![]() |
Re: Xtreme Club Emotion
bai da cum mama draq facem ma sa ne scrie si noua Xtreme Club emotion la usergrups?
|
Re: Xtreme Club Emotion
Quote:
|
Re: Xtreme Club Emotion
baieti da in Constanta nu mai va vede lumea , a fost focu ala la inceput si brusc ati disparut. unde o ardetzi?
|
Re: Xtreme Club Emotion
ploua... :cry:...vremea naspa...dar iesim....:)
|
Re: Xtreme Club Emotion
vi peter azi?
|
Re: Xtreme Club Emotion
eu nu pot...sunt putin bolnav..:)...faceti poze..sau filme ceo fi..sa vad si yo..:)
|
Re: Xtreme Club Emotion
Quote:
|
Re: Xtreme Club Emotion
o ardem. dar am facut pauza o sambata ca a fost 4tuning day
|
Re: Xtreme Club Emotion
o ardem. dar am facut pauza o sambata ca a fost 4tuning day
|
Re: Xtreme Club Emotion
Mah...dar la mine nu mai apare la usergrups Xtreme club emotion....am dat join de mult
|
Re: Xtreme Club Emotion
o sa vb cu razvan sa va accepte in usergroup :D
|
Re: Xtreme Club Emotion
a venit razvan in cta ?
ca am chef de un OMV ...:lol: |
Re: Xtreme Club Emotion
Quote:
|
Re: Xtreme Club Emotion
Quote:
later edit: peter...incearca sa ii impaci pe ONU si pe KALVIN77 ... pune-i fatza in fatza sa vorbeasca ! |
Re: Xtreme Club Emotion
eee..e complicat mah..cezar are ceva cu el....nu ma bag...
|
Re: Xtreme Club Emotion
Quote:
Unde mai dau JOIN acum..... |
Re: Xtreme Club Emotion
nu mai dai...o sa iti apara in curand...relax ;)
|
Re: Xtreme Club Emotion
pai de cand am dat......si nu a aparut nici acuma .......sau poate ca sunt doar simpatizant?
|
Re: Xtreme Club Emotion
nu intelegi...tre sa valideze razvan pendul tau la usergroupul nostru ;)
|
Re: Xtreme Club Emotion
Quote:
|
Re: Xtreme Club Emotion
Razvan si Petre, avand in vedere lipsa mea de timp liber din ultima perioada, ma vad nevoit sa renuntz la activitatea mea in cadrul clubului. Va multumesc ptr tot, si sper sa nu va suparati pe mine.
Voi ramane in anonimat o perioada, Va pupa tata !!! |
Re: Xtreme Club Emotion
Quote:
@ kalvin ... mosule ... cat timp nu parasesti clubu' e in regula :D |
Re: Xtreme Club Emotion
Nu paraseste nimic ca nu-i dupa el ;) o sa ramana , dar va veni cand va putea la intalniri ;)
|
Re: Xtreme Club Emotion
naspa..cezare...:)...te asteptam la orice ora...
|
Re: Xtreme Club Emotion
Opaaaa....ia uite ce scrie la mine la usergrups.......sunt mai relaxat acum..
cezare ..dar ce sa intamplat.....?....parca din cate ma chinui eu sami amintesc....u faceai parte din ecipa tehnica.... pot fi si eu ajutor la ecipa tehnica.....am si diploma de mecanic ;) |
Re: Xtreme Club Emotion
Banuiesc ca totul de va regla si se vor gasi imediat inlocuitori, doritori sunt o gramada...
O intrebare... cum pot sa fac sa schimb acolo la grupul meu, sa devin anonim? sau fara sa mai scrie nimic. |
Re: Xtreme Club Emotion
dar ce s-a intamplat frate de vrei sa iesi din club?rog toti membrii sa nu te lase sa iesi ,pe cuv meu ,nu te cunosc dar parca mie imi pare rau ca te retragi ,parca pierd ceva ,chiar nu merita ,orice s-ar intampla nu merita sa renunti asa.rog colegii tai sa nu accepte situatia si sa faca tot posibilul sa nu pleci
|
Re: Xtreme Club Emotion
Quote:
|
Re: Xtreme Club Emotion
bah razvane vb de parca ai fi presidentele unui club...:lol: :lol:
P.S. Da ce vad yo aici razvane ???? :lol: |
Re: Xtreme Club Emotion
Quote:
nici yo nu sunt de acord cu plecarea lui...daca erau certuri intre noi si el...mai intelegeam...da' numai pe baza problemei cu timpul liber...nu :D |
Re: Xtreme Club Emotion
Mosta Wanted belea semnatura aia a ta... cea mai tare supra pe care am vazut-o tunata e aia din film.
|
Re: Xtreme Club Emotion
In ultima vreme ma roade un gand, si am sa vi-l zic si voua celor din club ptr ca altfel m-asi simti vinovat fata de voi. Am luat hotararea de a iesi din club acum ceva vreme ptr ca numai am confortul necesar, nu ma mai simt bine cand la intalniri vin si persoane cu, care eu nu vorbesc, la urma urmei este un club al prieteniei, nu al dushmaniilor. Nu pot sa mai continui sa va zic ca nu mai am timp sa vin la intalniri, m-asi "gainatza" pe mine daca asi continua cu textul asta. Deci motivul pentru care parasesc clubul e cel de mai sus, si nu ma intereseaza daca acel cineva se simte satisfacut sau nu! -cred ca asta a urmarit-
V-am spus acest lucru din corectitudine fata de voi ceilalti care ati fost si sunteti adevarati. Daca in viitor ma voi alatura altui club, nu asi vrea ca cineva sa ma arate cu mana si sa zica mai stiu eu ce, deci eu zic ca sunt destul de motivat sa iau aceasta decizie. Dupa cum vedeti sunt anonim acum. Va multumesc frumos si va pupa tata !!! |
Re: Xtreme Club Emotion
si eu care credeam ca vom face parte din acelasi club :(adica intelegi ce zic.o sa vedem pe parcurs cum mai sta treaba.numai bine
|
Re: Xtreme Club Emotion
Quote:
|
Re: Xtreme Club Emotion
ar trebui sa va inpacati mah odata....macar motivu certei care e ?
|
Re: Xtreme Club Emotion
Cand am zis "la urma urmei este un club al prieteniei, nu al dushmaniilor"
am spus Dusmanii-iilor, in nici un caz al dusmanilor. Stai linistit ca in nici un caz nu esti dusmanul meu :)) nu face lumea sa creada altceva. |
Re: Xtreme Club Emotion
DECI!!!
Imi pare rau ca vam deranjat cu prezenta mea in acst club ..dar si eu parasesc acest club ..am discutat cu razvan.......si eu si fratimiu Si asa nu eram bagat in seama ! deci nu are nici un rost .....fara cearta |
Re: Xtreme Club Emotion
bai voi nu sunteti sanatosi la cap,vroiam de acum sa vb cu voi sa incerc sa ma alatur si eu clubului vostru si acum se sparge gasca.eu cred ca glumiti
|
Re: Xtreme Club Emotion
Quote:
Pastram legatura si ai sa vezi ca nu o sa-ti para rau... |
Re: Xtreme Club Emotion
eu am vrut sa fac filiala constanta a EVOLUTION CREW (bucuresti) dar nu prea am avut cu cine si nici nu am fost sustinut de cei din bucuresti,asa ca le voi spune cat de curand ca ma retrag.noi o sa mai vb oricum ,dupa 1 mai ne vedem
|
| All times are GMT +2. The time now is 11:00. |
- Copyright 2026 4Tuning