Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Vanzari Cumparari Machete (https://forum.4tuning.ro/508-vanzari-cumparari-machete.html)
-   -   [Vand] mai multe machete (https://forum.4tuning.ro/508-vanzari-cumparari-machete/82632-vand-machete.html)

deyan56 21-11-08 21:28

Re: Vand mai multe machete
 
da sunt 1/18.
Lancia este rezervata momentan.

Darius DMS 21-11-08 21:30

Re: Vand mai multe machete
 
de f40.....ce scara e?are piese lipsa?e rupt ceva?da mi detalii te rog ca vreau sa o cumpar...

deyan56 21-11-08 21:35

Re: Vand mai multe machete
 
f40-ul e 1/18 si are lipsa curelele ce tin capota inchisa + cateva zgarieturi.am sa fac cateva poze mai detaliate

B 46 KTO 21-11-08 22:22

Re: Vand mai multe machete
 
ma intereseaza amandoua machete adica peugeot si lancia cand imi poti da un raspuns in legatura cu lancia ?

model collector 23-11-08 14:33

Re: Vand mai multe machete
 
Quote:

Originally Posted by B 46 KTO (Post 1879224)
ma intereseaza amandoua machete adica peugeot si lancia cand imi poti da un raspuns in legatura cu lancia ?

Lancia era rezervata pentru mine. Poti sa o iei tu, eu aleg alt model

B 46 KTO 24-11-08 00:49

Re: Vand mai multe machete
 
ok deci peugeot si lancia la mine ... ne gasim pe mess

deyan56 01-12-08 21:43

Re: Vand mai multe machete
 
valabil!

B 46 KTO 02-12-08 00:48

Re: Vand mai multe machete
 
da-mi un buzz cand esti pe mess te rog

deyan56 08-12-08 21:58

Re: Vand mai multe machete
 
lasa-mi pm ca nu prea am timp sa intru pe mess

justady2002 10-12-08 16:36

Re: Vand mai multe machete
 
salut,
mai ai jeep willys-ul ala??? zi-mi ultimul pret te rog...
merci !

model collector 16-12-08 18:36

Re: Vand mai multe machete
 
Ce producator are Aston DB7 si ce scara?

laurentiu_tim 16-12-08 19:16

Re: Vand mai multe machete
 
300c ultimu pret?

deyan56 16-12-08 21:16

Quote:

Originally Posted by justady2002 (Post 1912783)
salut,
mai ai jeep willys-ul ala??? zi-mi ultimul pret te rog...
merci !

pretul e 80ron, nou in cutie dar ii lipseste canistra din spate.

lasa-mi un nr de tel sa ne intalnim maine sa facem treaba ;)

Quote:

Originally Posted by laurentiu_tim (Post 1924986)
300c ultimu pret?

80ron

Darius DMS 18-12-08 10:08

Re: [Vand] mai multe machete
 
salut......imi poti rezerva si mie f40-ul?.....fa-mi un pret cu tot cu transport.....multumesc anticipat

deyan56 28-12-08 14:16

Re: [Vand] mai multe machete
 
valabl


All times are GMT +2. The time now is 23:30.

- Copyright 2026 4Tuning