![]() |
Re: Intalnirea membrilor 4tuning - editia a 2-a
si pana la urma a ramas valabil sa ne facem tricouri sau ecusoane ? sau cum o sa facem ?
|
Re: Intalnirea membrilor 4tuning - editia a 2-a
gabi...legat de mersul la munte...luam trenul...bag piciorul :))) dar tot merita mers la o bauta...ca ce e in oras nu e la fel de misto ca si la munte..sincer...si va fi o pierdere daca ramanem in buc noaptea...nush...majoroitatea va decide ;)
|
Re: Intalnirea membrilor 4tuning - editia a 2-a
da dar la cate pers suntem umplem vreo 2trenuri :lol:
|
Re: Intalnirea membrilor 4tuning - editia a 2-a
Quote:
Quote:
|
Re: Intalnirea membrilor 4tuning - editia a 2-a
Quote:
|
Re: Intalnirea membrilor 4tuning - editia a 2-a
nu ar trebui sa incepem sa ne gandim la un loc si o ora pentru intalnire? :???:
|
Re: Intalnirea membrilor 4tuning - editia a 2-a
WZY: ti-am trimis PM si, pentru cei care inca au nelamuriri, ORICINE VREA SA CUNOASCA ALTI MEMBRII AI COMUNITATII, ORICINE SE CONSIDERA MEMBRU AL COMUNITATII, E BINE VENIT!!!
Se pare ca intalnirea MARE SI GRAVA a membrilor 4tuning va avea loc la Complex Astoria, la Snagov, iar acolo... SE VA-NTAMPLA TUNING MARE (vorba lu' Moxxu') :lol: Repet: pentru cei ce nu se descurca, nu cunosc pe nimeni, sunt mai timizi, etc, numarul meu de telefon este 0721902149 si sunt disponibil la orice ora. |
Re: Intalnirea membrilor 4tuning - editia a 2-a
Am vazut ce ne-am mai intalnit....:rolleyes2
Super intalnire......o laie:rolleyes2 In afara de 3-4 baieti de pe forum cu care am facut cunostinta,niste super baieti,in rest nimic. Ziceati de ecusoane,de tricouri,de tot felu' si nimic:rolleyes2 |
Re: Intalnirea membrilor 4tuning - editia a 2-a
Quote:
|
Re: Intalnirea membrilor 4tuning - editia a 2-a
da.....ms:rolleyes2
|
Re: Intalnirea membrilor 4tuning - editia a 2-a
Quote:
george :) mi-a parut bine ... :P |
Re: Intalnirea membrilor 4tuning - editia a 2-a
Quote:
mi-ai pus absenta :( ? |
Re: Intalnirea membrilor 4tuning - editia a 2-a
Quote:
Numai baieti finuti si cu obraz sa mor |
Re: Intalnirea membrilor 4tuning - editia a 2-a
da da .. v`am zis :p
|
Re: Intalnirea membrilor 4tuning - editia a 2-a
Daca Gratzian si-a asumat vina pentru esecul party-ului, eu mi-o asum pentru esecul intalnirii. Sambata seara mi-a fost rau, la modu' ca eram un cadavru pe picioare. Nu ma asteptam sa fie atata lume, nu ma asteptam sa alerg atata, nu ma asteptam sa pic asa "usor".
Pe partea cealalta, daca vroiai, george, intr-adevar sa te intalnesti cu cineva, dadeai un telefon (numarul meu de telefon este mai sus). Nici eu nu am cunoscut foarte multa lume, dar la cata treaba am avut, nici nu e de mirare. Promit SOLEMN ca data viitoare va fi cu totul altfel! |
Re: Intalnirea membrilor 4tuning - editia a 2-a
si marmota invelea ciocolata in staniol ... gab .. eu ti`am zis sa stabilim .. k n`o sa ne int. :p ...
|
Re: Intalnirea membrilor 4tuning - editia a 2-a
Quote:
Eu cel putin am cunoscut dupa cum am si zis cativa baieti. Dar nu a fost intalnirea aia mare si mult asteptata cum se laudau toti......aia e |
Re: Intalnirea membrilor 4tuning - editia a 2-a
Quote:
|
Re: Intalnirea membrilor 4tuning - editia a 2-a
ptr mine salonu asta a insemnat placere de a sta langa masini,langa oameni super ok,langa fete frumoase...
