![]() |
Re: NFS UG2 Drifters
Si in seara asta ne-am adunat 3 si ne-am distrat putin
eMH Dragos Insane Mai jos aveti un mic video cu masinile.... <object width="425" height="344"><param name="movie" value="https://www.youtube-nocookie.com/v/22dXLNEFq4I&hl=en_US&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="https://www.youtube-nocookie.com/v/22dXLNEFq4I&hl=en_US&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object> |
Re: NFS UG2 Drifters
super tare!!! :) as vrea sa ma dau si eu q voi;)
|
Re: NFS UG2 Drifters
De ce nu faceti un filmulet cum facuse green?
|
Re: NFS UG2 Drifters
La 0:25 e mult prea jmechera faza !
Cand mai facem unul? :D |
Re: NFS UG2 Drifters
Quote:
Ce fac drifterii mei?:D!!!V-am lipsit?:lol::lol:!!!Din mare pacate eu acuma numai am net prin cablu am net prin modem si pana prin vara nu voi mai putea face absolut nimic...imi pare foarte rau..daca vreti sa va fac filmulete si mai nou cu mai multe programe cu efecte speciale si nu chestiile gen windows movie maker tot ce trebuie sa faceti este sa filmati ceea ce jucati fara gadgets pe bord sa nu se vada botul masinii si absolut nimica....pentru a filma filmati cu ZD Soft....dupa aceea postati filmulete aici eu le iau si le editez si le pun cat de repede pot pe "iutub":lol:!!! Sau daca vreti altfel avem si Yahoo!Messenger:D!!!dati un add la IDul grin_streets...vorbim acolo..!!! Pana una alta Respect DvD si respect Ingerasull.....Best Drifters of the year 2009!!! GRIN |
Re: NFS UG2 Drifters
de unde fac si eu rost de pLAN? ca vreau sa ma dau iar cu voi
|
Re: NFS UG2 Drifters
De la mine. Sau de la orice user care posteaza pe topicul asta (daca nu e vreunul care si l-a sters).
Da-mi un PM cu ID de mess,daca vrei,si ti-l dau eu. |
Re: NFS UG2 Drifters
Dragi tovarasi mi-a venit un chef de drift ...
Facem pe seara?Sa ne distram putin .... promit co las moale:D |
Re: NFS UG2 Drifters
Mai bine facem iar ceva spectacol pe Lighthouse. Sau un sincron pe SD2...
|
Re: NFS UG2 Drifters
Ne auzim pe seara pe messenger, eu vin sigur.
|
Re: NFS UG2 Drifters
Ma bag si eu cu voi daca ma primiti!Am Plan am tot!Bafta
|
Re: NFS UG2 Drifters
1 Attachment(s)
Quote:
|
Re: NFS UG2 Drifters
care se baga la un drift?....
|
Re: NFS UG2 Drifters
Maine seara, o sa intru eu !
|
Re: NFS UG2 Drifters
Quote:
|
Re: NFS UG2 Drifters
ce sa fac sa te dau afara?eu am facut server nu te-am pus sa intri pe el tu ai intrat...erai liber sa pleci...dar ai stat....asta e daca esti prea bun o sa ies eu data viitoare cand te mai vad sa nu te simti complexat...scuze ca am stat ca prostu pe jocu creat de mine si nu am iesit cand ai intrat tu:rolleyes2
|
Re: NFS UG2 Drifters
Driftul a devenit plictisitor. Nu imi mai place sa fac drift pentru puncte. Acum fac ori pentru stil,ca sa fac totul cat mai frumos,indiferent daca fac puncte sau nu, ori fac show off...
Deci cine se baga acum la una mica? Ori sincron, ori show off :) |
Re: NFS UG2 Drifters
m-as baga eu dar nu ma stiu asa bine....poate zici si tu dupa ca individu de mai sus ca sa nu mai joc veci tu tine:)
|
Re: NFS UG2 Drifters
Facem un campionat? cine vrea sa participe sa faca prezenta!
|
Re: NFS UG2 Drifters
Hai sa-l facem ca suntem vreo 10....credca si mai multi care stiu ca joaca...
Chestia e ca eu doar dupa data de 7 pot sa joc:D no sa am timp de azi... |
Re: NFS UG2 Drifters
eu sunt deja pe acolo de ceva timp..:)
frumos ... dar sa facem un campionat ceva... ar fi tare... |
Re: NFS UG2 Drifters
S-a mai facut,dar erau alte vremuri atunci...
Daca faceti ceva pe SD2 ma bag si eu :) |
Re: NFS UG2 Drifters
pai eMH eu mam conformat dupa voi cu stadium drift 2:)) ca pe 3 va rup...preferatu meu...oricum va rup pe toate si un campionat ar fi numai bun :D
si daca bine ma gandesc o sa fie pe std 2 :P ca e frumos:D Jucati azi la ora 9-10-11...? |
Re: NFS UG2 Drifters
Eu joc :)
Vedem cine se mai baga,poate facem si un sincron,ceva :D |
Re: NFS UG2 Drifters
Pana acuma suntem doar 4, daca mai si alti , ar fi prea bine, daca nu o lasam balta.
|
Re: NFS UG2 Drifters
"daca nu te deranjeaza cu ceva iara o sa intru si eu:rolleyes2:rolleyes2"
deci si eu ma bag:twisted: |
Re: NFS UG2 Drifters
Salut voi pe ce jucati ? pe plan sau hamachi ?? daca jucati pe hamachi dati-mi si mie versiune pe care jucati voi .Si serverul si parola
|
Re: NFS UG2 Drifters
jucam pe plan...
|
Re: NFS UG2 Drifters
pai pe ce server daca imi datii si mie mai multe detali.
|
Re: NFS UG2 Drifters
scoate planu de aici pe cateva pagini mai incolo si de obicei seara suntem pe unu server care are numele ori:4tuning,romania,cluj,lol,si cam atat...unu din numele astea....de obicei dupa 21 cam asa jucam pana pe la 12-1
|
Re: NFS UG2 Drifters
Bine o sa caut diseara .Bafta
|
Re: NFS UG2 Drifters
Se poate si pe hamachi , am eu server facut de ceva timp. Daca vrei detalii lasa-mi pm.
|
Re: NFS UG2 Drifters
Hamachi nu e chiar atat de performant din punctul asta de vedere. Ba nu se conecteaza,ba nu se vede serverul,ba nu are el chef sa ne jucam noi. E mai bun pLan din toate punctele de vedere,inclusiv pentru ca e mai usor de utilizat.
|
Re: NFS UG2 Drifters
am jucat cu sprinter aseara pe hamachi, culmea si versiune veche si a mers parfum..
so care cum ne mai combinam ? |
Re: NFS UG2 Drifters
mai bine ramanem la plan zic eu...
merge bine :D:D:D:D |
Re: NFS UG2 Drifters
Vot pentru plan :)) ca e usor de folosit!
|
Re: NFS UG2 Drifters
plan si eu...
|
Re: NFS UG2 Drifters
Cam cati trebuie sa fim sa pornim acest campionat?o idee, sfaturi ceva?
Am facut o lista si suntem 10 pana acuma... Cum o sa se desfasoare ? |
Re: NFS UG2 Drifters
Pai jucam 1 vs. 1, piramidal,pana cand mai ramane unul singur,care e campionul :)
|
Re: NFS UG2 Drifters
cum a fost si inainte>?
buna idee ... aprob ideea lui emh cine se mai baga? |
| All times are GMT +2. The time now is 23:03. |
- Copyright 2026 4Tuning