![]() |
Re: Gumball 3000 editia 2008
Quote:
|
Re: Gumball 3000 editia 2008
am vazut emisiunea e chiar mijto....organizatoru ce lamborghini mijto are
|
Re: Gumball 3000 editia 2008
unde pot vedea si eu filmulete din eveniment?
|
Re: Gumball 3000 editia 2008
Quote:
Taxa e de 25.000 de Lire Sterline pentru masina si sofer, iar persoanele extra platesc 15.000 :), sau mai mult dupa cum am vazut de la colegii mai documentati decat mine:) preturile erau de acum 3 ani:P In Serbia si-a facut praf un Rolls Royce Silver Phantom un tip care a reusit sa ia o mica pata de ulei pe "autostrada" ... pretul masinii... +- 1.000.000$ (asta a zis Max Million (organizatorul)) |
Re: Gumball 3000 editia 2008
1 Attachment(s)
hoppersro taxa a fost 60.000 lire ..
Numele organizatorului este Maximillion Cooper nu max million :-) si anul asta a participat cu un superb Jaguar XJ220 (pozele sunt pe primele pagini , masina alba) Gumball Live 2008 In poza Max(founder) si Julie (co-founder) Mai multe poze pe pumagumball.com |
Re: Gumball 3000 editia 2008
super tare gumballu`...senzatii tari adrenalina..tot ce vrei..petreceri..se distreaza lumea....dak au cu ce:joy::rockon:
|
| All times are GMT +2. The time now is 16:47. |
- Copyright 2026 4Tuning