Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte cluburi (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi.html)
-   -   dubmaniacks (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi/89228-dubmaniacks.html)

ruller 18-09-08 20:06

Re: dubmaniacks
 
mi-a trecut prin cap sa o decupez...dar am stat si m-am uitat.....si plafonul cu trapa are o bombare...e si normal..bombarea este ptr locul acela in care intra trapa cand o deschizi ...si am zis ca asta nu poate sa fie o problema..nu pe dracu..am decupat plafonu bun ...si am realizat ca nu se potriveste deloc ...si l-am rupt in bucati de nervi...deci nu decupati plafoane bune :-s ..Ps. am comandat din germania ..

dubmaniacks 21-09-08 14:31

Re: dubmaniacks
 
Ieri de la 8 dim pana la 11 seara am lucrat la masina.Eu zic ca incepe sa prinda "contur" 8)

sco211 21-09-08 15:37

Re: dubmaniacks
 
corect...contur...numai sa nu crezi ca daca zici contur inseamna ca e si la linie :P
spor la treaba man...

dubmaniacks 22-09-08 13:16

Re: dubmaniacks
 
Quote:

Originally Posted by sco211 (Post 1767369)
corect...contur...numai sa nu crezi ca daca zici contur inseamna ca e si la linie :P
spor la treaba man...

https://img171.imageshack.us/img171/8...0777qq3.th.jpghttps://img171.imageshack.us/images/thpix.gif https://img213.imageshack.us/img213/7...7761ct2.th.jpghttps://img213.imageshack.us/images/thpix.gif https://img228.imageshack.us/img228/7...0779iv5.th.jpghttps://img228.imageshack.us/images/thpix.gif

workin my ass off :huh:

szrobik 22-09-08 21:47

Re: dubmaniacks
 
Spor la treaba!:)

sco211 24-09-08 05:30

Re: dubmaniacks
 
5 Attachment(s)
revin cu poze...desi se pare ca sunt singuru care pune asa multe si cam dau impresia ca ma laud...dar as prefera sa judecati mai mult pozele decat masina din poze. caci despre asta este vorba.

vreau sa specific ca urmatoarele poze nu au nici un efect aplicat in programe specializate.
pura poza!
enjoy! :P

szrobik 24-09-08 12:34

Re: dubmaniacks
 
4 Attachment(s)
Hai ca am facut si eu cateva poze:)...
sco211 ai o masina superba!8)

sco211 24-09-08 17:33

Re: dubmaniacks
 
Quote:

Originally Posted by szrobik (Post 1773122)
Hai ca am facut si eu cateva poze:)...
sco211 ai o masina superba!8)

pozele sunt d vina...

a mea nici macar nu e intreaga.
mishto asezarea pozelor tale...ca sa nu mai zic despre masnina...

dubmaniacks 25-09-08 20:31

Re: dubmaniacks
 
@ sco - stii ce cred despre masina ta (BoMBA!!!)

@szrobik - speachless.... :X

CypOR 26-09-08 12:03

Re: dubmaniacks
 
foarte frumoase "doamne"

PS: nu ma mai joc asa Blondu_206 mi-o furat avataru :p

sco211 03-10-08 14:32

Re: dubmaniacks
 
6 Attachment(s)
sper sa nu crede-ti ca vreau sa transform threadul in unul personal, dar io mai pun poze.
proaspete.

dubmaniacks 03-10-08 14:48

Re: dubmaniacks
 
1 Attachment(s)
Maine primesc pragurile de plastic , arcadele ...(cele de gti) . I'm happy ;)
__________________________________________________ ____________________________

Foarte Frumos Andrei!Keep it up ;)
__________________________________________________ ____________________________

Cipri , pune poze cu mandra ta!
__________________________________________________ ____________________________

Membrii clubului sunt rugati sa-si schimbe semnatura.Astfel :

"[SIGPIC][/SIGPIC]"

-> ca sa avem directionare spre club.Accesand semnatura.Va multumesc!

Poza daca cineva nu se descuraca:

sco211 03-10-08 21:06

Re: dubmaniacks
 
multumesc.
sper ca sa pot sa o si repar sa fac mai multe poze ziua...
curand. :)

vdub 05-10-08 14:21

Re: dubmaniacks
 
9 Attachment(s)
bag si eu un ultim set de poze cu asta mic ....

dubmaniacks 05-10-08 19:29

Re: dubmaniacks
 
F.Frumos Edi.O sa modific primul post , deoarece clubul accepta si "rado" . Iti urez bafta prin aceasta cale , @ new project!


All times are GMT +2. The time now is 15:24.

- Copyright 2026 4Tuning