Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Evenimente Auto (https://forum.4tuning.ro/25-evenimente-auto.html)
-   -   Gumball 3000 editia 2008 (https://forum.4tuning.ro/25-evenimente-auto/87022-gumball-3000-editia-2008-a.html)

TurkishCarFan 20-08-08 12:17

Re: Gumball 3000 editia 2008
 
Quote:

Originally Posted by andi_cimpean (Post 1696801)
SUPER TARI MASINUTZELE ....dar este o mare reclama PUMA

scuza`ma dar nu crezi ca un asemenea eveniment are nevoie si de sponsori pe masura? daca e reclama puma ce?anu` trecut a fost reclama adidas.

Peugeot_113 07-09-08 23:56

Re: Gumball 3000 editia 2008
 
am vazut emisiunea e chiar mijto....organizatoru ce lamborghini mijto are

N3n3a 08-09-08 10:55

Re: Gumball 3000 editia 2008
 
unde pot vedea si eu filmulete din eveniment?

hoppersro 10-09-08 20:58

Re: Gumball 3000 editia 2008
 
Quote:

Originally Posted by zed13 (Post 1689341)
A fost acum cativa ani de ex. si un vw Van vechi, s-au dus doar de fun. dece numai supercaruri? din cate stiu taxa de participare e 60.000euro, ori pe masina ori pe persoana nu stiu exact:shock:

Van-ul ala are un motor de Porsche 959 in spate... numai pretul motorului ajunge la cateva zeci de mii, avand in vedere ca 959 sunt rare. Apropo, ai vazut filmul de anul trecut? Sa vezi ce frumos trece Van-ul la vreo 300kmh+ pe langa un Murcielago. In masina aia sunt investiti mult mai mult de 100.000:D

Taxa e de 25.000 de Lire Sterline pentru masina si sofer, iar persoanele extra platesc 15.000 :), sau mai mult dupa cum am vazut de la colegii mai documentati decat mine:) preturile erau de acum 3 ani:P

In Serbia si-a facut praf un Rolls Royce Silver Phantom un tip care a reusit sa ia o mica pata de ulei pe "autostrada" ... pretul masinii... +- 1.000.000$ (asta a zis Max Million (organizatorul))

Brian 11-09-08 23:15

Re: Gumball 3000 editia 2008
 
1 Attachment(s)
hoppersro taxa a fost 60.000 lire ..
Numele organizatorului este Maximillion Cooper nu max million :-) si anul asta a participat cu un superb Jaguar XJ220 (pozele sunt pe primele pagini , masina alba)


Gumball Live 2008

In poza Max(founder) si Julie (co-founder)

Mai multe poze pe pumagumball.com

fokerix 24-09-08 15:20

Re: Gumball 3000 editia 2008
 
super tare gumballu`...senzatii tari adrenalina..tot ce vrei..petreceri..se distreaza lumea....dak au cu ce:joy::rockon:


All times are GMT +2. The time now is 16:47.

- Copyright 2026 4Tuning