![]() |
si tu ai vb serios cand ai zis k scrii despre asta :lol: :lol: :lol:
|
foarte tare frate
Cipik: tu esti ala de i`ai dus fornetti lu serban? g unit: da ;) :D |
bah nu mai rade bah! :D 8)
|
bine...bishop.........vedem, poate tragem o iesire in weekend ca anuntza astia veme frumoasa....salut.....ma bucur ca team surprins...asa sunt pusti asta de pe 4tuning...mai nebuni... :lol: :lol: :lol: :lol:
|
| All times are GMT +2. The time now is 09:58. |
- Copyright 2026 4Tuning