![]() |
Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
superb
|
Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
mai lasatil sa respire:lol:...
remus superb kitu...jos palaria:D;) |
Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
1 Attachment(s)
Quote:
|
Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
ms muult ... ma asteptam la un spoiler mai agresiv p spate :cry:
|
Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
Quote:
|
Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
pro street remus as dori si eu id u tau de messengre sa te rog ceva daca ma poti ajuta astept un raspuns ms
|
Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
1 Attachment(s)
Quote:
|
Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
si mai poti incerca nijte desene pt un kit la un ford fiesta st ?? :twisted::twisted:
|
Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
Sti cineva un kit si pt noul logan?
|
Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
Quote:
man modelul este nou ... o sa apara ceva cat de curand daca de SANDERO vorbesti :idea::arrow: |
Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
Eu cred ca el se referea la Logan PH2 Facelift!
|
Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
Vorbeam de PH2 facelift:D.Cunosti un kit pentru el?
|
Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
Pt. adi 28 foarte frumos kit-ul dupa parerea toate elementele se imbina perfect si se respecta si linia masini FELICITARI
O rugaminte pt. remus daca se poate o schita pt. o solenza nu foarte agresiva dar nici cuminte si daca imi poate spune si la ce pret ar fi de excecutat Multumesc Anticipat |
Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
remus pt o dacia 1310 model 4 faruri?ce kit ai?ceva mai finut si agresiv totodata. daca se poate:D ms frumos
si pentru un bertone 2001 un kit frumos:d |
Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
mai lasati-l sa respire :))
|
| All times are GMT +2. The time now is 09:41. |
- Copyright 2026 4Tuning