Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Fotografiile mele (https://forum.4tuning.ro/533-fotografiile-mele.html)
-   -   CRM Design (https://forum.4tuning.ro/533-fotografiile-mele/125897-crm-design.html)

Rares_CRM 24-08-10 14:54

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
6 Attachment(s)

werwceul 24-08-10 20:37

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
unde-i locatia?

Rares_CRM 24-08-10 21:02

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
Quote:

Originally Posted by werwceul (Post 3607512)
unde-i locatia?

Langa gara CFR din Sfantu Gheorghe. :)

werwceul 24-08-10 21:04

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
trebuia sa ma fii gandit, dar am zis ca poate-i in apahida

Rares_CRM 25-08-10 11:36

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
1 Attachment(s)
Inca una care imi place cum a iesit. :D

TuningBoy 25-08-10 12:44

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
Nais, da' incearca sa o deschizi putin...poate arata si mai bine:-)

VaLeX 01-09-10 22:53

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
Quote:

Originally Posted by Rares_CRM (Post 3606817)

Superbe pozele , culorile ..incadrari mai neobisnuite , dar mie-mi plac ...

Cat la % sunt din aparat ? cat photoshop ??

Rares_CRM 15-09-10 00:21

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
4 Attachment(s)
VW Bora x2

werwceul 15-09-10 07:43

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
si astea le-ai facut in gara la sf gheorghe? :P

Evoluzione 15-09-10 17:20

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
Calitativ ii misto setul asta.
Tot ii aproape centrat subiectul, dar mai putin. Poza a treia chiar imi place ;)

PS. Imi place mai mult noua semnatura :)

Rares_CRM 15-09-10 18:31

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
10 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by Evoluzione (Post 3660208)
Calitativ ii misto setul asta.
Tot ii aproape centrat subiectul, dar mai putin. Poza a treia chiar imi place ;)

PS. Imi place mai mult noua semnatura :)

Mersi!
Nu chiar toate.. n-am pus doar cateva poze. :)
Si mersi de semnatura. :)

Poza a 3-a o am ca wallpaper :lol: a iesit foarte tare.

TuningBoy 15-09-10 20:20

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
Frumoase. Cate blitzuri ai folosit?

andreycbr 15-09-10 20:33

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
Frumoase toate. Dar cea cu bordul e cea mai bine realizata (parerea mea).

Rares_CRM 15-09-10 21:08

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
Quote:

Originally Posted by TuningBoy (Post 3660621)
Frumoase. Cate blitzuri ai folosit?

Unul singur.. un 580ex II

maD_angel 15-09-10 22:00

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
Foarte tare asta!

Rares_CRM 04-11-10 22:35

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
6 Attachment(s)

D0ryN 04-11-10 23:05

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
Frumos set !

gti_85 05-11-10 13:44

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
Foarte faine seriile cu bora ! :D

VaLeX 05-11-10 16:01

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
Quote:

Originally Posted by Rares_CRM (Post 3785771)

superb exemplar , faine pozele ..keep it up

Rares_CRM 05-11-10 20:19

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
2 Attachment(s)
Mersi. Din pacate am vandut 10-20mm, deocamdata am doar un 28-75mm cu f2.8, pentru ca m-am bagat pe portrete mai mult, asa ca.. n-am prea putut face poze din alte unghiuri, decat detalii.. :D
Postez imediat si cateva poze.

si.. mi-am facut si wallpaper. :D

Rares_CRM 16-11-10 01:37

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
1 Attachment(s)
:shock:

Rares_CRM 16-11-10 20:32

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
8 Attachment(s)
:shock:

Rares_CRM 22-11-10 16:29

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
3 Attachment(s)
:arrow:

Rares_CRM 12-12-10 09:18

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
2 Attachment(s)
E30 :)

pwr_bz 15-12-10 17:41

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
Quote:

Originally Posted by Rares_CRM (Post 3889997)
E30 :)

Hai si cu restul!!!!

Rares_CRM 15-12-10 22:49

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by pwr_bz (Post 3900412)
Hai si cu restul!!!!

