Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Constanta (https://forum.4tuning.ro/35-constanta.html)
-   -   Xtreme Club Emotion (https://forum.4tuning.ro/35-constanta/10236-xtreme-club-emotion.html)

GRIGO 31-03-06 19:30

Re: Xtreme Club Emotion
 
bai da cum mama draq facem ma sa ne scrie si noua Xtreme Club emotion la usergrups?

Mustang 01-04-06 08:25

Re: Xtreme Club Emotion
 
Quote:

Originally Posted by Mustang Mach One
Membri noi din club sunt rugati sa intre aici: https://forum.4tuning.ro/profile.php?do=editusergroups ,sa bifeze Join Group la XCE, dupa care join groups ;)

de asemenea va asteptam cu posturi si aici : https://forum.4tuning.ro/167-xtreme-club-emotion.html

faci cum ti-am spus !!!! uite aici ;)

YZF-PWR 08-04-06 00:40

Re: Xtreme Club Emotion
 
baieti da in Constanta nu mai va vede lumea , a fost focu ala la inceput si brusc ati disparut. unde o ardetzi?

peter 08-04-06 09:18

Re: Xtreme Club Emotion
 
ploua... :cry:...vremea naspa...dar iesim....:)

leonard 08-04-06 11:21

Re: Xtreme Club Emotion
 
vi peter azi?

peter 08-04-06 11:22

Re: Xtreme Club Emotion
 
eu nu pot...sunt putin bolnav..:)...faceti poze..sau filme ceo fi..sa vad si yo..:)

TheBig_X 08-04-06 12:19

Re: Xtreme Club Emotion
 
Quote:

Originally Posted by peter
eu nu pot...sunt putin bolnav..:)...faceti poze..sau filme ceo fi..sa vad si yo..:)

man zi si mie unde cand cum ca nu stiu exact daca este pe yahoo [email protected]

Mariomagic 08-04-06 12:44

Re: Xtreme Club Emotion
 
o ardem. dar am facut pauza o sambata ca a fost 4tuning day

Mariomagic 08-04-06 12:44

Re: Xtreme Club Emotion
 
o ardem. dar am facut pauza o sambata ca a fost 4tuning day

Most_Wanted 11-04-06 22:56

Re: Xtreme Club Emotion
 
Mah...dar la mine nu mai apare la usergrups Xtreme club emotion....am dat join de mult

Mustang 12-04-06 14:11

Re: Xtreme Club Emotion
 
o sa vb cu razvan sa va accepte in usergroup :D

peter 12-04-06 18:41

Re: Xtreme Club Emotion
 
a venit razvan in cta ?

ca am chef de un OMV ...:lol:

peter 12-04-06 19:29

Re: Xtreme Club Emotion
 
Quote:

Originally Posted by TheBig_X
man zi si mie unde cand cum ca nu stiu exact daca este pe yahoo [email protected]

onule...neonul ala verde..lumineaza tare ? poate fi pus sub masina ? cat costa una si de unde ?

Mustang 13-04-06 06:58

Re: Xtreme Club Emotion
 
Quote:

Originally Posted by peter
a venit razvan in cta ?

ca am chef de un OMV ...:lol:

bai nebunule...RAZVAN E IN CONSTANTA DE LA INCEPUTUL SAPTAMANII....:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
later edit: peter...incearca sa ii impaci pe ONU si pe KALVIN77 ... pune-i fatza in fatza sa vorbeasca !

peter 13-04-06 09:57

Re: Xtreme Club Emotion
 
eee..e complicat mah..cezar are ceva cu el....nu ma bag...

Most_Wanted 13-04-06 16:33

Re: Xtreme Club Emotion
 
Quote:

Originally Posted by Mustang Mach One
o sa vb cu razvan sa va accepte in usergroup :D


Unde mai dau JOIN acum.....

Mustang 13-04-06 16:35

Re: Xtreme Club Emotion
 
nu mai dai...o sa iti apara in curand...relax ;)

Most_Wanted 13-04-06 16:39

Re: Xtreme Club Emotion
 
pai de cand am dat......si nu a aparut nici acuma .......sau poate ca sunt doar simpatizant?

Mustang 13-04-06 21:54

Re: Xtreme Club Emotion
 
nu intelegi...tre sa valideze razvan pendul tau la usergroupul nostru ;)

TheBig_X 13-04-06 22:38

Re: Xtreme Club Emotion
 
Quote:

Originally Posted by peter
onule...neonul ala verde..lumineaza tare ? poate fi pus sub masina ? cat costa una si de unde ?

