![]() |
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
da,am cautat un grilaj dedicat JL insa nu era in stoc pe nicaieri si comanda dura cca o luna...am pus unul de 9 lei foarte bun,metalic,luat de pe net,nou.
cu masina ma misc si eu de colo-colo,ce sa fac... |
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
@fisan nu ai probelme cu garda cu semnalele negre?
|
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
Quote:
|
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
pana acum nam avut probleme cu nimica:D...dekt acum vreo 2 ani ultima data cu stopurile
|
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
care are un opel astra negru VN-08 nu's cit parcat pe Diviziei?Am vazut ca are colant 4 tuning.
|
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
Quote:
|
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
cred ca era in 4...nu mai retin numarul,parca avea N sau J sau L ...
|
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
Quote:
|
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
Quote:
|
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
|
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
Quote:
|
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
Quote:
pe forum e pusa de mine ca dani nu are cont...exista vreo problema ca nu am inteles... |
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
Quote:
|
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
4 Attachment(s)
hai ca va salut si eu chiar daca nu prea mai dau prin Focsani:lol:
|
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
Quote:
|
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
Quote:
jhonson nu am nimic dar nu cred ca era necesar comentariul tau acolo...;) |
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
Quote:
|
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
ms...abia le-am luat..sper sa montez si suspensia in weekendu asta ca prea sta ca un jeep pe fatza
|
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
Quote:
|
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
3 Attachment(s)
o bucata portbagaj tziplat negru mat....
n-a iesit foarte bine (ca l-am pus afara ,pe vant si praf) dar decat ca inainte ...e satisfacator:D urmeaza plafonul .....:rolleyes2 |
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
a iesit frumos din cate se vede din poze...
Asa incet masina asta devine negru mat 100% |
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
intr-adevar...incet ...dar sigur
|
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
Quote:
|
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
Nen gasesti pe net sau pe la firmele de publicitate
Mici retusuri la masinuta (din lipsa de fonduri s-a amanat achizitioanarea de jante) de genu : Autocolant pe stalpi : https://s2.postimage.org/gkehr.jpg O grila fara sigla : https://s2.postimage.org/gkqL9.jpg Un parasolar : https://s2.postimage.org/gkvKr.jpg https://s4.postimage.org/bINuJ.jpg Putin autocolant carbon la interior : https://s4.postimage.org/bIDw9.jpg https://s4.postimage.org/bIG0i.jpg Si cd-player NOU+ ceva carbon :D https://s2.postimage.org/gkSbJ.jpg aaaa... si sa nu uitam cea mai importanta modificare Sigla 4 tuning :lol::lol: https://s2.postimage.org/gkZG9.jpg Cum vin fondurile vor veni si modificari noi |
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
Nice :D ArtCafe
|
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
Mersi NEN
|
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
Quote:
|
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
@ Yakuza007 la motoras nu am umblat ca nu are rost sa bag bani pentru nimic(cat pot castiga 10-15 caluti)
Singurul lucru care l-as face ar fi o toba sport cu tip ceva in genu https://s1.postimage.org/G9zHS.jpg De o parere am si eu nev Grila sa o las neagra sau vopsita in culoarea masini ? :-? |
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
gasisem la bz niste tipsuri ptr g4, dedicate....spre dezamagirea mea nu se potrivesc pe passat...cu 1.4, 1.6 mil se face rost de tips asa ;)
|
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
Da am gasit si eu ... dar am prioritati mai mari acum (distributia :oops:) dupa care urmeaza restu :D
|
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
Quote:
|
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
Yakuza007 am acea bucata dar e neagra si vreau sa o vipsesc in culoare ( dar nu am gasit ink vopsea de care imi trebuie) cum o am va fi vopsita,si montata ;)
Cat despre culoare grilei si eu zic ca vine mai bine neagra mersi de sfat ;) |
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
Quote:
mai bine o faci rosie, sincer...;) |
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
daca incanta pe cineva mai am un filtru de aer de carbon facut de R.A.I.D. fabricatie U.K. vreau pe el 2 mil , in interior are burete daca e cineva interesat tel.0769.496.345
nu e shto din vitan am si tuv la el |
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
Quote:
|
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
Da nen stiu ca sunt alea gen "R32" dar nu imi place.
La asta am bucatica care vine in capota dar nu am gasit vopsea ca sa o pot vopsi si ulterior monta. |
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
14 Attachment(s)
O mica sedinta foto cu 2 Vrancence...
|
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
Frumoase masini :lol:
|
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
Quote:
|
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 19:50. |
- Copyright 2026 4Tuning