Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Exterioare custom (https://forum.4tuning.ro/609-exterioare-custom.html)
-   -   Spoilere sau anumit tuning Bucureşti (https://forum.4tuning.ro/609-exterioare-custom/121171-spoilere-anumit-tuning-bucuresti.html)

retro_renault 24-01-12 15:47

Re: Spoilere sau anumit tuning Bucureşti
 
Bara semi clean pt golf 3 (astupat suport numar si adancitura subtire din bara) ? un pret si locul unde se poate face lucrarea

sparly 24-01-12 22:12

Re: Spoilere sau anumit tuning Bucureşti
 
Quote:

Originally Posted by cosmin_uau (Post 4844598)
Salut.Ce ai de gand cu bara de astra h?Eu am fost corect si ti-am trimis avansul cand ai vrut tu.La tel.nu raspunzi,nici sms-uri...A trecut o luna,zi-mi ce facem,cum o rezolvam?

am vb astazi la tel cu tine ,sap asta se rezolva ,mai am doar so decupez din matrita ,pt ca team tinut atat din cauza mutari cu garajul nu te mai costa nimic in plus ,ramane doar avansul care lai dat ,asta ca o recompensa a faptuli intarzieri lucrari

sparly 24-01-12 22:13

Re: Spoilere sau anumit tuning Bucureşti
 
Quote:

Originally Posted by retro_renault (Post 4844727)
Bara semi clean pt golf 3 (astupat suport numar si adancitura subtire din bara) ? un pret si locul unde se poate face lucrarea

da se face ,ca pret 100 lei si ca loc ,sos alexandriei nr 168-170 sec 5 ,0764284830

sparly 26-01-12 13:52

Re: Spoilere sau anumit tuning Bucureşti
 
preturi minime pt orce produs,,,se mai adauga produse de fibra de carbon

sparly 29-01-12 11:56

Re: Spoilere sau anumit tuning Bucureşti
 
9 Attachment(s)
cateva din ianoarie

sparly 01-02-12 22:22

Re: Spoilere sau anumit tuning Bucureşti
 
14 Attachment(s)
cateva lucrari terminate ieri si azi
jeep grand cherokee bara spate sparta
mercedes ml bara fata sparta
mercedes c bara fata sparta

Eugen_TL 01-02-12 22:26

Re: Spoilere sau anumit tuning Bucureşti
 
Nu aveau casco? :rolleyes2

sparly 01-02-12 22:27

Re: Spoilere sau anumit tuning Bucureşti
 
crezi ca este treaba mea

al3xsutz 06-02-12 16:13

Re: Spoilere sau anumit tuning Bucureşti
 
4 Attachment(s)
salut baietii,

spuneti-mi si mie un pret la symbolul meu pentru urmatoarele (fara vopsit):

-bara fata ca in foto atasat (leduri din laterale aduse de mine sau dc le puteti face voi spuneti-mi un pret si pt ele), cu exceptia grilei dintre faruri(calandru) ca o vreau ca in foto cu clio cu tipa pe el atasata.
-bara spate vreau sa mai astupati din gaura de numar (sa ramana exact cat e nr si la fata cu cealalta parte a barii) + difuzor (in genul megane-ului alb) cu tips de toba pe mijloc (dreptunghiulara in genul celei de megane 3 rs)

astept un raspuns cat mai repede.

va multumesc!!!

sparly 06-02-12 23:19

Re: Spoilere sau anumit tuning Bucureşti
 
Quote:

Originally Posted by al3xsutz (Post 4867316)
salut baietii,

spuneti-mi si mie un pret la symbolul meu pentru urmatoarele (fara vopsit):

-bara fata ca in foto atasat (leduri din laterale aduse de mine sau dc le puteti face voi spuneti-mi un pret si pt ele), cu exceptia grilei dintre faruri(calandru) ca o vreau ca in foto cu clio cu tipa pe el atasata.
-bara spate vreau sa mai astupati din gaura de numar (sa ramana exact cat e nr si la fata cu cealalta parte a barii) + difuzor (in genul megane-ului alb) cu tips de toba pe mijloc (dreptunghiulara in genul celei de megane 3 rs)

astept un raspuns cat mai repede.

va multumesc!!!

ai pm

cosmin_uau 07-02-12 20:26

Re: Spoilere sau anumit tuning Bucureşti
 
salut gata bara

sparly 07-02-12 20:38

Re: Spoilere sau anumit tuning Bucureşti
 
Quote:

