Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PROVOCARI (https://forum.4tuning.ro/61-provocari.html)
-   -   Provocări pentru SUBARU lui Sebastian. (https://forum.4tuning.ro/61-provocari/8607-provocari-subaru-sebastian.html)

MMihai 05-10-05 15:30

daca inca se asteapta provocari inseama ca e din tara wrx sti-ul..
o masina care trage asa nu scapa neobservata prea usor.
nimeni nu putea spune mai bine decat JKV .. eu azi vad filmuletul pentru prima data si mi-am dat seama ca e bord de wrx.. cum sa nu si-ar fi dat sebastian seama din prima care conduce asa ceva .. in fine si evo8 are turometru in mijloc insa se aprind toate cesurile cu rosu..
oricum nu mai vazusem filmulete noi cu masina lui sebastian .. era de asteptat

JKV 05-10-05 16:56

Ce nu inteleg eu este de ce Sebi n-a pus aceasta provocare direct si ocoleste asa mult subiectul. Probabil de frica ca o sa ramana fara concurenti. Masina lui este muncita foarte mult. A stat foarte mult in service desfacuta, asteptandu-si piesele. A bagat foarte, foarte multi bani in ea si mi se pare normal sa traga incredibil de tare. Eu, abia astept s-o vad la \"treaba\" pt ca sunt indragostit de Subaru. Deja e masina spectacol si sincer cred ca ar trebui sa-l spulbere pe Andrei Tentean. Totusi ma deranjeaza modul de prezentare. Desi, cred ca, bine intentionat, Sebastian, ar fi putut alege alta forma.

Astept cu interes alte filme.

aviator 05-10-05 18:36

Eu am auzit ca este vorba de o japoneza care vine de la greci saptamana viitoare.
Asta sa fie, eu am un filmullet cu masina banuita de voi dar nu suna lafel.

aviator 05-10-05 18:40

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"JKV\"
Ce nu inteleg eu este de ce Sebi n-a pus aceasta provocare direct si ocoleste asa mult subiectul. Probabil de frica ca o sa ramana fara concurenti. Masina lui este muncita foarte mult. A stat foarte mult in service desfacuta, asteptandu-si piesele. A bagat foarte, foarte multi bani in ea si mi se pare normal sa traga incredibil de tare. Eu, abia astept s-o vad la \"treaba\" pt ca sunt indragostit de Subaru. Deja e masina spectacol si sincer cred ca ar trebui sa-l spulbere pe Andrei Tentean. Totusi ma deranjeaza modul de prezentare. Desi, cred ca, bine intentionat, Sebastian, ar fi putut alege alta forma.

Astept cu interes alte filme.

Din respect nu cred ca se vor batea. O lupta fratricida.
Il vezi tu pe nas batand finul?

aviator 05-10-05 20:55

Hai gata cu misterele!
Cine este cu masina aia?

ERY 05-10-05 22:57

Rapoarte asa scurte......:) frumos...dc nu ma insel: I - 70
II - 90
III - 115
IV - 145

Suta cam in 4.2 secunde. Nu? Oricum nu este ceva extraordinar pt masina asta (STI). Parerea mea . :ciggy:

Cronometrarea pe un filmulet e cam aiurea oricum, eroarea e f mare asa ca.....

GYM 05-10-05 23:24

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"CT-81-ERY\"
Rapoarte asa scurte......:) frumos...dc nu ma insel: I - 70
II - 90
III - 115
IV - 145

Suta cam in 4.2 secunde. Nu? Oricum nu este ceva extraordinar pt masina asta (STI). Parerea mea . :ciggy:

Mie mi se pare ca suta ii cam pe la 3 sec si ceva, si din cate am inteles se poate si mai bine...:)

ERY 06-10-05 00:01

Re:
 
Subaru din filmulet sigur este umblat prin el. De serie nu am vazut pana acum sa traga asa bine 0-100. Din filmulet e greu sa iti dai seama exact, mai ales ca este imaginea cam neclara, dar stock eu sunt sigur ca nu este. Si un bord de subaru....il visez si ziua :)

SEBASTIAN 06-10-05 00:10

Re:
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by CT-81-ERY
Subaru din filmulet sigur este umblat prin el. De serie nu am vazut pana acum sa traga asa bine 0-100. Din filmulet e greu sa iti dai seama exact, mai ales ca este imaginea cam neclara, dar stock eu sunt sigur ca nu este. Si un bord de subaru....il visez si ziua :)

O FI ASTA SAU ALALALT?

Gratzian 06-10-05 00:18

doar am spus ca e masina, nu moto...
dar subaru merge peste 300?
acum lucram sa punem materiale suplimentare...

SEBASTIAN 06-10-05 00:26

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Gratzian\"
doar am spus ca e masina, nu moto...
dar subaru merge peste 300?
acum lucram sa punem materiale suplimentare...

Pai daca te uiti mai sus e o poza cu unul care trece la 400m cu peste 170mph asta fiind undeva la 277km/h, cat crezi ca mai ii trebuie sa faca 300?

ERY 06-10-05 00:45

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"SEBASTIAN\"

O FI ASTA SAU ALALALT?

Super.As aprecia dc mi-ai spune si numele jocului din care sunt facute pozele.

SEBASTIAN 06-10-05 00:55

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"CT-81-ERY\"
Quote:

Originally Posted by \"SEBASTIAN\"

O FI ASTA SAU ALALALT?

Super.As aprecia dc mi-ai spune si numele jocului din care sunt facute pozele.

pare ireal insa sunt cele mai rapide la ora asta, e real 100%

ERY 06-10-05 01:33

1 Attachment(s)
:ciggy:

Gratzian 06-10-05 01:36

1 Attachment(s)
0-305 km/h
cineva pe 4tuning spunea ca subaru nu merge la viteza asta?
si mai crestea...
greu... stiti voi cum... cate un km, cate 1, cate 1...la cum am simtit, 310 sigur daca nu se trezea unu sa depaseasca la sute de metri in fata...
cei care au motocicleta stiu cum e... :D


All times are GMT +2. The time now is 15:36.

- Copyright 2026 4Tuning