Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Comunitatea globala 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/30-comunitatea-globala-4tuning.html)
-   -   Revelion 2006 online pe 4tuning (https://forum.4tuning.ro/30-comunitatea-globala-4tuning/11263-revelion-2006-online-4tuning.html)

shadowro 31-12-05 23:46

poveste lunga ... ce fata de eminescu am cu freza aia frateeee :lol: :lol: :lol: :lol:

Dari 31-12-05 23:48

Re:
 
La multi ani!!!!!!!!!!!!!!!

peter 31-12-05 23:51

ce faceti mey beti fara fratele vostru.....

haide cu maneaua si cu beuta...!!!!pana maine dim !!

Razvan-CT 01-01-06 00:02

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"peter\"
ce faceti mey beti fara fratele vostru.....

haide cu maneaua si cu beuta...!!!!pana maine dim !!



peter de fapt e pana dimineata,,,, nu pana maine dimineata,,,, dak u vreio sa stai oana pe 02.01.2006 dimineata e treaba ta,,, :lol: :lol: :lol:

lolek 01-01-06 00:08

LA MULTI ANIIIIIIIIII :)) si tot ce va doritzi in 2006 bla bla bla :D me lene sa scriu multe

CRyS` 01-01-06 00:08

La Multzi Ani!!


Am inceput bine..cu MULTE artificii...si din necaz si rau pt un vecin...un INCENDIU! :(
Am sa pun maine poze si filmu..... :( totul de la o \"petarda\" zburata pe geam in balcon....najpa!!!



lolek 01-01-06 00:14

bei dormitzi? aaaaaaaaaaa?

andrey2003 01-01-06 00:20

NU DORIIIIIM, dar a cam murit topicul... :cry:

peter 01-01-06 00:25

scuzati ca am lipsit..dar am fost din nou la cumparaturi..ca nu mai aveam vin..si gin...asa ca am fost....sa iau..oricum sunt manga si acuma..dar mai tre sa beau...sa ma simt bn..asa ca haide cu distractiea..!!!!

;drunk: :drunk:

peter 01-01-06 00:27

bey...sa moara mama..am uitat sa iau apa minerala..cu nu mai am cu ce sa fak sprit...sa-mi bag pl....nu vine cineva pana in cta cu un sifon o apa ceva ??? :lol: :lol: ...dar lasa..ca vinu il dau pe gat..da-l in masa

Razvan-CT 01-01-06 00:27

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"peter\"
scuzati ca am lipsit..dar am fost din nou la cumparaturi..ca nu mai aveam vin..si gin...asa ca am fost....sa iau..oricum sunt manga si acuma..dar mai tre sa beau...sa ma simt bn..asa ca haide cu distractiea..!!!!

;drunk: :drunk:

undei ai gasit tu mah deschis la ora asta???? la hotel cumva?? :D :D :D

oricum bv ca te distrezi shi mai usor cu bautu'

Ju!ceD 01-01-06 00:33

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"CRy_STy\"
La Multzi Ani!!


Am inceput bine..cu MULTE artificii...si din necaz si rau pt un vecin...un INCENDIU! :(
Am sa pun maine poze si filmu..... :( totul de la o \"petarda\" zburata pe geam in balcon....najpa!!!



Tare sunt curios :roll:

peter 01-01-06 00:37

sa beau oameni frati....asa..oameni frati....de azi pana la anu...si invers...
:drunk:.....golftuning mai traiesti frate ??....

Cine e mare barosan...barosanu nr 1....barosanu nr 1 e GOlfTuning..

Dedicatie ptr toti..fratii de pe 4tuning.....inclusiv SEBASTIAN...care acuma...cine stie unde petrece...datorita lui...mai avem parte de unele curse reusite... :wink: ...

hai ca mai beau un paharel de gin...ce plm..doar e rev..

CRyS` 01-01-06 00:41

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Ju!ceD\"
Quote:

Originally Posted by \"CRy_STy\"
La Multzi Ani!!


Am inceput bine..cu MULTE artificii...si din necaz si rau pt un vecin...un INCENDIU! :(
Am sa pun maine poze si filmu..... :( totul de la o \"petarda\" zburata pe geam in balcon....najpa!!!



