Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   Hai sa Vorbim numai prin \"moace\" (smiley face-ur (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/910-hai-vorbim-moace-smiley-ur.html)

IS 18 BOG 16-04-04 14:19

baaaaaaaaaaa voi sunteti obsedati ??

Gratzian 16-04-04 15:08

daca voi :poke: nu va intoarceti :arrow: la subiect :lemon: si continuati sa :chew: , atunci o sa va :boxing: ... de fapt o sa creez o iconita noua ca astea sunt prea blande

Hondarul 16-04-04 17:49

Bah, dragostea nu cunoaste limite... asa ca dati-i drumul cu :pelvic_th :pelvic_th :pelvic_th

Dar vedeti sa fiti cuminti, nu in masina sau in locuri publice...

Si sa nu deranjati vecinii... ca dupa aia :poke: :punch: :headache: si porma **** :pelvic_th :pelvic_th :pelvic_th ca ii dati cu :drunk: :dribble: :caffine:

IS 18 BOG 16-04-04 18:12

Quote:

Originally Posted by \"Hondarul\"
Bah, dragostea nu cunoaste limite... asa ca dati-i drumul cu :pelvic_th :pelvic_th :pelvic_th

Dar vedeti sa fiti cuminti, nu in masina sau in locuri publice...

Si sa nu deranjati vecinii... ca dupa aia :poke: :punch: :headache: si porma p**a :pelvic_th :pelvic_th :pelvic_th ca ii dati cu :drunk: :dribble: :caffine:


baaa esti culmea sa mor de nu !
inchideti ba topicuuu ca nu s emai discuta ce trebuie aici perversii naibii...

tekno 16-04-04 20:18

pai smiley-urile nu itzi permit decat sa faci discutzii porno sau violente... bataie... mai putzin... :headfones :dance: :woowoo: :mrhappy:

EvLSant0S 17-04-04 11:46

hai sa vb cu admini sa bage mai multe \"moace\" ca-s mijto ..

U R S U 17-04-04 13:09

Ce paorcarie!

Kitana 17-04-04 18:16

au doamne cate va pot debita capu` :)) da e mishto la`tzi ucis pe il bog asta :)) hahha

Hondarul 17-04-04 19:08

Caterinca mah, ce naiba... :wink:

Kitana 17-04-04 23:06

stiu ma ca e caterinka :)

n0namee 24-04-04 15:55

:suspiciou (ma uit ciudat la topicu asta) :paper: (intru si citesc) :yikes: (imi PLACE)
:D :D :D :peace: (rad de pic pe sub masa si e TARE)

EvLSant0S 24-04-04 18:15

ink o data admini sa bage icoane noi , caci o sa ramana :o de ce imaginatzie bogata avem, eu zic ca ar fi o :idea: buna .. sa aduca :twisted: moace noi :wave: :wave: bye

Kitana 02-05-04 17:42

bha fratzilor de divertismenr de katerinka atzi uitat mah fratzilor... :)) era chiar mishto ... v`a pierit imaginatzia ? a ?

Stuey 02-05-04 20:15

:joy: (kitana moare de ras) :shock: (cand vede) :punch: (ca lumea face mishto de ea) :no: (se supara) :hug: (si dupa aceea se impaca cu toata lumea)


:blahblah: (Trebuia sa zic si eu ceva)

PYT 04-05-04 11:39

:blahblah: :lalala: :blahblah: :ihearu: :blahblah: :rah: :blahblah: :crazy: :crazy: :blahblah: :yikes: :chainsaw: :zombie: :pistoles:


All times are GMT +2. The time now is 00:29.

- Copyright 2026 4Tuning