Man costa in jur de 700.000 de mii toate culorile

kalvin77 14-04-06 16:51

Re: Xtreme Club Emotion
 
Razvan si Petre, avand in vedere lipsa mea de timp liber din ultima perioada, ma vad nevoit sa renuntz la activitatea mea in cadrul clubului. Va multumesc ptr tot, si sper sa nu va suparati pe mine.
Voi ramane in anonimat o perioada, Va pupa tata !!!

Mustang 14-04-06 19:50

Re: Xtreme Club Emotion
 
Quote:

Originally Posted by Most_Wanted
pai de cand am dat......si nu a aparut nici acuma .......sau poate ca sunt doar simpatizant?

gata... ;) s-a rezolvat


@ kalvin ... mosule ... cat timp nu parasesti clubu' e in regula :D

13RvR 15-04-06 01:05

Re: Xtreme Club Emotion
 
Nu paraseste nimic ca nu-i dupa el ;) o sa ramana , dar va veni cand va putea la intalniri ;)

peter 15-04-06 11:05

Re: Xtreme Club Emotion
 
naspa..cezare...:)...te asteptam la orice ora...

Most_Wanted 15-04-06 13:45

Re: Xtreme Club Emotion
 
Opaaaa....ia uite ce scrie la mine la usergrups.......sunt mai relaxat acum..

cezare ..dar ce sa intamplat.....?....parca din cate ma chinui eu sami amintesc....u faceai parte din ecipa tehnica....
pot fi si eu ajutor la ecipa tehnica.....am si diploma de mecanic ;)

kalvin77 15-04-06 20:07

Re: Xtreme Club Emotion
 
Banuiesc ca totul de va regla si se vor gasi imediat inlocuitori, doritori sunt o gramada...
O intrebare... cum pot sa fac sa schimb acolo la grupul meu, sa devin anonim?
sau fara sa mai scrie nimic.

GABBY_ 15-04-06 21:51

Re: Xtreme Club Emotion
 
dar ce s-a intamplat frate de vrei sa iesi din club?rog toti membrii sa nu te lase sa iesi ,pe cuv meu ,nu te cunosc dar parca mie imi pare rau ca te retragi ,parca pierd ceva ,chiar nu merita ,orice s-ar intampla nu merita sa renunti asa.rog colegii tai sa nu accepte situatia si sa faca tot posibilul sa nu pleci

13RvR 16-04-06 03:00

Re: Xtreme Club Emotion
 
Quote:

Originally Posted by GABBY_
dar ce s-a intamplat frate de vrei sa iesi din club?rog toti membrii sa nu te lase sa iesi ,pe cuv meu ,nu te cunosc dar parca mie imi pare rau ca te retragi ,parca pierd ceva ,chiar nu merita ,orice s-ar intampla nu merita sa renunti asa.rog colegii tai sa nu accepte situatia si sa faca tot posibilul sa nu pleci

O sa-l batem ... ce sa facem ... ca nu ne mai intelegem cu el ;) , dar de plecat nu pleaca... :))

peter 16-04-06 13:01

Re: Xtreme Club Emotion
 
bah razvane vb de parca ai fi presidentele unui club...:lol: :lol:

P.S. Da ce vad yo aici razvane ???? :lol:

Mustang 16-04-06 21:13

Re: Xtreme Club Emotion
 
Quote:

Originally Posted by GABBY_
dar ce s-a intamplat frate de vrei sa iesi din club?rog toti membrii sa nu te lase sa iesi ,pe cuv meu ,nu te cunosc dar parca mie imi pare rau ca te retragi ,parca pierd ceva ,chiar nu merita ,orice s-ar intampla nu merita sa renunti asa.rog colegii tai sa nu accepte situatia si sa faca tot posibilul sa nu pleci

merci gabby pt suport...
nici yo nu sunt de acord cu plecarea lui...daca erau certuri intre noi si el...mai intelegeam...da' numai pe baza problemei cu timpul liber...nu :D

Xtremepwa_CT-77-CDA 17-04-06 06:48

Re: Xtreme Club Emotion
 
Mosta Wanted belea semnatura aia a ta... cea mai tare supra pe care am vazut-o tunata e aia din film.

CT-XX-CDA 17-04-06 07:25

Re: Xtreme Club Emotion
 
In ultima vreme ma roade un gand, si am sa vi-l zic si voua celor din club ptr ca altfel m-asi simti vinovat fata de voi. Am luat hotararea de a iesi din club acum ceva vreme ptr ca numai am confortul necesar, nu ma mai simt bine cand la intalniri vin si persoane cu, care eu nu vorbesc, la urma urmei este un club al prieteniei, nu al dushmaniilor. Nu pot sa mai continui sa va zic ca nu mai am timp sa vin la intalniri, m-asi "gainatza" pe mine daca asi continua cu textul asta. Deci motivul pentru care parasesc clubul e cel de mai sus, si nu ma intereseaza daca acel cineva se simte satisfacut sau nu! -cred ca asta a urmarit-
V-am spus acest lucru din corectitudine fata de voi ceilalti care ati fost si sunteti adevarati. Daca in viitor ma voi alatura altui club, nu asi vrea ca cineva sa ma arate cu mana si sa zica mai stiu eu ce, deci eu zic ca sunt destul de motivat sa iau aceasta decizie.
Dupa cum vedeti sunt anonim acum.
Va multumesc frumos si va pupa tata !!!

