![]() |
Re: Marele Premiu al Buzaului editia a V-a
6 Attachment(s)
Niste filme!
Scuzati ca mai apar si cativa oameni in cadru printre masini! :) |
Re: Marele Premiu al Buzaului editia a V-a
2 Attachment(s)
altul
|
Re: Marele Premiu al Buzaului editia a V-a
eu vin cu poze maine..am toate filmarile......si toate masinile pozate......in mare...
|
Re: Marele Premiu al Buzaului editia a V-a
Poze si/sau filme cu Celica are careva?:???:
|
Re: Marele Premiu al Buzaului editia a V-a
4 Attachment(s)
din nou
|
Re: Marele Premiu al Buzaului editia a V-a
Organizarea a lasat mult de dorit ...(si cei de la paza , care ar fi trbuit sa tina oamenii departe de strada, erau pe mijlocul strazii "sa vad si eu care pleaca primu' ") ; dar macar nu s-au mai anulat ca data trecuta. Cat despre grupe...super aiurea ( CZR in grupa cu 2.5 12v )
|
Re: Marele Premiu al Buzaului editia a V-a
8 Attachment(s)
mai am
|
Re: Marele Premiu al Buzaului editia a V-a
VELY am o idee fa-le pe toate cap la cap..si pune un singur post cu toate la rand ar fi cel mai bine;)! am sa pun eu maine...k sunt obosit akum...
|
Re: Marele Premiu al Buzaului editia a V-a
Quote:
|
Re: Marele Premiu al Buzaului editia a V-a
Quote:
|
Re: Marele Premiu al Buzaului editia a V-a
tampenenii ne tampeniii ... a filma.t
... |
Re: Marele Premiu al Buzaului editia a V-a
parerea mea este ca soferii nu au dat tot ce puteau din masinile lor
motivul ? spectatorii nu credeti ca unii aveau putina teama ? totusi masinile treceau la 20 cm de spectatori...si cel putin la start...cand a plecat odata subaru si a luat-o de spate intr-o parte nu stiu daca a-ti vazut cum sareau spectatorii unii peste altii sa se dea la o parte deci...parerea mea...unele masini nu au aratat tot ce puteau... bine ca pana la urma s-a terminat cu bine ;) |
Re: Marele Premiu al Buzaului editia a V-a
va pun eu toata filmarea....de la finish..momentan nu am camera acasa....e la cineva ca a vrut pozele urgent si i le-am dat maine le pun eu cap la cap si fak treaba buna!
|
Re: Marele Premiu al Buzaului editia a V-a
Quote:
cel putin am avut parte de linii.....oricum am poze sa vedeti ce faceau paznicii:)) culegeau porumb...mancau floarea soarelui:)) unu manca salam cu paine..am dovezi:)) |
Re: Marele Premiu al Buzaului editia a V-a
poze sau filme cu clio argintiu are cineva? :-P
|
| All times are GMT +2. The time now is 09:30. |
- Copyright 2026 4Tuning