e30 02-01-10 11:10

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
12:10 Trezireaaaa ca trebuie sa plec in berceni!!!

DTH 02-01-10 13:16

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
14.16: Mie foame :( ! N-am mai mancat de la rev ....ca aveam stomacu plin cu bautura si acuma il am gol de tot X( !

cmdbass 02-01-10 13:24

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
14:23 : Cat se poate de mahmur ..imi pare rau ca s-a terminat :lol: ..si astept sa intre lumea cu care am petrecut revelionu sa-mi trimita poze :)

TazMan 02-01-10 15:04

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
16.04 Ce zi e azi ?

GJ 64 GAB 02-01-10 15:15

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
16:15 : Plec să-mi iau ţigări şi să beau şi o cafea!...

@TazMan: Sāmbătă!

DTH 02-01-10 17:07

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
18.07 : Ma pregatesc , ma aranjez , dupa care ....beau cu prietenii :))

green_e30 02-01-10 18:53

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
19:52 Astept sa ineapa flimu:lol:!!!

MM11AJJ 02-01-10 19:10

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
20:10 am facut cont pe un site de premii :P cine vrea sa ma ajute un click la semnatura :))

DTH 03-01-10 03:47

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
4.47 : Ma doare capu grav .... si ma bag la un cs...n-am somn :(

green_e30 03-01-10 15:48

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
16:48 ma holbez la neonu verde din camera dabea instalat:lol::lol::D!

Cypos 07-01-10 11:58

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
12:58 astept sa treaca cele 4 ore de munca ramase....

EvLSant0S 07-01-10 12:02

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
13:01 - ma pregatesc sa plec la munca , tare topicu :D

morpheusmaster 07-01-10 15:21

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
4.22 Tocmai am apasat butonul "Post Quick Reply" :D :D :D

DTH 07-01-10 15:26

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
16.26 : stau in pat , ma uit la filme , ma joc ....racita ...

lilimlk 07-01-10 21:29

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
22:29 ma bag la somn ca la 6:00 suna ceasu:))

cmdbass 10-01-10 09:11

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
10:10 ..Am ajuns in sfarsit acasa dupa o sambata nebuna :-P ..ma bag la somn...

dolb 10-01-10 10:58

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
11:58 imi suflu mucii

DTH 10-01-10 14:28

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
15.28 : Rad de dolb ca este foarte subtil =))))))

mafiozzo 10-01-10 15:41

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
16:41 : am terminat cearta cu prietena :))

dolb 10-01-10 16:13

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
17:13 ... ma pish !

DTH 10-01-10 17:05

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
18.05 : sex :oops:








:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

KAY_ 11-01-10 00:22

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
Quote:

Originally Posted by MillionDollarBaby (Post 2963548)
18.05 : sex :oops:








:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

18.08 sex ends :D

dolb 11-01-10 01:28

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
02:28 doggy style ! :D

DTH 11-01-10 04:07

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
Quote:

Originally Posted by DOHC16 (Post 2965054)
18.08 sex ends :D

5.04 : Now sex ends :woowoo: mie foame ....ma bag sa-mi fac o cafea ...siiiiii .....paaana mea ...si al meu iubit s-a bagat la somn , numai eu nu pot sa dorm ...why me ? :( stau si vorbesc singura pe forum la sectiunea de ce fac in acest moment ...ce pana mea pot sa fac....bash me ! :cry:

TheFasterMan 11-01-10 12:38

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
13:37 : trimit sms-uri unei amice:D

VladM 11-01-10 12:40

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
13:39 ma amuza MDB,era o faza la Deko,daca animalul(iubitul) doarme dupa sex,lasa-l sa doarma,nu-l deranja ca e obosit :))


All times are GMT +2. The time now is 22:02.

- Copyright 2026 4Tuning