![]() |
Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
Turbo. :twisted:
|
Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
nea HAI-u cand se distreaza :lol:
|
Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
LOL :)
|
Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
hahahaha gabi e cel ami tare :)
Huidu al meu :) .. il stiti nu ?? |
Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
Un omulet cu capatzana de Nissan :weee: care se "distreaza" :dribble::dribble::dribble::dribble::dribble: cu sigla de Honda :lol::lol::lol::lol:
|
Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
Autostrada Bucuresti-Ploiesti in constructie:)
|
Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
Pontiac Firebird 1989 tuned,
<<<----- Propria masina. |
Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
Pookie, un pelus oferit din partea Capsunicei mele :rolleyes2
|
Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
am schimbat .. in 3 oameni de lego care pregatesc in JOINT :D :">
|
Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
Foarte tare avataru numai ca e prea mic cuiu ala:(:))aveam si eu o poza dar cu unu mareeee:-)
on topic:masina mea |
Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
sigla RAndrey
|
Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
Un monstru din SPORE, His name is NoMoTwoEyes :D Vine dela No Mouth Two Eyes :D
|
Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
Masina mea....:)
|
Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
Pentru mine a reprezentat ceva vreo 7 ani si jumatate si parca mi-e asa sa o schimb... La propriu, la figurat... :-s
|
Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
masinutza mea
|
| All times are GMT +2. The time now is 19:15. |
- Copyright 2026 4Tuning