![]() |
Re: machete in lucru-andrew 46
6 Attachment(s)
zilele astea am terminat interiorul la ferrari:!:
si am terminat caroseria de finisat8) trebuie sa o mai vopsesc si e gata:D |
Re: machete in lucru-andrew 46
incearca sa rectifici un pic la toba ... in rest e ok :)
|
Re: machete in lucru-andrew 46
Quote:
|
Re: machete in lucru-andrew 46
nos-ul probabil l-a avut de la o alta macheta si dif-urile sunt 2 casti fara carcasele alea de plastic gresesc ?
|
Re: machete in lucru-andrew 46
ai dreptate8)
mi-ai citit gandurile:D:D |
Re: machete in lucru-andrew 46
toba este aplicata sau vine cu sasiu ?
|
Re: Machete in lucru: andrew 46
este aplicata de la alta macheta
o sa o mai finisez nitzel.... inainte de vopsire.. |
Re: Machete in lucru: andrew 46
7 Attachment(s)
am mai facut niste poze mai artistice...:D
si cu eleronul pus |
Re: Machete in lucru: andrew 46
destul de bine dar incearca sa repari cumva la toba :)
|
Re: Machete in lucru: andrew 46
Quote:
sper ca si al meu sa-mi iasa cel putin la fel de misto pacat ca e 1:24 al meu si lucrez putin mai greu :sad: mi se pare super si eleronul 8) bravo ! ! ! ;) |
Re: Machete in lucru: andrew 46
Bravo frumos ferrariul! ;)
Oricum cred ca acum mai ai doar de finisat ceva nuiasa? |
Re: Machete in lucru: andrew 46
da
multumesc de aprecieri chiar azi mai termin cu finisajele ca m-au omorat.. si mai trebuie sa iau spray rosu si gata |
Re: Machete in lucru: andrew 46
Quote:
|
Re: Machete in lucru: andrew 46
sa finisezi toba sef inainte sa-l vopsesti ca daca nu e pacat de ea:)
|
Re: Machete in lucru: andrew 46
am finisat toba chiar azi
si celelalte imperfectiuni ....... |
| All times are GMT +2. The time now is 01:22. |
- Copyright 2026 4Tuning