![]() |
Re: CHIPTUNING cu UNICHIP pe BMW 328i cu evacuare, filtru si UNICHIP
Quote:
totusi chiar mi-am dorit o cutie manuala cu comanda secventiala si tocmai asta este SMG'u ... sa fie ! |
Re: CHIPTUNING cu UNICHIP pe BMW 328i cu evacuare, filtru si UNICHIP
1 Attachment(s)
Quote:
|
Re: CHIPTUNING cu UNICHIP pe BMW 328i cu evacuare, filtru si UNICHIP
Quote:
data viitoare nu mai da bani la dyno = intreaba-ma pe mine ;) :))) |
Re: CHIPTUNING cu UNICHIP pe BMW 328i cu evacuare, filtru si UNICHIP
:)))) eh, am zis sa iau si o parere "neavizata" de la astia cu dyno! :P acum sper la niste axe, am gasit unele mai ieftine, de la kent, 250 GBP. mai fac un dyno dupa aia. sau te intreb pe tine.
|
Re: CHIPTUNING cu UNICHIP pe BMW 328i cu evacuare, filtru si UNICHIP
Quote:
www.carfolio.com |
Re: CHIPTUNING cu UNICHIP pe BMW 328i cu evacuare, filtru si UNICHIP
Quote:
o sa-mi deschid un infoline cu 2 EUR/min. ... :))) |
Re: CHIPTUNING cu UNICHIP pe BMW 328i cu evacuare, filtru si UNICHIP
Quote:
|
Re: CHIPTUNING cu UNICHIP pe BMW 328i cu evacuare, filtru si UNICHIP
3 Attachment(s)
ok, updates: am schimbat softul si am mai pus un filtru sport (aveam si inainte dar era un K&N de cutie, nu conic). rezultatul? un mistrek fericit! :D amestecul putin cam bogat dar nu sa ma ingrijoreze.
|
Re: CHIPTUNING cu UNICHIP pe BMW 328i cu evacuare, filtru si UNICHIP
Quote:
|
Re: CHIPTUNING cu UNICHIP pe BMW 328i cu evacuare, filtru si UNICHIP
Quote:
|
Re: CHIPTUNING cu UNICHIP pe BMW 328i cu evacuare, filtru si UNICHIP
Quote:
Bravo!! :twisted::twisted::twisted: |
| All times are GMT +2. The time now is 23:43. |
- Copyright 2026 4Tuning