Tare sunt curios :roll:

It`s true!Am sa pun pozele cand imi revin din bautura! :oops:

Gabi 01-01-06 00:42

La multi ani inca o data! Eu m-am retras :wink:

GolfuletzS 01-01-06 00:45

1 Attachment(s)
eu am inceput faorte prost imi apre rau :( mi s`a futu aparatu foto am varsat p mine vin .... plm :( sper sa se rezolve cu aparatu ca mor ....

peter 01-01-06 00:56

mah golftuning..nu poti sa te controlezi cand esti beut ??????:lol:..ce draq..

macar echilibru... :roll: :lol: ...:drunk:..eu ink mai am vin..si gin..si sampanie..pana dim...asa ce sa fak ?? sa las sa se strice beutura ?in nici un caz..asa ca eu beu...

Gabi 01-01-06 00:56

Inca un mesaj si gata :)

O bila neagra pentru bossu' Gratzian care, in noaptea asta, cred ca a facut cunostinta cu palinca de care vorbea mai devreme :)

Inca o data vreau sa le multumesc tuturor care contribuie, mai mult sau mai putin, la dezvoltarea forumului 4tuning: Gratzian, Vali, RoSonic, Hondarul, GolfTuning, blowwind, DnI, Santos, Bishop, georgeb, 200SX, Michael, celor care se ocupa de tot ceea ce inseamna sisteme si scule audio, celor care sunt adevarati tuneri (dar pe calculator), reprezentatilor cluburilor si tuturor celor care viziteaza si posteaza pe forum.

Am fost o mana de oameni, acum suntem o comunitate, o familie as putea spune!

La multi ani 2006! La multi ani 4tuning! La multi ani tuturor!

peter 01-01-06 01:00

Fara numar ptr Gabi.....bv may Gabi..ai pus punctu pe \"i\"..bv

cam asta a vrut sa spuna mai toata lumea !!...:drunk:


Si acuma dedicatie ptr Gabi....fara nr fara nr fara nr fara nr fara nr.....


Salam-asta seara am sa beau !!!!....:drunk: :drunk: :drunk:

Razvan-CT 01-01-06 01:11

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"peter\"
mah golftuning..nu poti sa te controlezi cand esti beut ??????:lol:..ce draq..

macar echilibru... :roll: :lol: ...:drunk:..eu ink mai am vin..si gin..si sampanie..pana dim...asa ce sa fak ?? sa las sa se strice beutura ?in nici un caz..asa ca eu beu...

am zis yo ca esti mare bautor,,, las'o frate mai incet,, ca o sa vii beat la lic de akm,, :lol: :lol: :lol:

tuning 01-01-06 01:17

UITE CA A TRECUT SI REVELIONUL!!!
NOROC SI SANATATE LA TOTI IUBITORII DE TUNIG SI FETE FRUMOASE!

LA MULTI ANI !!!

Razvan-CT 01-01-06 01:23

gabi,,, bine ai venit,,, nu ai mai postat de hmmmmm de vro 3 ore crd,,,,, :lol: :lol:

GolfuletzS 01-01-06 01:53

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"peter\"
mah golftuning..nu poti sa te controlezi cand esti beut ??????:lol:..ce draq..

macar echilibru... :roll: :lol: ...:drunk:..eu ink mai am vin..si gin..si sampanie..pana dim...asa ce sa fak ?? sa las sa se strice beutura ?in nici un caz..asa ca eu beu...

frate nu ma imbat chia rasa usor ... aku pl ora 3 sunt putin ametit ! :D

cred ca s`a rezolvat cu aparatu :D ca era pacat :9 sa se strice aku pe 1


pup fratoriiiiiiiiiiiiiiiii :* se stiu ei :D

Maroo 01-01-06 01:54

REEEEE
 
AHO AHO COPII SI BROTHERI :p LA MULTI CE VRETI VOI!!!!!! CAI,BANI,SANATATE,BAUTURA.........

Maroo 01-01-06 01:57

...
 
CE ANAPODA AM SCRIS :))))))) BEUTURA E DE VINA ASA CA PLS NO COMENT!!!!

