Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Buzau (https://forum.4tuning.ro/192-buzau.html)
-   -   Marele Premiu al Buzaului editia a V-a (https://forum.4tuning.ro/192-buzau/85971-marele-premiu-buzaului-editia.html)

Vely 07-09-08 22:24

Re: Marele Premiu al Buzaului editia a V-a
 
6 Attachment(s)
Niste filme!
Scuzati ca mai apar si cativa oameni in cadru printre masini! :)

Vely 07-09-08 22:35

Re: Marele Premiu al Buzaului editia a V-a
 
2 Attachment(s)
altul

narko_rules 07-09-08 22:41

Re: Marele Premiu al Buzaului editia a V-a
 
eu vin cu poze maine..am toate filmarile......si toate masinile pozate......in mare...

kidu2006 07-09-08 22:43

Re: Marele Premiu al Buzaului editia a V-a
 
Poze si/sau filme cu Celica are careva?:???:

Vely 07-09-08 22:48

Re: Marele Premiu al Buzaului editia a V-a
 
4 Attachment(s)
din nou

Ara525 07-09-08 22:48

Re: Marele Premiu al Buzaului editia a V-a
 
Organizarea a lasat mult de dorit ...(si cei de la paza , care ar fi trbuit sa tina oamenii departe de strada, erau pe mijlocul strazii "sa vad si eu care pleaca primu' ") ; dar macar nu s-au mai anulat ca data trecuta. Cat despre grupe...super aiurea ( CZR in grupa cu 2.5 12v )

Vely 07-09-08 22:58

Re: Marele Premiu al Buzaului editia a V-a
 
8 Attachment(s)
mai am

narko_rules 07-09-08 23:01

Re: Marele Premiu al Buzaului editia a V-a
 
VELY am o idee fa-le pe toate cap la cap..si pune un singur post cu toate la rand ar fi cel mai bine;)! am sa pun eu maine...k sunt obosit akum...

kidu2006 07-09-08 23:02

Re: Marele Premiu al Buzaului editia a V-a
 
Quote:

Originally Posted by Vely (Post 1738180)
mai am

Fara suparare,dar ai filmat numai tampenii:sad:,in mare parte

narko_rules 07-09-08 23:02

Re: Marele Premiu al Buzaului editia a V-a
 
Quote:

Originally Posted by Ara525 (Post 1738158)
Organizarea a lasat mult de dorit ...(si cei de la paza , care ar fi trbuit sa tina oamenii departe de strada, erau pe mijlocul strazii "sa vad si eu care pleaca primu' ") ; dar macar nu s-au mai anulat ca data trecuta. Cat despre grupe...super aiurea ( CZR in grupa cu 2.5 12v )

si asta nu e nimic. masina de 150 cp cu masina de 296 cp .....

riv_gms 07-09-08 23:03

Re: Marele Premiu al Buzaului editia a V-a
 
tampenenii ne tampeniii ... a filma.t
...

W Y P 07-09-08 23:06

Re: Marele Premiu al Buzaului editia a V-a
 
parerea mea este ca soferii nu au dat tot ce puteau din masinile lor
motivul ?
spectatorii
nu credeti ca unii aveau putina teama ?
totusi masinile treceau la 20 cm de spectatori...si cel putin la start...cand a plecat odata subaru si a luat-o de spate intr-o parte nu stiu daca a-ti vazut cum sareau spectatorii unii peste altii sa se dea la o parte
deci...parerea mea...unele masini nu au aratat tot ce puteau...


bine ca pana la urma s-a terminat cu bine ;)

narko_rules 07-09-08 23:07

Re: Marele Premiu al Buzaului editia a V-a
 
va pun eu toata filmarea....de la finish..momentan nu am camera acasa....e la cineva ca a vrut pozele urgent si i le-am dat maine le pun eu cap la cap si fak treaba buna!

narko_rules 07-09-08 23:11

Re: Marele Premiu al Buzaului editia a V-a
 
Quote:

Originally Posted by M W E (Post 1738204)
parerea mea este ca soferii nu au dat tot ce puteau din masinile lor
motivul ?
spectatorii
nu credeti ca unii aveau putina teama ?
totusi masinile treceau la 20 cm de spectatori...si cel putin la start...cand a plecat odata subaru si a luat-o de spate intr-o parte nu stiu daca a-ti vazut cum sareau spectatorii unii peste altii sa se dea la o parte
deci...parerea mea...unele masini nu au aratat tot ce puteau...


bine ca pana la urma s-a terminat cu bine ;)



cel putin am avut parte de linii.....oricum am poze sa vedeti ce faceau paznicii:)) culegeau porumb...mancau floarea soarelui:)) unu manca salam cu paine..am dovezi:))

59AFA 07-09-08 23:13

Re: Marele Premiu al Buzaului editia a V-a
 
poze sau filme cu clio argintiu are cineva? :-P


All times are GMT +2. The time now is 09:30.

- Copyright 2026 4Tuning