Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Machetele mele (https://forum.4tuning.ro/505-machetele-mele.html)
-   -   Machetele mele - CatalinM6 (https://forum.4tuning.ro/505-machetele-mele/102064-machetele-mele-catalinm6.html)

enDzo 24-02-10 08:18

Re: Machetele mele - CatalinM6
 
Superba ! nu am cuvinte... imi place tare mult si zici ca e din "La Piovra" cine isi mai aduce aminte... apropo de placutele de inmatriculare italiene.

DTH 24-02-10 08:26

Re: Machetele mele - CatalinM6
 
Intradevar , foarte frumoasa se merita sa o ai in colectie :D

CatalinM6 24-02-10 08:58

Re: Machetele mele - CatalinM6
 
alexu_bad_boy....Da,e cel de la Calin.Merci!
enDzo....Merci!
MillionDollarBaby...Merci!

Darius DMS 24-02-10 09:10

Re: Machetele mele - CatalinM6
 
da Doamne sa am si eu o asa prietena:lol::lol:.....bafta in continuare;)

CatalinM6 25-02-10 09:04

Re: Machetele mele - CatalinM6
 
12 Attachment(s)
39. Chevrolet Nova SS coupe 1970, de la Maisto


All times are GMT +2. The time now is 17:23.

- Copyright 2026 4Tuning