Originally Posted by cosmin_uau (Post 4869552)
salut gata bara

sal da bara este gata dar la ce este afara nu stiu cu ce so trimit ,ne auzim la tel

cosmin_uau 07-02-12 23:12

Re: Spoilere sau anumit tuning Bucureşti
 
Nu trebuie sa o trimiti,pentru ca am un prieten care are drum prin Bucuresti.Numai sa-mi spui cand...?

sparly 08-02-12 08:19

Re: Spoilere sau anumit tuning Bucureşti
 
sunama maine sa vb

sparly 12-02-12 22:02

Re: Spoilere sau anumit tuning Bucureşti
 
13 Attachment(s)
cateva

cosmin_uau 17-02-12 14:41

Re: Spoilere sau anumit tuning Bucureşti
 
zimi ce facem cu bara ca te-am sunat de atatea ori si nu sa rezolvat nimik,prietenul meu trece prin bucuresti din 3 in 3 zile si poate veni,vad ca nu dai nici un semn sunt aproape 4 luni de cand am asteptat ,mi-ai zis ca la cat am asteptat nu trebui sa iti mai dau nimik iar,imi zici ca bara este gata dar sa o iau nu se poate ca mereu miai spus cate ceva ca esti plecat.astept un raspuns pe forum sa imi zici cum rezolvam.

sparly 17-02-12 18:33

Re: Spoilere sau anumit tuning Bucureşti
 
Quote:

Originally Posted by cosmin_uau (Post 4885322)
zimi ce facem cu bara ca te-am sunat de atatea ori si nu sa rezolvat nimik,prietenul meu trece prin bucuresti din 3 in 3 zile si poate veni,vad ca nu dai nici un semn sunt aproape 4 luni de cand am asteptat ,mi-ai zis ca la cat am asteptat nu trebui sa iti mai dau nimik iar,imi zici ca bara este gata dar sa o iau nu se poate ca mereu miai spus cate ceva ca esti plecat.astept un raspuns pe forum sa imi zici cum rezolvam.

vi so iei cand este ,de miercuri in colo te astept la mine

cosmin_uau 27-02-12 22:09

Re: Spoilere sau anumit tuning Bucureşti
 
salut asteptam sa o rezolvam cu banii maine ,

sparly 01-03-12 22:28

Re: Spoilere sau anumit tuning Bucureşti
 
se rezolva

cosmin_uau 02-03-12 20:24

Re: Spoilere sau anumit tuning Bucureşti
 
mai ai de gang sa ma minti mult si sa imi dai banii sau vrei sa stie toata lumea ce sa intamplat si cum astept dupa banii mei de 4 luniii

sparly 02-03-12 22:25

Re: Spoilere sau anumit tuning Bucureşti
 
da frate tiam spus ca ti dau ,nu ma feresc de nimeni ,tiam promis ca iti fac un spoiler din fibra opel astra h opc pt suma de 600 lei ,team incurcat ca au fost niste probleme si am fost nevoit sa ma mut cu garajul ,si nu sa putut face intro perioada la care se vb si am spus ca til fac in bani care u iai trimis ,miam cerut scuze si iertare pt neglizenta facuta ,ai ajuns in buc si nu sa putut rezolva pt ca eram undeva in andronache si montam o turbina si gestul tau de a ameninta nu a fost frumos .tiam promis ca tii dau ti dau frate ca nu stau in 200 lei ai tai ,eu vreau sa ma revansez fata de tine ca sa vezi ca nu sunt magar si nu am fost niciodata fata de nimeni ,,,cand ai timp in cursul zilei de maine sunama si clarificam toata situatia noi doi

