![]() |
Re: Un Daewoo Cielo rosu
Mult Respect pt Co-k ! Felicitari pt Cielo ... vin cam tarziu felicitarile mele, dar sincer nu am intrat pe sectiunea asta DELOC aproape !
Felicitari pt saltul facut la bmw ! In rest ... iti doresc putere de munca si sa fi sanatos ! bafta ! ne vedem in trafic .. stii tu .. blitz blitz si ridicam usor degetele de pe volan ;) ! |
Re: Un Daewoo Cielo rosu
Mersi Vialy, bafta si tie cu Ticozaurul (trec in fiecare dimineata pe langa el).
Sper sa pot deschide un topic si la sectiunea BMW atunci cand va masina va merita. |
Re: Un Daewoo Cielo rosu
Quote:
si sa iti dau numarul :-P |
Re: Un Daewoo Cielo rosu
In sfarsit vad si eu un Cielo care arata cu adevarat bine. Felicitari si iti doresc la cat mai multe modificari si fara incidente:peace:
|
Re: Un Daewoo Cielo rosu
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 12:03. |
- Copyright 2026 4Tuning