Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tot ceea ce nu poate fi incadrat (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat.html)
-   -   Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru? (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat/87304-reprezinta-imaginea-avatarul-vostru.html)

StreetStyle22 16-02-09 17:06

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
Turbo. :twisted:

bodo 16-02-09 22:54

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
nea HAI-u cand se distreaza :lol:

Gabi 16-02-09 22:55

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
LOL :)

Psycho 17-02-09 01:14

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
hahahaha gabi e cel ami tare :)

Huidu al meu :) .. il stiti nu ??

DTH 18-02-09 15:16

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
Un omulet cu capatzana de Nissan :weee: care se "distreaza" :dribble::dribble::dribble::dribble::dribble: cu sigla de Honda :lol::lol::lol::lol:

nea_gogu_de_la_gaze 18-02-09 17:29

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
Autostrada Bucuresti-Ploiesti in constructie:)

CyberCSX 19-02-09 12:37

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
Pontiac Firebird 1989 tuned,



<<<----- Propria masina.

Evoluzione 19-02-09 21:42

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
Pookie, un pelus oferit din partea Capsunicei mele :rolleyes2

Psycho 19-02-09 23:58

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
am schimbat .. in 3 oameni de lego care pregatesc in JOINT :D :">

Patrulei 20-02-09 02:30

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
Foarte tare avataru numai ca e prea mic cuiu ala:(:))aveam si eu o poza dar cu unu mareeee:-)
on topic:masina mea

andrey2003 22-02-09 19:49

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
sigla RAndrey

TFK 25-02-09 15:09

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
Un monstru din SPORE, His name is NoMoTwoEyes :D Vine dela No Mouth Two Eyes :D

TheFasterMan 25-02-09 17:06

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
Masina mea....:)

1nS4n3 06-03-09 12:11

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
Pentru mine a reprezentat ceva vreo 7 ani si jumatate si parca mi-e asa sa o schimb... La propriu, la figurat... :-s

69WRX 06-03-09 18:44

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
masinutza mea


All times are GMT +2. The time now is 19:15.

- Copyright 2026 4Tuning