![]() |
uhmm desi am precomanda pentru stopurile prezentate aqi .. sincer .. nu sunt cine stie ce .. ma rog la noi in romania e o moda .. bani multi .. gama saracacioasa .. nu ai de unde sa alegi iei ce gasesti .. mai avem pana evoluam .. si o alta idee de stopuri e posibil am inteles ( nu bag mana in foc ) de la o firma italiana zafi sau ceva de genu . asa se aude pe la ct cel putin . Oh and btw mai lasati posturile gen tot dulap e sau mai stiu eu ce .. astea sunt venite in general de la cei cu mashini altele decat dacia logan sau si mai grav de la anumiti posesori de SH-uri care ajung la service din 2 in 2 zile vechi de cand blana lu bunika . :oops: Postul fiind o concluzie personala asupra asha zisului tuning in .ro nu e nevoie de acordurile unora sau mai stiu eu ce .. asta pentru cei cu mancarici .. repet .. am alergat cu golanul meu prin toata tara si rezultatul este cateva mii de euroi sparti si ... nimic in jurul asteptarilor mele .
|
Ai de capu meu, eu is pe jos, deci trebuie sa fac rost de stopurile alea. Deci, nu mai pot ! Si angel eyes, clar.. Din nefericire inca nu am Logan, dar se va rezolva :twisted:
Totusi, nu stiu de ce am impresia ca un stop pe fond negru ar inalta masina mai mult ca unul cromat, parerea mea... Ar iesi prea mult in evidenta.. Iar pe o masina inchisa la culoare ar prelungi esteticul portbagaj care si`asa e mare. Iar daca vine vorba de siguranta, oare noaptea care e mai sigur? |
Mahh atatea idei, pareri si concluzii...........dar nimeni care a cumparat asa keva vrem sa auzim impresi pro si contra !!! :twisted:
|
E CA SI CUM I-AI PUNE UNUI ORB OCHELARI VERSACE!
:D :D :D ... |
Re:
Quote:
sunt romanesti stopurile??? ma mir ........ sunt frumoase pentru un lucru romanesc dar dupa pret credeam ca sunt aduse de afara la care se adauga TAXE, mie mi se pare enorm pretul!!!! am trecut la un magazin de piese tuning pe 1 mai si am cascat gura pe acolo si am vazut ca avea si stopuri clare........ si am intrebat cat costa si cele de bora erau pe undeva pe la 4 mil si ceva SETUL unde o bora noua costa pe putin vre-o 14 mii de euro si loganul costa 9 mii de euro ........ bine ca erau chinezesti dar ........ la jumatate de pret fara de cele de logan!!! oricum sunt frumoase stopurile dar sa zicem ca as avea bani tot nu ar veni bine pe masina la mine ca am culoare inchisa deci ar merge ceva pe negru nu pe crom |
Re: Logan- premiera mondiala- stopuri clare cu leduri
super... da foarte bine
|
Re: Logan- premiera mondiala- stopuri clare cu leduri
Putei sa imi dati, va rog datele de contact ale firmei Aquila Electronics? Farurile cu xenon au aparut? Cat costa ele?
Multumesc |
Re: Logan- premiera mondiala- stopuri clare cu leduri
Si-a achizitzionat cineva pana acum astfel de stopuri ?
|
Re: Logan- premiera mondiala- stopuri clare cu leduri
Revin... Mai traiesc cei de la wizzard?:-/
Eu m-am lasat pagubas cu stopurile, dupa cum mi-au sarit la beregata... Dar totusi parca era: "si farurile angel-eyes in curand!" nu? stie cineva ceva de ele? Ms ! |
Re: Logan- premiera mondiala- stopuri clare cu leduri
fratilor la banii aia nu cred ca o sa cumpere nimeni niciodata pentru dacia!!!! daca erau 100 si ceva de E mai era ceva le pretul unora care sunt facute in china pentru alte masini dar ...........
|
Re: Logan- premiera mondiala- stopuri clare cu leduri
Se pare ca a mers!!! :)) Au iesit Logan Angel eyes!!!!
Si sunt de o mie de ori mai reusite decat stopurile!!! Broavo baieti!!! |
Re: Logan- premiera mondiala- stopuri clare cu leduri
sunt beton shi stopurile,shi angel eyes,dar pretul lasa muult de dorit,daca se zice ca sunt facute la noi,ar trebui sa fie mai ieftine,nu?:(
|
Re: Logan- premiera mondiala- stopuri clare cu leduri
Quote:
Pretul este destul de rezonabil! Doar stopurile nu prea meriata banii astia in rest farurile sunt OK! De ce zic asta? Pentru ca finisajul stopurilor lasa de dorit.. am vazut unele si nu mi s-au parut asa interesante, ba chiar "taranesti" cum am mai zis... Partea aceea sclipitoare de la stopuri putea fi si ea de o culoare mai inchisa ... Parerea mea e ca daca s-ar fi facut un fundal negru ar fi iesit mai interesant si ar fi fost ceva mai speciale decat celelalte. Acum ... asta e :D! Poate se gandesc sa faca si un model pe negru...!!! subliniez? :)?:)?:)? ;) |
Re: Logan- premiera mondiala- stopuri clare cu leduri
da foarte buna idea de a face niste stopuri pe negru
chiar ar arata mai bine dcat astea care sunt acuma <<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<>>>>>>>>>>>>>>>> https://img204.imageshack.us/img204/9...ledoors9id.gif |
Re: Logan- premiera mondiala- stopuri clare cu leduri
Fratzilor, eu am un Cielo!
Cei de la Wizards nu fac pe comanda si stopuri cu leduri pentru Cielo si faruri cu geam clar si angel eyes??? Vreau neaparat si eu asa ceva! Cine ma poate ajuta ? E naspa ca Cielo a aparut la noi de atatia ani si noi nu gasim ca Loganezii orice vrem pentru masina... |
| All times are GMT +2. The time now is 19:54. |
- Copyright 2026 4Tuning