Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Cluj (https://forum.4tuning.ro/37-cluj.html)
-   -   25 Septembrie 2005 Etapa Ko Racing!!! (https://forum.4tuning.ro/37-cluj/7753-25-septembrie-2005-etapa-ko-racing.html)

DACIA-Wrc 24-09-05 14:48

sa fie frig...da sa fie uscat aia`i baza ! !!

flaviutza 24-09-05 16:02

Totusi fratzilor sper ca se mai tine maine ceva pe aeroport sa nu vin degeaba(vin cu trenu) !
Astept un raspuns,ca \"oficialii\" nu se obosesc sa-mi raspunda ....
A si inka o intrebare: cum e vreamea la voi? ca la noi la Oradea e soare deplin si chiar caldutz bine 8)
.... sa stiu cu ce ma imbrac la dimineata... :wink:

ASTEPT RASPUNS ! thx

DACIA-Wrc 24-09-05 21:29

poi pe la 6-7 in centru erau cu cateva masini de faceau anunt pt maine
poi cumn sa fie...dimineata ii umpic mai racoare la pranz in ceva bluza iti ajunge
de acolo pt ca`i camp deschis...s`ar putea sa fie mai racoare...
totusi imbracate mai bine pt orice eventualitate

CVR 24-09-05 22:28

As zice sa te imbraci ca va fi destul de racoare din cate se pare.Va fi ceva ca inca de azi dimineata au inceput sa apara masini faine prin orash.

DACIA-Wrc 25-09-05 09:18

pana la ora asta`i mijto, soare, caldut...sa ne rugam sa nu ploaie. ne vedem acolo, vin si eu cu avionu :d

CVR 25-09-05 10:06

Se pare ca dispar norii incet incet si se lasa cu vreme buna.Care nu v-ati hotarat sa mergeti inca,eu zic ca va merita.(vedem si noi niste daii nike e acolo :))

ZanDer 25-09-05 19:04

deci pareri si impresii ... poi pt motoare zic ca o fost ok ... pt masjini, cam aproape deloc in afara de cateva exceptzii din cauza ca era la liber adica nu prea itzi gaseai adversar care sa fie cam la aceeasji putere ... si plus ca erau putzine masjini ... pt public, cat de cat acceptabil, deoarece asjteptarea aia era nasoala ... cand zicea ala ca mnoh in 20 min si pe urma de ink vreo trei ori 10 min si tot asja ... deci per total o fost cat de cat ok ...

CVR 25-09-05 20:14

Tinanand cont ca o fost destinat motoarelor,masinile fiind doare de umplutura,a fost ok,chiar i-o placut ca o fost ceva motoare aduse.Poze si filmulete in curand.

DACIA-Wrc 25-09-05 20:20

1 Attachment(s)
roata de la r1`le lui flaviu

DACIA-Wrc 25-09-05 20:29

2 Attachment(s)
cateva poze

DACIA-Wrc 25-09-05 20:45

4 Attachment(s)
tot poze :)

DACIA-Wrc 25-09-05 21:06

5 Attachment(s)
mai sunt 15 poze si urmeaza filmuletele

DACIA-Wrc 25-09-05 21:24

filmulete, poze mai sunt

DACIA-Wrc 25-09-05 21:25

de ce dumnezo nu pot atasa filmele?

DACIA-Wrc 25-09-05 22:53

care`mi zice de ce nu pot pune filmele?


All times are GMT +2. The time now is 19:49.

- Copyright 2026 4Tuning