![]() |
Re: Diverse (topic de offtopic)
nebuni domnule nebuni:)
ps: DRK knd facem si noi o sedinta foto dar sa fim ca aseara:D |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
poate sa ne spuna cineva? |
Re: Diverse (topic de offtopic)
lory lory lory lory :D
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
adevarul este k a avut si de unde sa invete zic eu....;) |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Adevarat! Felicitari Familiei SpargeGume, pe copil o sa-l cheme Dunlop? :-j :*
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
haaaa:lol::lol::lol: propun FALKEN sau TOYO:lol::lol::lol: |
Re: Diverse (topic de offtopic)
:lol::lol::lol: pai aseara in fata blocului se certau care dintre ei doi sa intre la 4tuning days la drift si burnout :lol:....:P :)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
poate maine ne vdm iar la locul nostru de antrenament:D
ps:pe copil cred k o sal cheme Michelin:) |
Re: Diverse (topic de offtopic)
suna mai barbateste :)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
nu am bani de caucioace si de benzina maine sper sa fac rost
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
johhny dar putetzi intra amandoi :D punem noi o vb buna...app bah voi ashtia cu "bolizii" mai zzicetzi ceva :)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Luciane, stai (sau stateai) cumva prin zona pe la Ilioara?
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Inca mai stau :D
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Bun, suntem vecini. :D (relativ)
|
| All times are GMT +2. The time now is 20:51. |
- Copyright 2026 4Tuning