Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

johnny325 29-09-08 17:52

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
nebuni domnule nebuni:)
ps: DRK knd facem si noi o sedinta foto dar sa fim ca aseara:D

daffy duck™ 29-09-08 17:57

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by johnny325 (Post 1783364)
nebuni domnule nebuni:)
ps: DRK knd facem si noi o sedinta foto dar sa fim ca aseara:D

misto app......c misto se invartea pisica.....dar culmea...johnny era langa noi...oare cine era la volan?!?!?????:lol::lol::lol::lol::lol:
poate sa ne spuna cineva?

johnny325 29-09-08 18:02

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
lory lory lory lory :D

daffy duck™ 29-09-08 18:03

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by johnny325 (Post 1783380)
lory lory lory lory :D

jos palaria......all respect!!!!


adevarul este k a avut si de unde sa invete zic eu....;)

Lucian_GXZ 29-09-08 18:29

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Adevarat! Felicitari Familiei SpargeGume, pe copil o sa-l cheme Dunlop? :-j :*

daffy duck™ 29-09-08 18:55

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Lucian_GXZ (Post 1783424)
Adevarat! Felicitari Familiei SpargeGume, pe copil o sa-l cheme Dunlop? :-j :*


haaaa:lol::lol::lol:
propun FALKEN sau TOYO:lol::lol::lol:

fiderzen 29-09-08 20:02

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
:lol::lol::lol: pai aseara in fata blocului se certau care dintre ei doi sa intre la 4tuning days la drift si burnout :lol:....:P :)

johnny325 29-09-08 20:06

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
poate maine ne vdm iar la locul nostru de antrenament:D
ps:pe copil cred k o sal cheme Michelin:)

johnny325 29-09-08 20:06

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
suna mai barbateste :)

daffy duck™ 29-09-08 20:09

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by johnny325 (Post 1783571)
suna mai barbateste :)

vino in seara asta la 22:00-22:30 in roa......sau vb la tel cu lucian si poate mergem iar la locu ala...

johnny325 29-09-08 20:15

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
nu am bani de caucioace si de benzina maine sper sa fac rost

DRK*DeSiGn 30-09-08 01:41

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
johhny dar putetzi intra amandoi :D punem noi o vb buna...app bah voi ashtia cu "bolizii" mai zzicetzi ceva :)

Mustang 01-10-08 17:36

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Luciane, stai (sau stateai) cumva prin zona pe la Ilioara?

Lucian_GXZ 01-10-08 17:38

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Inca mai stau :D

Mustang 01-10-08 19:57

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Bun, suntem vecini. :D (relativ)


All times are GMT +2. The time now is 20:51.

- Copyright 2026 4Tuning