sparly 02-03-12 22:26

Re: Spoilere sau anumit tuning Bucureşti
 
imi cer ince o data iertare pt tot

cosmin_uau 02-03-12 23:03

Re: Spoilere sau anumit tuning Bucureşti
 
nu stiu daca a fost o amenintare ce am vorbit,in primul rand uitate 2 pagini m-ai sus,te-am intrebat daca imi poti face bara de asta OPC pentru o astra H in 5 usi,mi-ai zis ca da se poate si costa 600lei,iar la cateva zile ai postat tu ca reduceri la jumate de pret si te-am intrebat cat este reducere la bara si ai zis ca mio faci la 400lei,am vorbit noi si ai zis ca sa iti dau arvuna pentru a nu iti lua teapa,in noiembrie ti-am dat arvuna 200lei,si mi-ai zis ca este gata in 2 zile ,te-am sunat la o saptamana si ai zis ca ai avut nu stiu ce probleme cu garajul,ok am inteles ,am stat sa treaca sarbatorile si am vorbit miai zis ca este gata ,mai facut sa vin la bucuresti de vreo 2 ori si mi-ai zis ca ai plecat de la garaj,prin februarie ai zis pentru ca m-ai tinut atat nu mai dau nimik si ramane atat cat ti-am dat,te sun miercurea trecuta si iti zik ca vineri dimineata vin dupa bara si ai zis ca este bine,la ora 9 si sun si imi zici ca ai plecat in rahova si ca nu stii cat stai,la ora 3 mi-ai spus ca esti in colentina pe andronache ,ai zis sa vin acolo ca imi dai banii ,am venit si nu ai mai raspuns la telefon si de atunci ma tot minti ca maine ai banii si uite asa inca nu am primit nimic ,nici bara si nici bani ce user serios esti tu dupa cat mai mintit sa ma minti in continuare la telefon si chiar si pe forum,cand tu mai facut sa vin din ghencea pana pe andronache si nu ai mai raspuns la telefon si de o saptamana imi zici ca imi pui banii pe card,tu cand ai zis de arvuna eu am pus banii pe loc acum nu iau nici bara si nici baniii,si ma tot minti in continuare,ascult de la tine cum o rezolvam pentru ca la telefon ma minti mereu

sparly 03-03-12 10:41

Re: Spoilere sau anumit tuning Bucureşti
 
vino cand vrei u la garaj si iti alegi ori bara ori banii 200 lei ,si cadou pt cele intamplate tialegi ori un difuzor pt bara spate ori praguri

sparly 17-03-12 19:06

Re: Spoilere sau anumit tuning Bucureşti
 
12 Attachment(s)
ultimile poze

sparly 17-03-12 19:08

Re: Spoilere sau anumit tuning Bucureşti
 
6 Attachment(s)
continuarea pozelor

sparly 17-03-12 19:17

Re: Spoilere sau anumit tuning Bucureşti
 
40 Attachment(s)
ultimile lucrari

cosmin_uau 17-03-12 19:53

Re: Spoilere sau anumit tuning Bucureşti
 
si pozele cu bara mea ai zis ca este gata la sfarsitul saptamanii

sparly 17-03-12 20:07

Re: Spoilere sau anumit tuning Bucureşti
 
miercuri vi so ridici

pustiu_FUG 19-03-12 21:42

Re: Spoilere sau anumit tuning Bucureşti
 
3 Attachment(s)
Salut, cat ma costa sa imi modifici bara mea in una din cele 2? astept un pret pe p.m. pentru fiecare varianta!

merci!

sparly 19-03-12 23:32

Re: Spoilere sau anumit tuning Bucureşti
 
ai pm

cosmin_uau 22-03-12 12:36

Re: Spoilere sau anumit tuning Bucureşti
 
salut pune-mi si mie o poza cu bara,tu mi-ai zis ca nu trebuie sa mai dau nimik dar nu vreau sa fie probleme asa ca sa imi cat trebuie,momentan sunt in concediu dar o sa vina cineva sa o ridice

sparly 22-03-12 23:55

Re: Spoilere sau anumit tuning Bucureşti
 
6 Attachment(s)
cateva de sap asta

sparly 23-03-12 19:37

Re: Spoilere sau anumit tuning Bucureşti
 
2 Attachment(s)
lucrare de astazi

cosmin_uau 24-03-12 09:17

Re: Spoilere sau anumit tuning Bucureşti
 
mie nu imi raspunzi

sparly 24-03-12 09:35

Re: Spoilere sau anumit tuning Bucureşti
 
Quote:

Originally Posted by cosmin_uau (Post 4947479)
mie nu imi raspunzi

vino saptamana asta incepand de marti sa o rezolv si cu tine

claudiugtt 26-03-12 22:36

Re: Spoilere sau anumit tuning Bucureşti
 
ceva prize pt capota .... ?preturi

sparly 26-03-12 23:23

Re: Spoilere sau anumit tuning Bucureşti
 
depinde ce model vrei

claudiugtt 26-03-12 23:40

Re: Spoilere sau anumit tuning Bucureşti
 
2 Attachment(s)
mar incanta mult ceva de genul..bine inteles ca nu din carbon ... dar poate ai vreo matrita cu ce caut eu .... este ultimul lucru ce mai are nevoie masina ca sa o finalizez.....

sparly 27-03-12 10:18

Re: Spoilere sau anumit tuning Bucureşti
 
ai pm


All times are GMT +2. The time now is 01:19.

- Copyright 2024 4Tuning