Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Coltul incepatorului (https://forum.4tuning.ro/382-coltul-incepatorului.html)
-   -   Amplficator in casa (https://forum.4tuning.ro/382-coltul-incepatorului/86592-amplficator-casa.html)

TheADX 04-02-10 15:41

Re: Amplficator in casa
 
Quote:

Originally Posted by Bigu (Post 2442413)
si alternatoru cu ce il invarti?

probabil e vorba de un redresor de baterie..

skype09 07-02-10 00:16

Re: Amplficator in casa
 
poti pune doar + - ...si ale mov-negru is pentru difuzoare in combinatiile alea

khrysty@n 07-02-10 13:21

Re: Amplficator in casa
 
Skype09 ai dreptate,

Dar vreau ca sa tina minte cass-ul ora si posturile.

IONUT-GBP 07-02-10 14:28

Re: Amplficator in casa
 
unesti firul galben cu cel rosu

TL-55-CDI 30-05-10 01:36

Re: Amplficator in casa
 
ma baieti voi ave-ti minti luminate mai...........da cu lanterna. NO coment


All times are GMT +2. The time now is 01:07.

- Copyright 2026 4Tuning