![]() |
Re: Machetele mele - CatalinM6
Superba ! nu am cuvinte... imi place tare mult si zici ca e din "La Piovra" cine isi mai aduce aminte... apropo de placutele de inmatriculare italiene.
|
Re: Machetele mele - CatalinM6
Intradevar , foarte frumoasa se merita sa o ai in colectie :D
|
Re: Machetele mele - CatalinM6
alexu_bad_boy....Da,e cel de la Calin.Merci!
enDzo....Merci! MillionDollarBaby...Merci! |
Re: Machetele mele - CatalinM6
da Doamne sa am si eu o asa prietena:lol::lol:.....bafta in continuare;)
|
Re: Machetele mele - CatalinM6
12 Attachment(s)
39. Chevrolet Nova SS coupe 1970, de la Maisto
|
| All times are GMT +2. The time now is 17:23. |
- Copyright 2026 4Tuning