GABBY_ 17-04-06 09:41

Re: Xtreme Club Emotion
 
si eu care credeam ca vom face parte din acelasi club :(adica intelegi ce zic.o sa vedem pe parcurs cum mai sta treaba.numai bine

TheBig_X 17-04-06 09:53

Re: Xtreme Club Emotion
 
Quote:

Originally Posted by CT-XX-CDA
In ultima vreme ma roade un gand, si am sa vi-l zic si voua celor din club ptr ca altfel m-asi simti vinovat fata de voi. Am luat hotararea de a iesi din club acum ceva vreme ptr ca numai am confortul necesar, nu ma mai simt bine cand la intalniri vin si persoane cu, care eu nu vorbesc, la urma urmei este un club al prieteniei, nu al dushmaniilor. Nu pot sa mai continui sa va zic ca nu mai am timp sa vin la intalniri, m-asi "gainatza" pe mine daca asi continua cu textul asta. Deci motivul pentru care parasesc clubul e cel de mai sus, si nu ma intereseaza daca acel cineva se simte satisfacut sau nu! -cred ca asta a urmarit-
V-am spus acest lucru din corectitudine fata de voi ceilalti care ati fost si sunteti adevarati. Daca in viitor ma voi alatura altui club, nu asi vrea ca cineva sa ma arate cu mana si sa zica mai stiu eu ce, deci eu zic ca sunt destul de motivat sa iau aceasta decizie.
Dupa cum vedeti sunt anonim acum.
Va multumesc frumos si va pupa tata !!!

Bai daca tu crezi ca eu sunt dusmanul tau treaba ta. Eu chiar nu am nimica cu tine. Parerea mea este sa nu iesi din club dar daca tu zici ca eu sunt dusmanul tau asta este eu sper ca tu te-ai exprimat gresit eu am vrut sa fac pace cu tine dar vad ca tu refuzi asta este sper sa te razgandesti si sa ramai in club. Si sper sa ne vorbim in curand.

peter 17-04-06 11:17

Re: Xtreme Club Emotion
 
ar trebui sa va inpacati mah odata....macar motivu certei care e ?

CT-XX-CDA 17-04-06 13:20

Re: Xtreme Club Emotion
 
Cand am zis "la urma urmei este un club al prieteniei, nu al dushmaniilor"
am spus Dusmanii-iilor, in nici un caz al dusmanilor.
Stai linistit ca in nici un caz nu esti dusmanul meu :)) nu face lumea sa creada altceva.

Most_Wanted 17-04-06 15:14

Re: Xtreme Club Emotion
 
DECI!!!
Imi pare rau ca vam deranjat cu prezenta mea in acst club ..dar si eu parasesc acest club ..am discutat cu razvan.......si eu si fratimiu
Si asa nu eram bagat in seama ! deci nu are nici un rost .....fara cearta

GABBY_ 17-04-06 17:14

Re: Xtreme Club Emotion
 
bai voi nu sunteti sanatosi la cap,vroiam de acum sa vb cu voi sa incerc sa ma alatur si eu clubului vostru si acum se sparge gasca.eu cred ca glumiti

CT-XX-CDA 17-04-06 17:28

Re: Xtreme Club Emotion
 
Quote:

Originally Posted by GABBY_
bai voi nu sunteti sanatosi la cap,vroiam de acum sa vb cu voi sa incerc sa ma alatur si eu clubului vostru si acum se sparge gasca.eu cred ca glumiti

Nu este nici o problema Gabby poti vorbi in continuare cu noi si ni te poti alatura ptr ca ai sa vezi ca vom fi bine ....
Pastram legatura si ai sa vezi ca nu o sa-ti para rau...

GABBY_ 17-04-06 17:32

Re: Xtreme Club Emotion
 
eu am vrut sa fac filiala constanta a EVOLUTION CREW (bucuresti) dar nu prea am avut cu cine si nici nu am fost sustinut de cei din bucuresti,asa ca le voi spune cat de curand ca ma retrag.noi o sa mai vb oricum ,dupa 1 mai ne vedem


All times are GMT +2. The time now is 11:00.

- Copyright 2026 4Tuning