![]() |
Re: Vand mai multe machete
da sunt 1/18.
Lancia este rezervata momentan. |
Re: Vand mai multe machete
de f40.....ce scara e?are piese lipsa?e rupt ceva?da mi detalii te rog ca vreau sa o cumpar...
|
Re: Vand mai multe machete
f40-ul e 1/18 si are lipsa curelele ce tin capota inchisa + cateva zgarieturi.am sa fac cateva poze mai detaliate
|
Re: Vand mai multe machete
ma intereseaza amandoua machete adica peugeot si lancia cand imi poti da un raspuns in legatura cu lancia ?
|
Re: Vand mai multe machete
Quote:
|
Re: Vand mai multe machete
ok deci peugeot si lancia la mine ... ne gasim pe mess
|
Re: Vand mai multe machete
valabil!
|
Re: Vand mai multe machete
da-mi un buzz cand esti pe mess te rog
|
Re: Vand mai multe machete
lasa-mi pm ca nu prea am timp sa intru pe mess
|
Re: Vand mai multe machete
salut,
mai ai jeep willys-ul ala??? zi-mi ultimul pret te rog... merci ! |
Re: Vand mai multe machete
Ce producator are Aston DB7 si ce scara?
|
Re: Vand mai multe machete
300c ultimu pret?
|
Quote:
lasa-mi un nr de tel sa ne intalnim maine sa facem treaba ;) Quote:
|
Re: [Vand] mai multe machete
salut......imi poti rezerva si mie f40-ul?.....fa-mi un pret cu tot cu transport.....multumesc anticipat
|
Re: [Vand] mai multe machete
valabl
|
| All times are GMT +2. The time now is 23:30. |
- Copyright 2026 4Tuning