eu m-am vaz cu cativa baieti si fete de pe forum...multumesc aleks ca m-ai bagat pe pe felie acolo...si ma gandeam daca e sa ne vdm pe 1 mai la mare undeva intr-un club ceva...sa facem intalnirea 4tuning cu membri pe undeva pe acolo ca slabe sanse sa mai vina multi in bucuresti acuma...ar fi ceva bestial...sau sa faca o petrecere 4tuning si o intalnire in aceasta petrecere... |
Re: Intalnirea membrilor 4tuning - editia a 2-a
noroc de aleks ca mi-a prezentat niste baieti super d trb Psycho si MadSkillz ;)
P.S ne vedem la mare -------1 Mai |
Re: Intalnirea membrilor 4tuning - editia a 2-a
clar iti dai seama ;)
|
Re: Intalnirea membrilor 4tuning - editia a 2-a
dragilor... sunteti prea blanzi...
ma bucur de evenimentul asta... a fost o reusita, mai putin intalnirea 4tuning imi asum toata vina si desi am scuze, nu le etalez... ma recompensez, din toata inima urmeaza intalnire 4tuning pe bune... sa spal toate pacatele am nevoie de un pic de incredere cum a fost salonul asta de masini modificate, o sa fie intalnire 4tuning la fel de reusita dar de data asta o sa fie accent pe intalnirea dintre noi |
Re: Intalnirea membrilor 4tuning - editia a 2-a
ai de dat multa bautura k sa spele ... pacatele :)
|
Re: Intalnirea membrilor 4tuning - editia a 2-a
asa ti-ai facut tu planurile, sa te imbeti bine pe treaba asta, si moca, dak se poate? :D:D:D
|
Re: Intalnirea membrilor 4tuning - editia a 2-a
mie poate sa`mi dea 2 beri la doza si sunt prietenul lui ;)
|
Re: Intalnirea membrilor 4tuning - editia a 2-a
doua ca la mort nu mere 3 ;)
|
Re: Intalnirea membrilor 4tuning - editia a 2-a
so... vin membrii 4tuning de 1 mai la mare ?:):):D:D
|
Re: Intalnirea membrilor 4tuning - editia a 2-a
Daca reusesc sa vand rinichiul de care vorbeam ca sa platesc din datorii si sa am bani de drum cu cea mai mare placere.
|
Re: Intalnirea membrilor 4tuning - editia a 2-a
Asadar...EVOLUTION CREW va veni la mare (ca si anul trecut dealtfel) ...doar sa vedem cum facem , ce facem si cand facem ?!!?
|
Re: Intalnirea membrilor 4tuning - editia a 2-a
marfaaa... ne vedem acolo ;)
|
Re: Intalnirea membrilor 4tuning - editia a 2-a
pai simplu ... ori ne int. in trafic ori ne int. undeva in orash ... care vedetzi o mashina cu insemne ale vre`unui club din ctza .. mergetzi si intrebati .. unde se afla X .. sau Y .. si va indruma .. in principiu cred k o sa ne int. la sala sporturilor k e parcar cat de cat .. si ne gandim unde incapem toti ;)
|
Re: Intalnirea membrilor 4tuning - editia a 2-a
facem adunare generala de 1 mai la mare?
|
Re: Intalnirea membrilor 4tuning - editia a 2-a
mai bine in weekend gratian! atunci o sa fie miezul..... pe 30
|
Re: Intalnirea membrilor 4tuning - editia a 2-a
FACEM OBLIGATORIU ... EVOLUTION CREW va fi acolo potzi garanta pe noi gratiane mai ales la bauta :)))))
|
Re: Intalnirea membrilor 4tuning - editia a 2-a
Quote:
betivulee :P |
Re: Intalnirea membrilor 4tuning - editia a 2-a
de 1 mai e genric spus...
cam toata lumea o sa fie de sambata cel putin acolo... ;) |
Re: Intalnirea membrilor 4tuning - editia a 2-a
gratzian in mare cred k da acum depinde si de cei care vin la mare ce si cum facem ;)
|
Re: Intalnirea membrilor 4tuning - editia a 2-a
pana la urma ce se mai aude de petrecerea 4tuning de la mare ai? :D
|
Re: Intalnirea membrilor 4tuning - editia a 2-a
Quote:
|
Re: Intalnirea membrilor 4tuning - editia a 2-a
wtcvictim i feel yah :( Eu ajung dabea pe 18 iunie pe la mare, sper.
Ceva poze de la 4tuning 1,2 aprilie? |
| All times are GMT +2. The time now is 07:42. |
- Copyright 2026 4Tuning