Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Dacia tuning (https://forum.4tuning.ro/134-dacia-tuning.html)
-   -   Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare (https://forum.4tuning.ro/134-dacia-tuning/82864-kit-logan-prostreet-baia.html)

IonutNFS 16-09-08 20:17

Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
 
superb

mnc.risty 17-09-08 20:08

Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
 
mai lasatil sa respire:lol:...

remus superb kitu...jos palaria:D;)

pro street remus 19-09-08 19:46

Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by crazyfornova (Post 1732205)
cine se ofera sa faca un desen cu un kit de tuning pt nova :X
nu exagerat

supernova spate

crazyfornova 19-09-08 19:54

Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
 
ms muult ... ma asteptam la un spoiler mai agresiv p spate :cry:

pro street remus 19-09-08 20:03

Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
 
Quote:

Originally Posted by crazyfornova (Post 1764355)
ms muult ... ma asteptam la un spoiler mai agresiv p spate :cry:

tu ai spus sa nu fie agresiv si eu am facut ceva in stil german asa mai cult oricum nova nu e o masina pentru exagerari.

yamahaer1cip 20-09-08 00:20

Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
 
pro street remus as dori si eu id u tau de messengre sa te rog ceva daca ma poti ajuta astept un raspuns ms

pro street remus 21-09-08 21:46

Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by crazyfornova (Post 1764355)
ms muult ... ma asteptam la un spoiler mai agresiv p spate :cry:

un pic mai agresiv

crazyfornova 21-09-08 23:15

Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
 
si mai poti incerca nijte desene pt un kit la un ford fiesta st ?? :twisted::twisted:

byJoKeR 13-10-08 20:47

Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
 
Sti cineva un kit si pt noul logan?

Xel'Naga 19-10-08 02:07

Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
 
Quote:

Originally Posted by byJoKeR (Post 1807116)
Sti cineva un kit si pt noul logan?

adica SANDERO ?? :rolleyes2:arrow:
man modelul este nou ... o sa apara ceva cat de curand daca de SANDERO vorbesti :idea::arrow:

ROAD EMPIRE 19-10-08 08:49

Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
 
Eu cred ca el se referea la Logan PH2 Facelift!

byJoKeR 19-10-08 12:35

Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
 
Vorbeam de PH2 facelift:D.Cunosti un kit pentru el?

W0lverine 26-01-09 14:37

Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
 
Pt. adi 28 foarte frumos kit-ul dupa parerea toate elementele se imbina perfect si se respecta si linia masini FELICITARI

O rugaminte pt. remus daca se poate o schita pt. o solenza nu foarte agresiva dar nici cuminte si daca imi poate spune si la ce pret ar fi de excecutat

Multumesc Anticipat

Preparatul 26-01-09 14:43

Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
 
remus pt o dacia 1310 model 4 faruri?ce kit ai?ceva mai finut si agresiv totodata. daca se poate:D ms frumos

si pentru un bertone 2001 un kit frumos:d

bacauanul 26-01-09 17:04

Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
 
mai lasati-l sa respire :))


All times are GMT +2. The time now is 09:41.

- Copyright 2026 4Tuning