Numa detalii pot sa fac la masini, ca nu am decat un 28-75mm cu f/2.8 :) Prea multe poze cu masini nu prea pot sa mai fac :)) Ca, 10-20mm s-a dus...
Imi trebe un sistem wireless pt blitz, si atunci o sa fac mai multe poze, mai multe unghiuri.. pana atunci, doar detalii :(

Imi recomanda cineva un sistem wireless pt Canon 550d cu 430ex II?

AdySoLenZa 16-12-10 02:06

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
Poti folosi http://www.f64.ro/micnova-ft-4c-kit-...tor-radio.html , eu asta il folosesc de ceva timp fara nici un fel de probleme.

DTH 16-12-10 02:26

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
Frumoase poze , mai ales aia cu VW-ul din garaj ! :) Aşteptăm mai multe cānd rezolvi problembuţele :D

Rares_CRM 16-12-10 22:35

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
Quote:

Originally Posted by MillionDollarBaby (Post 3901687)
Frumoase poze , mai ales aia cu VW-ul din garaj ! :) Aşteptăm mai multe cānd rezolvi problembuţele :D

Mersi! :)

Pai, urmeaza la anu, un stativ, o umbrela, un sistem wireless pt blitz, si un trepied. :D
Pana atunci... mai vin cu cate o poza, doua.. :lol:

pwr_bz 17-12-10 06:18

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
Quote:

Originally Posted by Rares_CRM (Post 3901297)
Numa detalii pot sa fac la masini, ca nu am decat un 28-75mm cu f/2.8 :) Prea multe poze cu masini nu prea pot sa mai fac :)) Ca, 10-20mm s-a dus...
Imi trebe un sistem wireless pt blitz, si atunci o sa fac mai multe poze, mai multe unghiuri.. pana atunci, doar detalii :(

Imi recomanda cineva un sistem wireless pt Canon 550d cu 430ex II?

Lasa ca e bine si asa cum te descurci.
Esti pe drumul cel bun.
Poate vin Mos Craciun si iti aduce iti trb sa iasa si mai bine:)

Rares_CRM 28-12-10 10:53

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
1 Attachment(s)
Nu mi-a adus Mos Craciun echipament foto :lol:
Continuam tot asa inca o luna, doua... :P

rommel 28-12-10 23:06

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
Quote:

Originally Posted by Rares_CRM (Post 3933910)
Nu mi-a adus Mos Craciun echipament foto :lol:
Continuam tot asa inca o luna, doua... :P

Sa-l stapanesti sanatos si la cat mai multe poze bune ;)

Rares_CRM 29-12-10 23:31

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
Quote:

Originally Posted by rommel (Post 3936344)
Sa-l stapanesti sanatos si la cat mai multe poze bune ;)

Nu e a mea masina :lol: I-am facut doar 2-3 poze cu acelasi echipament.. :)

Rares_CRM 06-01-11 23:32

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
6 Attachment(s)
A venit si declansatorul radio.. primele poze. :)
Next to add in cart: stativ+umbrela.

Rares_CRM 07-01-11 01:21

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
1 Attachment(s)
:arrow::-P

gti_85 07-01-11 12:48

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
Quote:

Originally Posted by Rares_CRM (Post 3961106)
A venit si declansatorul radio.. primele poze. :)
Next to add in cart: stativ+umbrela.

SUPERB ! http://elforum.ro/images/smilies/55.gif

werwceul 07-01-11 17:05

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
1 Attachment(s)
asta-i stativul sau declansatorul? :)):lol::lol::lol::lol::lol::lol:

AdySoLenZa 07-01-11 19:13

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
Quote:

Originally Posted by Rares_CRM (Post 3961106)
A venit si declansatorul radio.. primele poze. :)
Next to add in cart: stativ+umbrela.

Si ai sa vezi ca pentru automotive o sa tragi fara umbrela :lol:

Rares_CRM 07-01-11 19:35

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
Quote:

Originally Posted by werwceul (Post 3962889)
asta-i stativul sau declansatorul? :)):lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ala e stativul :lol:

werwceul 07-01-11 20:38

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
ii bun :))


All times are GMT +2. The time now is 15:24.

- Copyright 2026 4Tuning