Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Virtual Tuning 3D (https://forum.4tuning.ro/162-virtual-tuning-3d.html)
-   -   Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii (https://forum.4tuning.ro/162-virtual-tuning-3d/9522-tips-and-tricks-intrebari-and-raspunsuri-discutii.html)

Razor 17-02-06 23:00

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"GRIGO-X2\"
mam apucat si eu azi deja mi-a intrat in sange uitati ce mi-a iesit

buna..........park e un butuc de mashina de spalat......ps...am glumit :lol:

GRIGO 17-02-06 23:26

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Razor\"
Quote:

Originally Posted by \"GRIGO-X2\"
mam apucat si eu azi deja mi-a intrat in sange uitati ce mi-a iesit

buna..........park e un butuc de mashina de spalat......ps...am glumit :lol:

ce vrei ma omule sunt incepator

GRIGO 17-02-06 23:29

3 Attachment(s)
ad1 zi si mie daca am inceput bine

GRIGO 18-02-06 13:35

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Razor\"
Quote:

Originally Posted by \"GRIGO-X2\"
mam apucat si eu azi deja mi-a intrat in sange uitati ce mi-a iesit

buna..........park e un butuc de mashina de spalat......ps...am glumit :lol:

off topic: auzi pretene fati glumele tale de *** cu alti nu cu mine ca ne suparam

lyvyu 18-02-06 14:03

sunt mishto pana aku
imi plak toate jentile
BV VOUA
Bafta in continuare!!!

GRIGO 18-02-06 19:11

am o intebare pentru ad1
Cum fac plasa de la bari?

MeHiGH 19-02-06 14:31

te duci la material , cred ! sau vezi ca atunci cand faci primul plan ( spitza) iti alegi din dreapta o culoare ( de sub campul de unde iti alegi lungime,latime,densitate ... alea-alea...)



ad1 dak nu e bine ce am zis , corecteaza-ma !!!

a_ombladon 20-02-06 08:20

@grigo-x2
am facut eu un video-tutorial cu o metoda mai simplutza sa faci plasa aia
http://www.yourfilelink.com/get.php?fid=31175

GRIGO 20-02-06 14:56

deja masina mea incepe sa capete forma
in doua trei zile o sa o termin

RA_2fast4u 20-02-06 16:11

uh ce ma dispera :( dc uneori nu imi merge shiftu(adika clonatu) ....ma poate ajuta cineva ca e chiar enervanta faza :|

GRIGO 21-02-06 14:48

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"a_ombladon\"
@grigo-x2
am facut eu un video-tutorial cu o metoda mai simplutza sa faci plasa aia
http://www.yourfilelink.com/get.php?fid=31175

mersi frate pt film
mi-a fost de mare ajutor
iti ramn dator
dar daca nu te superi poti sa imi spui cum fac farurile
ca nu stiu sunt incepator m-am apucat de 3d de vreo 3 zile

a_ombladon 21-02-06 20:35

la faruri nici eu sunt expert, poate adi sa-ti explice mai bine...
scuze :oops:

WGF 22-02-06 10:07

Da cu ce se deschide filmu?

GRIGO 22-02-06 15:58

hai bai fratzilor ma ajuta cineva si pe mine cu farurile ca nu stiu sa le fac si nu pot sa termin lucrarea :?

GRIGO 22-02-06 16:03

cine ma ajuta si pe mine sa fac farurile nu neaparat tutorial doar cateva sfaturi ca stiu si eu cat de cat sa umblu in 3d :?


All times are GMT +2. The time now is 21:14.

- Copyright 2026 4Tuning