Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tuning pe machete (https://forum.4tuning.ro/506-tuning-machete.html)
-   -   Machete in lucru - andrew 46 (https://forum.4tuning.ro/506-tuning-machete/89719-machete-lucru-andrew-46-a.html)

andrew 46 05-10-08 19:53

Re: machete in lucru-andrew 46
 
6 Attachment(s)
zilele astea am terminat interiorul la ferrari:!:
si am terminat caroseria de finisat8)
trebuie sa o mai vopsesc si e gata:D

B 46 KTO 05-10-08 20:04

Re: machete in lucru-andrew 46
 
incearca sa rectifici un pic la toba ... in rest e ok :)

Darius DMS 05-10-08 20:06

Re: machete in lucru-andrew 46
 
Quote:

Originally Posted by andrew 46 (Post 1793906)
zilele astea am terminat interiorul la ferrari:!:
si am terminat caroseria de finisat8)
trebuie sa o mai vopsesc si e gata:D

dinc e ai facut nos u si wooferele?ca is interesat si eu sa vad cum ai facut:-P:-P

B 46 KTO 05-10-08 20:08

Re: machete in lucru-andrew 46
 
nos-ul probabil l-a avut de la o alta macheta si dif-urile sunt 2 casti fara carcasele alea de plastic gresesc ?

andrew 46 05-10-08 20:15

Re: machete in lucru-andrew 46
 
ai dreptate8)
mi-ai citit gandurile:D:D

B 46 KTO 05-10-08 20:19

Re: machete in lucru-andrew 46
 
toba este aplicata sau vine cu sasiu ?

andrew 46 05-10-08 20:43

Re: Machete in lucru: andrew 46
 
este aplicata de la alta macheta
o sa o mai finisez nitzel.... inainte de vopsire..

andrew 46 07-10-08 09:15

Re: Machete in lucru: andrew 46
 
7 Attachment(s)
am mai facut niste poze mai artistice...:D
si cu eleronul pus

B 46 KTO 07-10-08 10:18

Re: Machete in lucru: andrew 46
 
destul de bine dar incearca sa repari cumva la toba :)

W Y P 07-10-08 12:07

Re: Machete in lucru: andrew 46
 
Quote:

Originally Posted by andrew 46 (Post 1796450)
am mai facut niste poze mai artistice...:D
si cu eleronul pus

super andrew...
sper ca si al meu sa-mi iasa cel putin la fel de misto
pacat ca e 1:24 al meu si lucrez putin mai greu :sad:
mi se pare super si eleronul 8)
bravo ! ! ! ;)

Dark Side 07-10-08 12:22

Re: Machete in lucru: andrew 46
 
Bravo frumos ferrariul! ;)
Oricum cred ca acum mai ai doar de finisat ceva nuiasa?

andrew 46 07-10-08 20:50

Re: Machete in lucru: andrew 46
 
da
multumesc de aprecieri
chiar azi mai termin cu finisajele ca m-au omorat..
si mai trebuie sa iau spray rosu si gata

Darius DMS 08-10-08 10:07

Re: Machete in lucru: andrew 46
 
Quote:

Originally Posted by andrew 46 (Post 1796450)
am mai facut niste poze mai artistice...:D
si cu eleronul pus

best omule...e ffftare ferrari....foarte bine lucrat....sincer,mie nu mi ar fi ieit asa ceva.....spor la vopsit...cred ca i ar sta un alb perlat de culoarea grundului...asa cred,dar faci cum vrei....;);)spor la treaba

B 46 KTO 08-10-08 12:31

Re: Machete in lucru: andrew 46
 
sa finisezi toba sef inainte sa-l vopsesti ca daca nu e pacat de ea:)

andrew 46 08-10-08 21:12

Re: Machete in lucru: andrew 46
 
am finisat toba chiar azi
si celelalte imperfectiuni .......


All times are GMT +2. The time now is 01:22.

- Copyright 2026 4Tuning