Razvan-CT 01-01-06 02:03

ce mai faceti mah?? cum e revelionu e mf?? yo sunt cam beat,,da asta e,, asta crd ca e ultima oara cand va mai scriu,,,, adik cand pot sa va mai scriu,,,ca dupa aia nu se mai stie,,dak o sa fiu in stare

GolfuletzS 01-01-06 02:05

:) la mine plm o dam in povesti aku asteptam sa mai vina lumea si sa incingem al doilea gratar :D :))


sunt putin ametit
da ma intind cateva min si asta e :D



pup


hai ma ati adormit ai draku :D
cu cine vb pana la -10 maine dimineata ?

Razvan-CT 01-01-06 02:27

uite ca mai pot sa scriu,,, decand nu am mai postat am mai baut ceva,,,, nu pra mult da e bene ca shi asa sunt destul de beat,,, :drunk: :drunk: :drunk:

VA IUBESC PE TOTI,,, 4TUNING,,

GolfuletzS 01-01-06 02:30

ai drak v`ati imbatat? !!!?

Axll 01-01-06 03:09

LA MULTI ANI SI LA MULT BANI (pe care sa ii dati pe tuning) SI TOT CE VA DORITI SA V-I SE INPLINEASCA !!!!! :drunk: :drunk: :joy: :peace:

IMI PARE RAU CA NU AM PUTUT INTRA MAI DEVREME DAR.......... ASTA-I VIATA :D

LA MAI MARE SI SA NE IMBATAM SANATOSI :drunk: :peace: :drunk:

Razvan-CT 01-01-06 03:10

aveti grija la gripele astea,,,, gripa caviara shi gripa berara,,,, asta din urma am descoperit'o eu ,,shi se ia dak unu care a baut multa bere sta langa unu care a baut mult vin,,, sa stiti asta de la mene ,, da?? aveti grija dragi forumisti ca doar stiti cat tin eu la voi shi nu vreau sa va imbolnaviti,,,

blowwind 01-01-06 03:37

acum am ajuns si yo acasa :)...ma culc :Pnb
si LA MULTI ANI....
TRAIASCA 4TUNING...


P.S. Gratzian...m`ai dezamagit in seara asta :D ma asteptam sa faci mai mult atmosfera....ai gasit sticla de palinca si ne`ai parasit...URAT din partea ta :D

Adryx 01-01-06 03:40

La Multi Ani! :headfones :drunk:

MaF|OtU 01-01-06 04:07

Un sincer :
La multi ani !

GolfuletzS 01-01-06 04:15

am dormit 1 h :D si m`am trezit pentru partea a doua :D :))

ZerO_CooL 01-01-06 04:20

Acum am ajuns si eu acasa. LA MULTI ANI tuturor, LA MULTI ANI 4tuning.ro !!!

GolfuletzS 01-01-06 04:29

incepe oficial partea a doua :d prea tare :D pup u ! nus cand mai vb

ZerO_CooL 01-01-06 04:31

Distractie placuta ! Eu ma duc la culcare si cand ma trezesc o sa citesc tot ce s-a scris pana acum.

Kolegosu' 01-01-06 06:45

La multi ani tuturor celor ce azi isi serbeaza onomastica ... La Multi ani 4tuning si toti cei ce administreaza site-ul si cei ce anima forumu-ul !!
La Multi Ani Midninght Racers !!
La Multi Ani Legal Racing !!
La Multi Ani No Speed Limit !!
La Multi Ani Insomnia !!
La Multi Ani fratilor mei de la Virtual Tuning !!
La Multi Ani si respect celor ce poseda URSuletzi!!
La Multi Ani Romania !!
La Multi Ani Romani sa fim mai fericiti sa fim mai intelegatori sa fim mai iubareti sa fim mai competitivi si mai putin carcotasi !!

P.S. Din suflet al vostru Koleg; Admirator;Fan ( Sorin A.K.A. Kolegu ) daca din greseala am omis sa urez cuiva va rog sa iertati gradele in + ce s-au adunat pe ici pe colo !!

https://img519.imageshack.us/img519/6...rks2020102.jpg

AdiNX 01-01-06 07:53

La multi ani tuturor, la multi ani 2006, la multi ani celor ce poarta numele de Vasile, sanatate multa si mult noroc la curse!

Imi pare rau ca nu am fost cu voi in noaptea dintre ani, asta este... la anu' cine stie...

Question: cand si unde e prima cursa din 2006?


All times are GMT +2. The time now is 19:52.

- Copyright 2026 4Tuning