Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Focsani (https://forum.4tuning.ro/610-focsani.html)
-   -   Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare (https://forum.4tuning.ro/610-focsani/140757-masinile-membrilor-4tuning-vrancea-prezentare.html)

mikinina 22-09-10 09:15

Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
 
da,am cautat un grilaj dedicat JL insa nu era in stoc pe nicaieri si comanda dura cca o luna...am pus unul de 9 lei foarte bun,metalic,luat de pe net,nou.
cu masina ma misc si eu de colo-colo,ce sa fac...

ascany 23-09-10 20:55

Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
 
@fisan nu ai probelme cu garda cu semnalele negre?

fisan 23-09-10 21:52

Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
 
Quote:

Originally Posted by ascany (Post 3678942)
@fisan nu ai probelme cu garda cu semnalele negre?

semnalele dupa fatza?

fisan 23-09-10 21:54

Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
 
pana acum nam avut probleme cu nimica:D...dekt acum vreo 2 ani ultima data cu stopurile

mikinina 24-09-10 08:53

Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
 
care are un opel astra negru VN-08 nu's cit parcat pe Diviziei?Am vazut ca are colant 4 tuning.

Sonny™ 24-09-10 08:56

Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
 
Quote:

Originally Posted by mikinina (Post 3679733)
care are un opel astra negru VN-08 nu's cit parcat pe Diviziei?Am vazut ca are colant 4 tuning.

opel astra h negru in 2 sau 4 usi...?

mikinina 24-09-10 09:05

Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
 
cred ca era in 4...nu mai retin numarul,parca avea N sau J sau L ...

Sonny™ 24-09-10 09:42

Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
 
Quote:

Originally Posted by mikinina (Post 3679761)
cred ca era in 4...nu mai retin numarul,parca avea N sau J sau L ...

daca era in 4 trebuia sa aiba uoy...si daca era in 2 vml....;)

johnsonxxl 24-09-10 11:04

Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
 
Quote:

Originally Posted by Sonny™ (Post 3679850)
daca era in 4 trebuia sa aiba uoy...si daca era in 2 vml....;)

mda..ori ciprian ori vasii...

Sonny™ 24-09-10 11:23

Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
 
https://forum.4tuning.ro/191-bazar-au...cia-logan.html ;)

johnsonxxl 24-09-10 15:54

Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
 
Quote:

Originally Posted by Sonny™ (Post 3680105)

mai e bagata si de dan... hai ca poate o da repede :D

Sonny™ 24-09-10 16:06

Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
 
Quote:

Originally Posted by johnsonxxl (Post 3680596)
mai e bagata si de dan... hai ca poate o da repede :D

de dan e bagata pe site.ul 4tuning....
pe forum e pusa de mine ca dani nu are cont...exista vreo problema ca nu am inteles...

johnsonxxl 24-09-10 16:10

Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
 
Quote:

Originally Posted by Sonny™ (Post 3680614)
de dan e bagata pe site.ul 4tuning....
pe forum e pusa de mine ca dani nu are cont...exista vreo problema ca nu am inteles...

ce ai ma? te apuca?sa umflat ovazu?:lol: da am o problema de matematica

nutzu4pub 24-09-10 16:13

Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
 
4 Attachment(s)
hai ca va salut si eu chiar daca nu prea mai dau prin Focsani:lol:

johnsonxxl 24-09-10 16:15

Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
 
Quote:

Originally Posted by nutzu4pub (Post 3680631)
hai ca va salut si eu chiar daca nu prea mai dau prin Focsani:lol:

frumoase tare jantele ;)

Sonny™ 24-09-10 16:16

Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
 
Quote:

Originally Posted by nutzu4pub (Post 3680631)
hai ca va salut si eu chiar daca nu prea mai dau prin Focsani:lol:

ingrijita masina...


jhonson nu am nimic dar nu cred ca era necesar comentariul tau acolo...;)

johnsonxxl 24-09-10 16:19

Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
 
Quote:

