Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   NFS UG2 Drifters (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/131129-nfs-ug2-drifters.html)

R3chin 15-01-10 23:36

Re: NFS UG2 Drifters
 
Si in seara asta ne-am adunat 3 si ne-am distrat putin
eMH
Dragos
Insane
Mai jos aveti un mic video cu masinile....



<object width="425" height="344"><param name="movie" value="https://www.youtube-nocookie.com/v/22dXLNEFq4I&hl=en_US&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="https://www.youtube-nocookie.com/v/22dXLNEFq4I&hl=en_US&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>

GT'S 16-01-10 15:39

Re: NFS UG2 Drifters
 
super tare!!! :) as vrea sa ma dau si eu q voi;)

Ingerasul99 20-01-10 11:44

Re: NFS UG2 Drifters
 
De ce nu faceti un filmulet cum facuse green?

eMH 20-01-10 22:28

Re: NFS UG2 Drifters
 
La 0:25 e mult prea jmechera faza !
Cand mai facem unul? :D

green_e30 23-01-10 08:41

Re: NFS UG2 Drifters
 
Quote:

Originally Posted by Ingerasul99 (Post 2995731)
De ce nu faceti un filmulet cum facuse green?

Hello again!!!!
Ce fac drifterii mei?:D!!!V-am lipsit?:lol::lol:!!!Din mare pacate eu acuma numai am net prin cablu am net prin modem si pana prin vara nu voi mai putea face absolut nimic...imi pare foarte rau..daca vreti sa va fac filmulete si mai nou cu mai multe programe cu efecte speciale si nu chestiile gen windows movie maker tot ce trebuie sa faceti este sa filmati ceea ce jucati fara gadgets pe bord sa nu se vada botul masinii si absolut nimica....pentru a filma filmati cu ZD Soft....dupa aceea postati filmulete aici eu le iau si le editez si le pun cat de repede pot pe "iutub":lol:!!!
Sau daca vreti altfel avem si Yahoo!Messenger:D!!!dati un add la IDul grin_streets...vorbim acolo..!!!
Pana una alta Respect DvD si respect Ingerasull.....Best Drifters of the year 2009!!!



GRIN

IuLyKuTzA 25-01-10 13:15

Re: NFS UG2 Drifters
 
de unde fac si eu rost de pLAN? ca vreau sa ma dau iar cu voi

eMH 25-01-10 13:23

Re: NFS UG2 Drifters
 
De la mine. Sau de la orice user care posteaza pe topicul asta (daca nu e vreunul care si l-a sters).

Da-mi un PM cu ID de mess,daca vrei,si ti-l dau eu.

R3chin 25-01-10 13:29

Re: NFS UG2 Drifters
 
Dragi tovarasi mi-a venit un chef de drift ...
Facem pe seara?Sa ne distram putin .... promit co las moale:D

eMH 25-01-10 13:36

Re: NFS UG2 Drifters
 
Mai bine facem iar ceva spectacol pe Lighthouse. Sau un sincron pe SD2...

Ingerasul99 25-01-10 13:45

Re: NFS UG2 Drifters
 
Ne auzim pe seara pe messenger, eu vin sigur.

Pitiku13 27-01-10 19:30

Re: NFS UG2 Drifters
 
Ma bag si eu cu voi daca ma primiti!Am Plan am tot!Bafta

Ingerasul99 27-01-10 19:45

Re: NFS UG2 Drifters
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by Pitiku13 (Post 3021768)
Ma bag si eu cu voi daca ma primiti!Am Plan am tot!Bafta

Am urcat eu planul! Daca vrei sa joci , lasa si un id de messenger, ca sa ne auzim pe seara sa jucam!

Craxy 01-02-10 20:14

Re: NFS UG2 Drifters
 
care se baga la un drift?....

Ingerasul99 01-02-10 21:22

Re: NFS UG2 Drifters
 
Maine seara, o sa intru eu !

Ingerasul99 03-02-10 11:27

Re: NFS UG2 Drifters
 
Quote:

Originally Posted by Craxy (Post 3039760)
care se baga la un drift?....

Data viitoare cand joci, evita sa joci cu mine!

Craxy 03-02-10 11:30

Re: NFS UG2 Drifters
 
ce sa fac sa te dau afara?eu am facut server nu te-am pus sa intri pe el tu ai intrat...erai liber sa pleci...dar ai stat....asta e daca esti prea bun o sa ies eu data viitoare cand te mai vad sa nu te simti complexat...scuze ca am stat ca prostu pe jocu creat de mine si nu am iesit cand ai intrat tu:rolleyes2

eMH 03-02-10 11:34

Re: NFS UG2 Drifters
 
Driftul a devenit plictisitor. Nu imi mai place sa fac drift pentru puncte. Acum fac ori pentru stil,ca sa fac totul cat mai frumos,indiferent daca fac puncte sau nu, ori fac show off...

