![]() |
Re: Amplficator in casa
Quote:
|
Re: Amplficator in casa
poti pune doar + - ...si ale mov-negru is pentru difuzoare in combinatiile alea
|
Re: Amplficator in casa
Skype09 ai dreptate,
Dar vreau ca sa tina minte cass-ul ora si posturile. |
Re: Amplficator in casa
unesti firul galben cu cel rosu
|
Re: Amplficator in casa
ma baieti voi ave-ti minti luminate mai...........da cu lanterna. NO coment
|
| All times are GMT +2. The time now is 01:07. |
- Copyright 2026 4Tuning