Originally Posted by Sonny™ (Post 3680639)
ingrijita masina...


jhonson nu am nimic dar nu cred ca era necesar comentariul tau acolo...;)

tu vb de comentarii aiurea? am zis ca poate nu stiai ca e si pe bazar

nutzu4pub 24-09-10 16:22

Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
 
ms...abia le-am luat..sper sa montez si suspensia in weekendu asta ca prea sta ca un jeep pe fatza

Sonny™ 24-09-10 16:27

Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
 
Quote:

Originally Posted by nutzu4pub (Post 3680644)
ms...abia le-am luat..sper sa montez si suspensia in weekendu asta ca prea sta ca un jeep pe fatza

sa le rulezi cu placere si fara incidente...;)

tek_tm3 27-09-10 21:14

Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
 
3 Attachment(s)
o bucata portbagaj tziplat negru mat....
n-a iesit foarte bine (ca l-am pus afara ,pe vant si praf) dar decat ca inainte ...e satisfacator:D
urmeaza plafonul .....:rolleyes2

jipianu 27-09-10 21:20

Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
 
a iesit frumos din cate se vede din poze...
Asa incet masina asta devine negru mat 100%

tek_tm3 28-09-10 11:31

Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
 
intr-adevar...incet ...dar sigur

vn-08-nen 28-09-10 15:32

Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
 
Quote:

Originally Posted by tek_tm3 (Post 3687389)
o bucata portbagaj tziplat negru mat....
n-a iesit foarte bine (ca l-am pus afara ,pe vant si praf) dar decat ca inainte ...e satisfacator:D
urmeaza plafonul .....:rolleyes2

Fain . Unde gasesc colant dintrasta ? Si la ce pret !?

Artcafee 04-10-10 17:39

Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
 
Nen gasesti pe net sau pe la firmele de publicitate


Mici retusuri la masinuta (din lipsa de fonduri s-a amanat achizitioanarea de jante) de genu :

Autocolant pe stalpi :

https://s2.postimage.org/gkehr.jpg

O grila fara sigla :

https://s2.postimage.org/gkqL9.jpg

Un parasolar :

https://s2.postimage.org/gkvKr.jpg
https://s4.postimage.org/bINuJ.jpg

Putin autocolant carbon la interior :

https://s4.postimage.org/bIDw9.jpg
https://s4.postimage.org/bIG0i.jpg

Si cd-player NOU+ ceva carbon :D

https://s2.postimage.org/gkSbJ.jpg


aaaa... si sa nu uitam cea mai importanta modificare Sigla 4 tuning :lol::lol:
https://s2.postimage.org/gkZG9.jpg


Cum vin fondurile vor veni si modificari noi

vn-08-nen 04-10-10 18:03

Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
 
Nice :D ArtCafe

Artcafee 04-10-10 19:11

Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
 
Mersi NEN

Yakuza007 05-10-10 08:18

Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
 
Quote:

Originally Posted by Artcafee (Post 3702161)
Nen gasesti pe net sau pe la firmele de publicitate


Mici retusuri la masinuta (din lipsa de fonduri s-a amanat achizitioanarea de jante) de genu :

Autocolant pe stalpi :

https://s2.postimage.org/gkehr.jpg

O grila fara sigla :

https://s2.postimage.org/gkqL9.jpg

Un parasolar :

https://s2.postimage.org/gkvKr.jpg
https://s4.postimage.org/bINuJ.jpg

Putin autocolant carbon la interior :

https://s4.postimage.org/bIDw9.jpg
https://s4.postimage.org/bIG0i.jpg

Si cd-player NOU+ ceva carbon :D

https://s2.postimage.org/gkSbJ.jpg


aaaa... si sa nu uitam cea mai importanta modificare Sigla 4 tuning :lol::lol:
https://s2.postimage.org/gkZG9.jpg


Cum vin fondurile vor veni si modificari noi

Intradevar frumoasa masina...Motorul il ai stok sau ceva schimbari la el????