Deci cine se baga acum la una mica? Ori sincron, ori show off :)

Craxy 03-02-10 11:37

Re: NFS UG2 Drifters
 
m-as baga eu dar nu ma stiu asa bine....poate zici si tu dupa ca individu de mai sus ca sa nu mai joc veci tu tine:)

Ingerasul99 03-02-10 12:19

Re: NFS UG2 Drifters
 
Facem un campionat? cine vrea sa participe sa faca prezenta!

R3chin 03-02-10 12:34

Re: NFS UG2 Drifters
 
Hai sa-l facem ca suntem vreo 10....credca si mai multi care stiu ca joaca...
Chestia e ca eu doar dupa data de 7 pot sa joc:D no sa am timp de azi...

no_sp33d_limit18 03-02-10 12:43

Re: NFS UG2 Drifters
 
eu sunt deja pe acolo de ceva timp..:)
frumos ...
dar sa facem un campionat ceva...
ar fi tare...

eMH 03-02-10 12:51

Re: NFS UG2 Drifters
 
S-a mai facut,dar erau alte vremuri atunci...

Daca faceti ceva pe SD2 ma bag si eu :)

R3chin 03-02-10 17:04

Re: NFS UG2 Drifters
 
pai eMH eu mam conformat dupa voi cu stadium drift 2:)) ca pe 3 va rup...preferatu meu...oricum va rup pe toate si un campionat ar fi numai bun :D
si daca bine ma gandesc o sa fie pe std 2 :P ca e frumos:D

Jucati azi la ora 9-10-11...?

eMH 03-02-10 17:22

Re: NFS UG2 Drifters
 
Eu joc :)
Vedem cine se mai baga,poate facem si un sincron,ceva :D

Ingerasul99 05-02-10 11:22

Re: NFS UG2 Drifters
 
Pana acuma suntem doar 4, daca mai si alti , ar fi prea bine, daca nu o lasam balta.

Craxy 05-02-10 11:27

Re: NFS UG2 Drifters
 
"daca nu te deranjeaza cu ceva iara o sa intru si eu:rolleyes2:rolleyes2"


deci si eu ma bag:twisted:

world cars 05-02-10 11:34

Re: NFS UG2 Drifters
 
Salut voi pe ce jucati ? pe plan sau hamachi ?? daca jucati pe hamachi dati-mi si mie versiune pe care jucati voi .Si serverul si parola

Craxy 05-02-10 11:42

Re: NFS UG2 Drifters
 
jucam pe plan...

world cars 05-02-10 11:50

Re: NFS UG2 Drifters
 
pai pe ce server daca imi datii si mie mai multe detali.

Craxy 05-02-10 11:52

Re: NFS UG2 Drifters
 
scoate planu de aici pe cateva pagini mai incolo si de obicei seara suntem pe unu server care are numele ori:4tuning,romania,cluj,lol,si cam atat...unu din numele astea....de obicei dupa 21 cam asa jucam pana pe la 12-1

world cars 05-02-10 11:54

Re: NFS UG2 Drifters
 
Bine o sa caut diseara .Bafta

Ingerasul99 05-02-10 12:21

Re: NFS UG2 Drifters
 
Se poate si pe hamachi , am eu server facut de ceva timp. Daca vrei detalii lasa-mi pm.

eMH 05-02-10 13:38

Re: NFS UG2 Drifters
 
Hamachi nu e chiar atat de performant din punctul asta de vedere. Ba nu se conecteaza,ba nu se vede serverul,ba nu are el chef sa ne jucam noi. E mai bun pLan din toate punctele de vedere,inclusiv pentru ca e mai usor de utilizat.

cRbL 05-02-10 15:28

Re: NFS UG2 Drifters
 
am jucat cu sprinter aseara pe hamachi, culmea si versiune veche si a mers parfum..
so
care cum ne mai combinam ?

no_sp33d_limit18 05-02-10 16:21

Re: NFS UG2 Drifters
 
mai bine ramanem la plan zic eu...
merge bine :D:D:D:D

R3chin 05-02-10 16:56

Re: NFS UG2 Drifters
 
Vot pentru plan :)) ca e usor de folosit!

Craxy 05-02-10 16:57

Re: NFS UG2 Drifters
 
plan si eu...

R3chin 05-02-10 17:33

Re: NFS UG2 Drifters
 
Cam cati trebuie sa fim sa pornim acest campionat?o idee, sfaturi ceva?
Am facut o lista si suntem 10 pana acuma...
Cum o sa se desfasoare ?

eMH 05-02-10 17:40

Re: NFS UG2 Drifters
 
Pai jucam 1 vs. 1, piramidal,pana cand mai ramane unul singur,care e campionul :)

no_sp33d_limit18 05-02-10 17:41

Re: NFS UG2 Drifters
 
cum a fost si inainte>?
buna idee ...
aprob ideea lui emh
cine se mai baga?


All times are GMT +2. The time now is 23:03.

- Copyright 2026 4Tuning