Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Daewoo (https://forum.4tuning.ro/111-masina-mea-daewoo.html)
-   -   Un Daewoo Cielo rosu (https://forum.4tuning.ro/111-masina-mea-daewoo/9725-daewoo-cielo-rosu.html)

Vialy 24-03-07 23:45

Re: Un Daewoo Cielo rosu
 
Mult Respect pt Co-k ! Felicitari pt Cielo ... vin cam tarziu felicitarile mele, dar sincer nu am intrat pe sectiunea asta DELOC aproape !

Felicitari pt saltul facut la bmw !

In rest ... iti doresc putere de munca si sa fi sanatos !

bafta ! ne vedem in trafic .. stii tu .. blitz blitz si ridicam usor degetele de pe volan ;) !

co-k 02-05-07 11:34

Re: Un Daewoo Cielo rosu
 
Mersi Vialy, bafta si tie cu Ticozaurul (trec in fiecare dimineata pe langa el).
Sper sa pot deschide un topic si la sectiunea BMW atunci cand va masina va merita.

bodyspeed 05-05-07 20:18

Re: Un Daewoo Cielo rosu
 
Quote:

Originally Posted by co-k (Post 880487)
Mersi Vialy, bafta si tie cu Ticozaurul (trec in fiecare dimineata pe langa el).
Sper sa pot deschide un topic si la sectiunea BMW atunci cand va masina va merita.

asta.cok in curand...
si sa iti dau numarul :-P

Y O B 06-05-07 18:43

Re: Un Daewoo Cielo rosu
 
In sfarsit vad si eu un Cielo care arata cu adevarat bine. Felicitari si iti doresc la cat mai multe modificari si fara incidente:peace:

co-k 06-06-07 14:36

Re: Un Daewoo Cielo rosu
 
Quote:

Originally Posted by yob_87 (Post 887541)
In sfarsit vad si eu un Cielo care arata cu adevarat bine. Felicitari si iti doresc la cat mai multe modificari si fara incidente:peace:

Merci frumos de aprecieri. Modificari urmeaza sa fac la noua masina, ca Cielo nu mai are nevoie.


All times are GMT +2. The time now is 12:03.

- Copyright 2026 4Tuning