![]() |
Re:
Quote:
|
Re:
Quote:
|
3 Attachment(s)
ad1 zi si mie daca am inceput bine
|
Re:
Quote:
|
sunt mishto pana aku
imi plak toate jentile BV VOUA Bafta in continuare!!! |
am o intebare pentru ad1
Cum fac plasa de la bari? |
te duci la material , cred ! sau vezi ca atunci cand faci primul plan ( spitza) iti alegi din dreapta o culoare ( de sub campul de unde iti alegi lungime,latime,densitate ... alea-alea...)
ad1 dak nu e bine ce am zis , corecteaza-ma !!! |
@grigo-x2
am facut eu un video-tutorial cu o metoda mai simplutza sa faci plasa aia http://www.yourfilelink.com/get.php?fid=31175 |
deja masina mea incepe sa capete forma
in doua trei zile o sa o termin |
uh ce ma dispera :( dc uneori nu imi merge shiftu(adika clonatu) ....ma poate ajuta cineva ca e chiar enervanta faza :|
|
Re:
Quote:
mi-a fost de mare ajutor iti ramn dator dar daca nu te superi poti sa imi spui cum fac farurile ca nu stiu sunt incepator m-am apucat de 3d de vreo 3 zile |
la faruri nici eu sunt expert, poate adi sa-ti explice mai bine...
scuze :oops: |
Da cu ce se deschide filmu?
|
hai bai fratzilor ma ajuta cineva si pe mine cu farurile ca nu stiu sa le fac si nu pot sa termin lucrarea :?
|
cine ma ajuta si pe mine sa fac farurile nu neaparat tutorial doar cateva sfaturi ca stiu si eu cat de cat sa umblu in 3d :?
|
| All times are GMT +2. The time now is 21:14. |
- Copyright 2026 4Tuning