Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Ploiesti (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti.html)
-   -   ::: BMW vs VOLKSWAGEN vs OPEL ::: (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti/97611-bmw-vs-volkswagen-vs-opel.html)

bobiMOM 17-11-08 14:37

Re: ::: BMW vs VOLKSWAGEN vs OPEL :::
 
Quote:

Originally Posted by bogdan_wrc (Post 1869491)
pai ele costa >13 000e acolo+taxe..transport...blah blah....
ce poti face unui urs cu atatia bani?
oricum, mi-a ramas si mie gandul la un urs rosu cu care am mers...325ix pachet breyton...cam full pt vremea aia...

Era un s2 f frumos intr-o vreme pe mobile 9600E negru cu nishte jante frumoase pe 17 cromate...pana m-am hotarat eu sa sun era vanduta.:)

ph88bas 18-11-08 18:51

Re: ::: BMW vs VOLKSWAGEN vs OPEL :::
 
Quote:

Originally Posted by jakkal (Post 1869377)
Referitor la comentariu lu basu....ntz ntz ntz esti pe podium la 200 de cai mah nebunule?:D:D:D:D cred ca ai uitat ce nana ti-ai luat de la ursu koala sau aia nu se pune?Pana una alta ai noroc cu vremea ca altfel ce tranteala ii dadeam eu la portocala aia mecanica.

nu am zis k sunt pe primul loc...doar pe podium!
u m-ai batut si nu am mai avut cum sa ne mai dam pt revansa...dar asta e!
si cat de rau m-ai batut ? mi-ai dat mai putin decat eu la vr6
sa zica cei care au fost la sosire....dar nu mai conteaza...si cu 1 cm in fatza esti castigator! asteptam revansa!
asa k tot respectul pt tine si ursul koala!

DONU' 18-11-08 19:18

Re: ::: BMW vs VOLKSWAGEN vs OPEL :::
 
Se cam umfla rugina pe Opelul lu asta de cand a castigat si el o cursa...
Din partea mea poti sa batzi orice masina, si mie sa-mi dai cateva tiruri si sa batzi si M3-uri... hai ca asta n-o so vezi nici in cele mai frumoase vise, dar tot masina mea suna cel mai frumos si se schimba super cu shpritz si ... plm... e mai shmekera... :lol:

ph88bas 18-11-08 19:21

Re: ::: BMW vs VOLKSWAGEN vs OPEL :::
 
Quote:

Originally Posted by DONU' (Post 1872539)
Se cam umfla rugina pe Opelul lu asta de cand a castigat si el o cursa...
Din partea mea poti sa batzi orice masina, si mie sa-mi dai cateva tiruri si sa batzi si M3-uri... hai ca asta n-o so vezi nici in cele mai frumoase vise, dar tot masina mea suna cel mai frumos si se schimba super cu shpritz si ... plm... e mai shmekera... :lol:

ce urla orgoliul in tine...
si k sa te fac sa te simti bine....chiar suna foarte frumos vr6-ele tau! mai ales cand il auzi in spate...dar tot frumos suna!

shantzu 18-11-08 19:52

Re: ::: BMW vs VOLKSWAGEN vs OPEL :::
 
Quote:

Originally Posted by ph88bas (Post 1872547)
hiar suna foarte frumos vr6-ele tau! mai ales cand il auzi in spate...

auzi , deja o dai in nesimtire... la usa ta nu inseamna in spate...

ph88bas 18-11-08 20:15

Re: ::: BMW vs VOLKSWAGEN vs OPEL :::
 
Quote:

Originally Posted by shantzu (Post 1872616)
auzi , deja o dai in nesimtire... la usa ta nu inseamna in spate...

tot in spate se auzea!

shantzu 18-11-08 20:16

Re: ::: BMW vs VOLKSWAGEN vs OPEL :::
 
Quote:

Originally Posted by ph88bas (Post 1872680)
tot in spate se auzea!

tu conduceai dupa capota ? sau cum ? ca nu inteleg ? :lol:

ph88bas 18-11-08 20:17

Re: ::: BMW vs VOLKSWAGEN vs OPEL :::
 
Quote:

Originally Posted by shantzu (Post 1872683)
tu conduceai dupa capota ? sau cum ? ca nu inteleg ? :lol:

o sa iti desenez k sa intelegi

bobiMOM 18-11-08 21:38

Re: ::: BMW vs VOLKSWAGEN vs OPEL :::
 
Quote:

Originally Posted by ph88bas (Post 1872680)
tot in spate se auzea!

:) tractoarele cum se aud din spate? sau erai mult prea departe ca sa mai auzi ceva?:poke:

ph88bas 18-11-08 22:29

Re: ::: BMW vs VOLKSWAGEN vs OPEL :::
 
Quote:

Originally Posted by bobiMOM (Post 1872903)
:) tractoarele cum se aud din spate? sau erai mult prea departe ca sa mai auzi ceva?:poke:

neneaaaaaa! matale esti la alta categorie....si esti si silentios!

jakal 18-11-08 23:44

Re: ::: BMW vs VOLKSWAGEN vs OPEL :::
 
Quote:

Originally Posted by ph88bas (Post 1873057)
neneaaaaaa! matale esti la alta categorie....si esti si silentios!

sa crezi tu...nu le-ai auzit dupa ce se incing.......eu le auzit dupa o forja la un drum de capitala si suna cam bine........;)

boss......SEBRING.......smecherie...........

humvee_mmw 18-11-08 23:46

Re: ::: BMW vs VOLKSWAGEN vs OPEL :::
 
dute bai basulede aicea ca nu te cred posibil sa nu te fi spalat tu in urechii:lol::lol:

humvee_mmw 18-11-08 23:47

Re: ::: BMW vs VOLKSWAGEN vs OPEL :::
 
jaka ce ziti de basu cled ca a inteput sa facte pipi in pat nu?:oops::oops:

jakal 18-11-08 23:54

Re: ::: BMW vs VOLKSWAGEN vs OPEL :::
 
Quote:

Originally Posted by humvee_mmw (Post 1873227)
jaka ce ziti de basu cled ca a inteput sa facte pipi in pat nu?:oops::oops:

boss punem bani si ii luam pampersi.....se poate....dupa posibilitatii.....:)))

DONU' 19-11-08 03:05

Re: ::: BMW vs VOLKSWAGEN vs OPEL :::
 
Deci trebuie sa reamintesc aici de ce s-a intamplat la munte.
Am facut drifte la Azuga, Cobra a ramas fara curent, Opelul (masina de drift CORSA) i-a dat curent...
So, BMW e la mana lu' Opel...
Azi am aflat ca tot BMW-ul, si culmea, tot al lui Cobra are arcuri de Opel Vectra...
Te-ai dat cu dushmanu' mah tzigane?


All times are GMT +2. The time now is 23:31.

- Copyright 2026 4Tuning