![]() |
daca inca se asteapta provocari inseama ca e din tara wrx sti-ul..
o masina care trage asa nu scapa neobservata prea usor. nimeni nu putea spune mai bine decat JKV .. eu azi vad filmuletul pentru prima data si mi-am dat seama ca e bord de wrx.. cum sa nu si-ar fi dat sebastian seama din prima care conduce asa ceva .. in fine si evo8 are turometru in mijloc insa se aprind toate cesurile cu rosu.. oricum nu mai vazusem filmulete noi cu masina lui sebastian .. era de asteptat |
Ce nu inteleg eu este de ce Sebi n-a pus aceasta provocare direct si ocoleste asa mult subiectul. Probabil de frica ca o sa ramana fara concurenti. Masina lui este muncita foarte mult. A stat foarte mult in service desfacuta, asteptandu-si piesele. A bagat foarte, foarte multi bani in ea si mi se pare normal sa traga incredibil de tare. Eu, abia astept s-o vad la \"treaba\" pt ca sunt indragostit de Subaru. Deja e masina spectacol si sincer cred ca ar trebui sa-l spulbere pe Andrei Tentean. Totusi ma deranjeaza modul de prezentare. Desi, cred ca, bine intentionat, Sebastian, ar fi putut alege alta forma.
Astept cu interes alte filme. |
Eu am auzit ca este vorba de o japoneza care vine de la greci saptamana viitoare.
Asta sa fie, eu am un filmullet cu masina banuita de voi dar nu suna lafel. |
Re:
Quote:
Il vezi tu pe nas batand finul? |
Hai gata cu misterele!
Cine este cu masina aia? |
Rapoarte asa scurte......:) frumos...dc nu ma insel: I - 70
II - 90 III - 115 IV - 145 Suta cam in 4.2 secunde. Nu? Oricum nu este ceva extraordinar pt masina asta (STI). Parerea mea . :ciggy: Cronometrarea pe un filmulet e cam aiurea oricum, eroarea e f mare asa ca..... |
Re:
Quote:
|
Re:
Subaru din filmulet sigur este umblat prin el. De serie nu am vazut pana acum sa traga asa bine 0-100. Din filmulet e greu sa iti dai seama exact, mai ales ca este imaginea cam neclara, dar stock eu sunt sigur ca nu este. Si un bord de subaru....il visez si ziua :)
|
Re:
1 Attachment(s)
Quote:
|
doar am spus ca e masina, nu moto...
dar subaru merge peste 300? acum lucram sa punem materiale suplimentare... |
Re:
Quote:
|
Re:
Quote:
|
Re:
Quote:
|
1 Attachment(s)
:ciggy:
|
1 Attachment(s)
0-305 km/h
cineva pe 4tuning spunea ca subaru nu merge la viteza asta? si mai crestea... greu... stiti voi cum... cate un km, cate 1, cate 1...la cum am simtit, 310 sigur daca nu se trezea unu sa depaseasca la sute de metri in fata... cei care au motocicleta stiu cum e... :D |
| All times are GMT +2. The time now is 15:36. |
- Copyright 2026 4Tuning