![]() |
Re: Photoshop
1 Attachment(s)
ce ziceti de cadru' asta :D l'am facut azi la campulung muscel la raliu :D
|
Re: Photoshop
5 Attachment(s)
cine se baga sa imi faca si mie un virtual tuning? vreau un verde aprins ;)
|
Re: Photoshop
cryssl-u cine altu e maestru in photoshop :)
|
Re: Photoshop
3 Attachment(s)
salut..imi pui si mie stickeru alb pe capota in colt deasupra farului..il faci cam de dimensiunea farului daca ma intelegi..salut
|
| All times are GMT +2. The time now is 22:13. |
- Copyright 2026 4Tuning