![]() |
Re: Tuning solenza
frate din punctul meu de vedere cea portocalie e facuta super marfa,ar mai trebui lucrat la un tuning interior...un bord ceva mai "vesel" si niste caluti in plus..momentan are 75,in rest e una din cele mai marfa dacii vazute pe la noi!
|
Re: Tuning solenza
Imi plac masinile , dar as fi luat cate ceva de la fiecare ca model . PArca fiecare are ceva care nu se potriveste ...
Dac-ati sti voi ce parere au cei de pe daewooclub despre daciile astea cred ca i-ati impusca pe loc . Ma lupt cu ei sa-i conving ca proprietarii chiar au bagat bani si timp in acele masini , iar ei ma iau ca sunt kisch-uri ...:cry: Ciudat cum pot unii considera ca arata super si ca , daca ar fi avut bani si ei le-ar fi facut si mai si ... iar altii sa le bage ca caterinca ... Trist ! |
Re: Tuning solenza
Sal sunt foarte curios unde a facut kitul si cam cati bani l-a dus...
|
Re: Tuning solenza
Tare masina, chiar am intalnit-o in trafic odata si fugea destul de bine, deci daca ne poate da cineva niste detalii despre ce s-a facut la motor...
|
Re: Tuning solenza
niste filmulete cu solenza portocalie ;)
-> https://www.youtube.com/watch?v=p6T6rSJenFI -> https://www.youtube.com/watch?v=40ZAPZQY-Uc -> https://www.youtube.com/watch?v=d6lJwTucJ7s |
Re: Tuning solenza
Quote:
|
Re: Tuning solenza
frumoase !!!
|
Re: Tuning solenza
frumoasa cea portocalie, si culoare este fff interesanta. incearca sa ii pui niste ornamente cromate in jurul geamurilor. 8)
|
Re: Tuning solenza
OFFTOPIC: Cine imi zice si mie cat e un litru de vopsea portocalie ca cea de pe solenza??
|
Re: Tuning solenza
Posed si eu o dacie galbena si fiind zgariata cam trebuie vopsita si ma gandeam la portocaliu.
Daca se poate sa ne spui si noua ce vopsea a folosit mai exact. Multumesc anticipat ! |
Re: Tuning solenza
marfa culoarea si kitu
|
Re: Tuning solenza
Frumoasa solenza portocalie dar nu ne da nimeni detalii despre motor????
|
Re: Tuning solenza
Tot respectul!!culoarea face totul!!
|
Re: Tuning solenza
9 Attachment(s)
sper sa va placa pozele dar shi mashina....... nu e nici pe departe gata oricum
|
Re: Tuning solenza
spatele e naspa rau de tot
|
| All times are GMT +2. The time now is 09:45. |
- Copyright 2026 4Tuning