Artcafee 05-10-10 09:01

Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
 
@ Yakuza007 la motoras nu am umblat ca nu are rost sa bag bani pentru nimic(cat pot castiga 10-15 caluti)
Singurul lucru care l-as face ar fi o toba sport cu tip ceva in genu https://s1.postimage.org/G9zHS.jpg

De o parere am si eu nev

Grila sa o las neagra sau vopsita in culoarea masini ? :-?

marius86AMI 05-10-10 10:19

Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
 
gasisem la bz niste tipsuri ptr g4, dedicate....spre dezamagirea mea nu se potrivesc pe passat...cu 1.4, 1.6 mil se face rost de tips asa ;)

Artcafee 05-10-10 10:23

Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
 
Da am gasit si eu ... dar am prioritati mai mari acum (distributia :oops:) dupa care urmeaza restu :D

Yakuza007 05-10-10 15:55

Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
 
Quote:

Originally Posted by Artcafee (Post 3703625)
@ Yakuza007 la motoras nu am umblat ca nu are rost sa bag bani pentru nimic(cat pot castiga 10-15 caluti)
Singurul lucru care l-as face ar fi o toba sport cu tip ceva in genu https://s1.postimage.org/G9zHS.jpg

De o parere am si eu nev

Grila sa o las neagra sau vopsita in culoarea masini ? :-?

Sa stii ca ar arata bine cu toba aia....Si grila dupa parerea mea las-o neagra ca arata mai bine...Nu ii strica imaginea sa o vopsesti la culoarea masinii....Deci asta e o parere personala.....Si daca reusesti sa faci sa nu se mai vada la capota locu unde a fost sigla;)8)

Artcafee 05-10-10 16:44

Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
 
Yakuza007 am acea bucata dar e neagra si vreau sa o vipsesc in culoare ( dar nu am gasit ink vopsea de care imi trebuie) cum o am va fi vopsita,si montata ;)

Cat despre culoare grilei si eu zic ca vine mai bine neagra mersi de sfat ;)

Sonny™ 06-10-10 01:25

Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
 
Quote:

Originally Posted by Artcafee (Post 3704748)
Yakuza007 am acea bucata dar e neagra si vreau sa o vipsesc in culoare ( dar nu am gasit ink vopsea de care imi trebuie) cum o am va fi vopsita,si montata ;)

Cat despre culoare grilei si eu zic ca vine mai bine neagra mersi de sfat ;)



mai bine o faci rosie, sincer...;)

grosu 07-10-10 16:39

Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
 
daca incanta pe cineva mai am un filtru de aer de carbon facut de R.A.I.D. fabricatie U.K. vreau pe el 2 mil , in interior are burete daca e cineva interesat tel.0769.496.345

nu e shto din vitan am si tuv la el

vn-08-nen 10-10-10 22:25

Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
 
Quote:

Originally Posted by Sonny™ (Post 3705876)
mai bine o faci rosie, sincer...;)

sau ... e plasa care are si semicercu lasat de stema pe capota :) cauta ;)

Artcafee 11-10-10 10:00

Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
 
Da nen stiu ca sunt alea gen "R32" dar nu imi place.

La asta am bucatica care vine in capota dar nu am gasit vopsea ca sa o pot vopsi si ulterior monta.

uskt2005 30-10-10 14:57

Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
 
14 Attachment(s)
O mica sedinta foto cu 2 Vrancence...

as3dyum 30-10-10 15:19

Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
 
Frumoase masini :lol:

vn-61-xxl 30-10-10 20:01

Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
 
Quote:

Originally Posted by as3dyum (Post 3769993)
Frumoase masini :lol:

asa'i ,,,mai ales a lui ucy

fisan 31-10-10 19:16

Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
 
Quote:

Originally Posted by vn-61-xxl (Post 3770615)
asa'i ,,,mai ales a lui ucy

bagatil si pe asta a lu XXL:P sa fie 2albe cu 1rosie:P


All times are GMT +2. The time now is 19:50.

- Copyright 2026 4Tuning